تقدير و تشكر مدير عامل شركت فناوري اطلاعات از سه همكار مخابراتي 1386/06/28
 

مهندس جواد رادمان رئيس هيت مديره و مدير عامل شركت فناوري اطلاعات طي تقدير نامه اي از آقايان محمد حسين كوكب ، كاظم حاتمي و علي محمد فتاحي كارمند مخابرات استان تقدير و تشكر كرد .

شايان ذكر اينكه، اين تقدير نامه در پي تعامل و همكاري اين سه كارمند در فرآيند امور اجرائي نگهداري حساب في ما بين دو دوره مالي سال 85 شركت ارتباطات سيار بوده است.
 


    سامانه گوياي اداره مخابرات شهرستان اردكان راه اندازي شد 1386/06/28
 

همزمان با حلول ماه مبارك رمضان و در جهت رفاه حال همشريان ساكن در شهرستان اردكان سامانه گوياي اين شهرستان راه اندازي شد.

شايان ذكر اينكه، كليه مشتركين مخابرات شهرستان مذكور مي توانند از سرويس هاي اين سامانه اعم از شماره 119 ساعت گويا ، شماره 144 نداي قران ، شماره 192 اوقات شرعي ، شماره 100 سرويسهاي مخابرات و شماره 444 پست صوتي استفاده نمايند .

گفتني است ، مشتركين جهت استفاده از سرويس پست صوتي مي توانند با مراجعه به امور مشتركين مركز تلفن محل سكونت خود اين سرويس را درخواست نمايند. ضمناً بقيه سرويسها براي مشتركين بدون مراجعه قابل استفاده مي باشد .

اداره مخابرات شهرستان اردكان از همكاري صميمانه رييس و كاركنان اداره مخابرات ميبد در راه اندازي اين سرويس كمال تشكر و قدرداني را دارد .
 


    نشست مجريان طرح تكريم ارباب رجوع مخابرات ، پست و پست بانك با روساي دفاتر خدمات ارتباطي 1386/06/27
 

با توجه به برخورداري كليه شهرهاي استان از دفاتر خدمات ارتباطي در جهت آشنايي هر چه بيشتر اين دفاتر با طرح تكريم مردم و جلب رضايت ارباب رجوع، نشست مجريان مخابرات، پست و پست بانك اين طرح با حضور مهندس مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان در محل سالن كنفرانس ساختمان مركزي اين شركت برگزار شد.

در اين نشست مهندس مقوم ضمن خير مقدم و تبريك حلول ماه مبارك رمضان، براجراي تكريم مردم و جلب رضايت ارباب رجوع توسط اين دفاتر تاكيد و هدف از راه اندازي اين دفاتر را ارائه خدمات مخابراتي اعم از تلفن همراه و ثابت به بهترين نحو ممكن دانست .

شايان ذكر اينكه، نصب خط مشي كيفيت سازمانهاي مربوطه، نصب صندوق نظر سنجي و فرمهاي آن ، نصب منشور اخلاقي سازمانهاي مربوطه، صندلي راحتي جهت ارباب رجوع، تابلو اعلانات، مشخص بودن ساعت كار، تهیه برشور نحوه ارائه خدمات شركت، تابلو نحوه رسيدگي به شكايات ، مشخص بودن سايت و تلفن گوياي سازمانهاي مربوطه و آراستگي ظاهر از  الزامات بند اطلاع رساني طرح تكريم بود كه در اين نشست  روساي دفاتر در جريان آن قرار گرفتند.

 در پايان هر يك از روساي دفاتر نظرات ، پيشنهادات و مسايل خود را با مجريان در ميان گذاشتند كه مجريان در جهت مرتفع نمودن مسايل و مشكلات دفاتر قول مساعد دادند.

 


    دكتر پاكنژاد از مهندس مقوم تشكر كرد 1386/06/27
 

در پي كسب رتبه اول كشوري شركت مخابرات استان در نگهداري ارتباطات راه دور، دكتر عباس پاكنژاد نماينده مردم صدوق و يزد در مجلس شوراي اسلامي طي دست نوشته اي از مهندس مقوم مدير عامل مخابرات استان تقدير و تشكر بعمل آورد.

پاكنژاد در پايان اين دستنوشته براي مهندس مقوم و همكاران مخابرات ضمن آرزوي توفيق روز افزون در جهت خدمت به خلق ، پيروزي و شادكامي كليه همكاران را از درگاه احديت مسئلت كرد.
 


    تحويل اسناد مربوط به سهام مخابرات به بورس 1386/06/26
مدير عامل شركت مخابرات ايران خبر داد: تحويل اسناد مربوط به سهام مخابرات به بورس، نيمه‌ي مهرماه
تصميم‌گيري درباره‌ي درصد سهام مخابرات براي ورود به بورس
 

مدير عامل مخابرات ايران از تحويل اسناد و صورتحساب‌هاي سال 85 مخابرات به بورس تا نيمه‌ي مهرماه جاري خبر داد.

صابر فيضي در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به تهيه‌ي اسناد مرتبط با ارايه‌ي سهام مخابرات به بورس اظهار كرد: اميدواريم تا 15 مهرماه اين اسناد و صورت‌حساب‌هاي سال 85 به بورس تحويل داده شود.

وي با بيان اينكه در حدود يك هفته بعد از اين تاريخ سهام مخابرات مي‌تواند وارد بورس شود، يادآور شد: در جلسه‌اي كه قرار است با سازمان خصوصي‌سازي برگزار ‌شود، در مورد درصد سهامي كه بايد به بورس وارد شود تصميم‌گيري خواهد شد.

فيضي درباره‌ي آخرين تصميمات مبني بر منتفي شدن بحث ورود ودايع مشتركان به سازمان خصوصي‌سازي و تبديل آن‌ها به سهام گفت: اين موضوع هنوز نهايي نشده است و بايد بررسي‌ها و مذاكرات لازم را در اين زمينه انجام دهيم.وي يادآور شد: هفته‌ي آينده، جلسه‌ي شركت مخابرات ايران با سازمان خصوصي‌سازي برگزار خواهد شد.

او با اشاره به طرح تجاري 15 ساله‌ي مخابرات كه قرار است به منظور تدوين آيين‌نامه اپراتور اول آماده شود گفت: كارهاي مربوط به صدور پروانه براي شركت مخابرات ايران به عنوان اپراتور اول تلفن ثابت و همراه در سازمان تنظيم مقررات وارتباطات راديويي در حال انجام است و پيش‌نويس آن تهيه شده كه براي نهايي شدن آن در حال تهيه‌ي طرح تجاري 15 ساله براي ارائه به سازمان هستيم.

وي افزود: اين طرح تقريبا در مرحله‌ي نهايي قرار دارد و ارقام تكميل خواهد شد و اميدواريم كه تا پايان مهرماه آماده شود؛ ما براي ورود به بورس نيازي به پروانه نداريم و پروانه اپراتور اول هيچ ارتباطي به وارد شدن مخابرات به بورس ندارد.

 


    امكان انتقال الكترونيكي وجوه ‪ ۵۰‬ميليون تومان به بالا درچهاربانك‌فراهم‌شد 1386/06/26
مدير اداره نظام‌هاي پرداخت بانك مركزي اعلام كرد : با راه‌اندازي سيستم "ساتنا" (ساماندهي تسويه ناخالص آني ) در بانك مركزي ، امكان انتقال الكترونيكي وجوه ‪ ۵۰‬ميليون تومان به بالا در بانك‌هاي صادرات، رفاه كارگران ، پارسيان و سامان فراهم شد.

"مهران شريفي" روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا با بيان اين مطلب افزود : تسهيل و تسريع در انتقال پول ، كاهش مراجعات به بانك‌ها و افزايش امنيت در نقل و انتقال وجوه مالي از جمله مزاياي استفاده از اين سيستم جديد الكترونيكي است .

اين مقام مسئول در ادامه اظهار داشت : در زمان حاضر امكان انتقال الكترونيكي وجوه تا سقف يك ميليون تومان از طريق خود پردازهاي بانك‌هاي عضو شتاب و از يك كارت به كارت ديگر در بانك‌هاي ملي ، صادرات ، كشاورزي ، صنعت و معدن ، اقتصاد نوين ، پارسيان ، كار آفرين و ملت فراهم گرديده است و تا دو هفته آينده بانك‌هاي پاسارگاد و سامان نيز اين خدمات را ارايه خواهند كرد.

وي سپس تصريح كرد : هم اكنون در شعب بانك‌هاي ملي ، كشاورزي ، ملت و اقتصاد نوين امكان انتقال الكترونيكي وجوه تا سقف پنج ميليون تومان در طول شبانه روز فراهم شده است .

"شريفي " همچنين با اشاره به رتبه‌بندي بانك‌ها با شاخص ميزان خدمات الكترونيكي گفت : از اول مهرماه امسال بانك‌ها با شاخص‌هاي عملكرد ارايه خدمات به كارت‌هاي ساير بانك‌ها ، ميزان تراكنش و چگونگي كيفيت سرويس دهي ارزيابي شده و در سايت بانك مركزي منعكس خواهد شد.

به گفته مدير اداره نظام‌هاي پرداخت بانك مركزي از اول مهرماه سال جاري در صورت استفاده از سيستم شتاب جهت اخذ مانده حساب مبلغ ‪ ۱۰۰‬تومان به عنوان كارمزد از حساب كاربر كسر مي‌شود.

 


    معاون وزير ICT خبر داد: راه‌اندازي سرويس پيام‌رسان برروي درگاه خدمات الکترونيکي ايران 1386/06/26

بعد از گذشت دو روز از افتتاح رسمي درگاه خدمات الکترونيکي ايران، حدود يک ميليون نفر به اين سايت مراجعه کرده‌اند.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، عبدالمجيد رياضي - معاون فن‌آوري اطلاعات وزارت ICT - با بيان اين مطلب، اظهار كرد: طي همين مدت در حدود يک هزار و 200 سايت جديد، درخواست ثبت در پرتال ملي را مطرح کرده‌اند که اين درخواست‌ها در حال بررسي است. وي افزود: همچنين در دو روز ابتدايي افتتاح اين پرتال، 150 پيشنهاد به منظور افزايش کيفيت پرتال از سوي مردم ارايه شده است.

وي خاطر نشان کرد: طي اين مدت، هموطنان ايراني مقيم خارج از کشور نيز از چندين کشور اروپايي و به طور متوسط از هر کشور حدود چهار هزار نفر مراجعه به پرتال داشته‌اند. او تاکيد کرد: نفوذگران اينترنتي نيز در دور روز ابتدايي آغاز به کار اين پرتال، 15 بار به آن حمله کردند که با تدابير امنيتي انديشيده شده، به اهداف خود دست پيدا نکرده‌اند.

رياضي در خصوص اهداف راه‌اندازي اين پرتال اظهار كرد: دستگاه‌هاي مختلف، سرويس‌هاي متفاوتي را ارايه مي‌کردند که براي مردم شناخته شده نبود اما با راه‌اندازي اين پرتال، کاربران مي‌توانند تمام نيازمندي‌هاي خود را از يک مراجع واحد دريافت کنند.وي افزود: کاربران مي‌توانند از طريق ساختار اين پرتال، خدمات مورد نياز خود را بر حسب دستگاه ارايه کننده و يا نوع خدمت، يافته و از آن استفاده کنند.او خاطر نشان کرد: سايت‌هاي جديد از طريق دست‌اندرکاران پرتال و يا معرفي از سوي صاحبان آن‌ها شناسايي شده و در صورتي که عرضه کننده خدمات به مردم باشند، روي پرتال به صورت رايگان معرفي خواهند شد.

معاون فن‌آوري اطلاعات در خصوص سرويس‌هاي قابل ارايه روي اين پرتال - با آدرس اينترنتي www.iran.ir - نيز اظهار كرد: کارهاي اجرايي پيام‌رسان ايراني (iran messenger) به پايان رسيده و اين سرويس هرچه زودتر راه‌اندازي خواهد شد تا بتواند نقش موثري در تسهيل کارهاي اداري ايفا کند.

وي با بيان اين مطلب که از سازمان‌ها و دستگاه‌هاي دولتي مي‌خواهيم که مطلقاً از نرم‌افزارهاي بدون حق ليسانس استفاده نکنند تاکيد کرد: نرم‌افزارهاي لازم به همراه مستندات مورد نياز براي استان‌ها و سازمان‌ها آماده شده است تا آن‌ها نيز بتوانند از اين نرم‌افزار استفاده کنند.

او با بيان اينكه موضوع پرتال را در چند سطح، ملي، استاني، شهرستاني و روستايي پيگيري مي‌کنيم، گفت: اين پرتال هيچ ارتباطي با پرتالي که قرار بود توسط سازمان صدا و سيما راه‌اندازي شود نداشته و هزينه راه‌اندازي آن پايين و از منابع وزارت ارتباطات و فن‌آوري اطلاعات تامين شده است.

 


    نهمين نشست كارگروه تخصصي مخابرات و ارتباطات برگزار شد 1386/06/25
 

به بهانه گراميداشت سالروز حادثه زلزله دلخراش شهريور ماه 57 شهرستان طبس، كارگروه تخصصي مخابرات و ارتباطات در نهمين نشست خود همزمان با راه اندازي ويدئو كنفرانس طبس، تشكيل جلسه داد.

در ابتداي اين نشست مهندس مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان و رييس كارگروه تخصصي مخابرات و ارتباطات ضمن خير مقدم به حاضرين سالروز حادثه دلخراش زلزله شهرستان طبس را تسليت گفت و از حضور همكاران و اعضاي كارگروه مخابرات استان و طبس در اين نشست ابراز خرسندي نمود .

شايان ذكر اينكه، استفاده از قبوض تلفن جهت زير نويس شعارهاي ايمني، برگزاري مانورهاي استاني حوادث غير مترقبه براي افزايش آمادگي، اولويت بندي شماره تلفن هاي استان در هنگام حوادث، برگزاري همايش آموزشي و گرد همائي سازمانهاي مرتبط با ستاد حوادث و نصب تابلوهاي تلفن امداد جاده اي ، از جمله مباحث مطرح شده در اين نشست بود .

گفتني است، به مناسبت گراميداشت سالروز فاجعه زلزله طبس نمايشگاه جانبي در مخابرات اين شهرستان برگزار شد كه در آن وسايل و تجهيزات امدادي مخابرات در معرض ديد عموم گذاشته شد .

 


    فرماندار بافق از رييس و كاركنان مخابرات اين شهرستان تشكر كرد 1386/06/25
 

حسين تفكري فرماندار شهرستان بافق طي تقدير نامه اي از رييس و كاركنان مخابرات بافق تقدير و تشكر كرد.

اين تقدير نامه به دليل بهره برداري از 14 طرح مخابراتي در هفته دولت بوده است كه در آن تفكري اقدامات مفيد، ارزنده و چشمگير كاركنان و رييس مخابرات شهرستان مربوطه را ستود و توفيق روز افزون آنها را در جهت خدمت به مردم شهرستان بافق خواستار شد.
 


    تشكر نمايندگان مردم تفت و ميبد و اردكان در مجلس از مهندس مقوم 1386/06/21
 

سيد جلال يحيي زاده نماينده مردم تفت و ميبد در مجلس شوراي اسلامي و مهندس محمد رضا تابش نماينده مردم اردكان در مجلس طي نامه جداگانه اي از مهندس مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان تقدير و تشكر بعمل آوردند.

اين تقدير نامه ها در پي كسب رتبه اول كشوري شركت مخابرات استان در زمينه نگهداري ارتباطات راه دور است كه در آن دو نماينده مجلس ضمن تبريك به مهندس مقوم براي يكايك كاركنان تلاشگر اين شركت آرزوي سلامت، سعادت و توفيق روز افزون را طلب نمودند.
 


    كلاسهاي شناي تابستاني ويژه فرزندان كارمند مخابرات يزد 1386/06/21
 

به همت كميته ورزشي شركت مخابرات استان يزد و در راستاي گسترش فرهنگ ورزش بين فرزندان كارمند، كلاسهاي شناي تابستاني ويژه فرزندان كارمند مخابرات يزد به كار خود پايان داد.

اين كلاسها با حضور 15 نفر از فرزندان همكار در رده سني 10 تا 12 سال و به مدت دو ماه بطول انجاميد كه در نهايت با برگزاري مسابقه بين شركت كنندگان و اهداي جوايز به آنها اين دور از كلاسها به كار خود پايان داد.  

همچنين كلاسهاي شناي تابستاني ويژه فرزندان دختر و همسران همكار مخابراتي در سه گروه سني زير 15 سال ، 15 تا 25 سال و 25 سال به بالا برگزار شد كه در نهايت 40 نفر از شركت كنندگان حاضر در اين دور از كلاسها طي يك مسابقه به رقابت به يكديگر پرداختند و در پايان به نفرات برتر جوايزي اهدا گرديد.

اسامي نفرات برتر مشابقات شناي مخابرات استان :

رده سني زير 15 سال

1- فاطمه خورميزي     2- سارا كلمبو     3- هانيه پور عسكري     4- مائده مشعل چي

رده سني 15 تا 25 سال

1- منيره سادات دوست حسيني 2- زينب ياوري

رده سني 25 سال به بالا

1-فرزانه نخستين    2-فاطمه اسعدي     3- اشرف كماليان
 


    راه اندازي سامانه BTS تلفن همراه حيدر آباد شهرستان تفت 1386/06/21
 

به منظور پوشش ارتباطات جاده اي و در جهت رفاه حال همشهريان در هنگام سفر به مناطق ييلاقي و روستائي استان، سامانه BTS تلفن همراه روستاي حيدر آباد تفت راه اندازي شد.

اين سامانه كه بيست و چهارمين سامانه BTS تلفن همراه شهرستان تفت نيز محسوب مي شود با سرمايه گذاري بيش از يك ميليارد ريال راه اندازي شد و علاوه بر پوشش روستاي حيدر آباد، روستاي غياث آباد و جاده كهدوئيه را نيز تحت پوشش قرار مي دهد .

گفتني است ، روستاي حيدرآباد، در فاصله 70 كيلومتري شهرستان تفت و 90 كيلومتري مركز يزد واقع گرديده است .
 


    نشست مشترك مجريان طرح تكريم پست ، پست بانك و مخابرات استان 1386/06/20
 

نشست مشترك مجريان طرح تكريم مردم و جلب رضايت ارباب رجوع پست، پست بانك و مخابرات استان در محل سالن كنفرانس ساختمان مركزي شركت مخابرات استان يزد برگزار شد.

اين نشست كه با حضور نمايندگان سه سازمان پست ، پست بانك و مخابرات برگزار شد در آن ضمن گفتگو پيرامون نحوه اجرا و بهبود طرح تكريم در دفاتر خدمات ارتباطي و ICT روستايي استان، در زمينه اطلاع رساني يكنواخت، بازرسي مشترك، ايجاد دبيرخانه مشترك، تهيه مستندات اجرائي براي دفاتر مذكور، نصب سرويس و آرم لاين تلفن همگاني در دفاتر و ... بحث و تبادل نظر شد.

همچنين در پايان هر يك از حاضرين بر تداوم برگزاري نشست مذكور به جهت رسيدن به نتيجه مطلوب تاكيد كردند.
 


    انتخاب كارمند مخابرات يزد بعنوان كارشناس نمونه ملي كشور 1386/06/20
 

مهندس حسين اميدي كارشناس صدور دستور مداري مديريت راه دور شركت مخابرات استان يزد بعنوان كارشناس نمونه ملي بزرگداشت روز كارمند يادواره شهيد رجائي در سال 85 انتخاب گرديد .

بر همين اساس دكتر سليماني وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات و رييس ستاد بزرگداشت روز كارمند، يادواره شهيد رجائي طي تقدير نامه اي انتخاب اميدي را بعنوان كارشناس نمونه ملي تبريك گفت و اظهار اميدواري كرد كه تا وي در راه خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران موفق و مويد باشد.
 


    تشكر رييس شوراي اسلامي روستاي صدر آباد ندوشن از مهندس مقوم 1386/06/20
 

محمد حسين معيني رييس شوراي اسلامي روستاي صدر آباد ندوشن شهرستان صدوق طي تقدير نامه اي از زحمات مهندس مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان يزد تقدير و تشكر بعمل آورد .

شايان ذكر اينكه، اهداي اين تقدير نامه از طرف شوراي اسلامي روستاي مذكور به جهت راه اندازي سامانه BTS تلفن همراه اين روستا بوده است .

گفتني است ، معيني در پايان تقدير نامه اظهار اميدواري كرده تا مهندس مقوم و ساير همكاران مخابرات استان نسبت به راه اندازي دفتر ICT روستايي صدر آباد ندوشن اقدام كنند . همچنين وي از درگاه خداوند متعال براي مهندس مقوم و همكاران مخابرات استان آرزوي توفيق روز افزون نمود.

 


    برگزاري اولين نشست رييس جديد پايگاه شهيد قندي مخابرات با اعضاي شوراي آن 1386/06/18
 

به جهت بررسي مسايل پايگاه شهيد قندي مخابرات استان ، اولين نشست رئيس پايگاه با اعضاي شوراي آن با حضور مهندس مقوم مدير عامل شركت، مهندس حيدري مشاور مدير عامل در امور ايثارگران ، شاكر رئيس جديد پايگاه و اعضاي شوراي آن در سالن كنفرانس ساختمان مركزي شركت مخابرات استان برگزار شد .

در ادامه شاكر ضمن خير مقدم به حضار پيرامون برنامه هاي آتي پايگاه شهيد قندي از جمله ، برگزاري برنامه هفتگي به صورت ماهانه ، برگزاري مسابقات آموزش قرآني نهج البلاغه ، آموزش تير اندازي، برگزاري اردوي خانوادگي، شركت در همايش هاي بسيج ، گسترش يادواره شهداي اداري و... به ايراد سخن پرداخت .

در ابتداي اين نشست مهندس مقوم ضمن اظهار خرسندي از انتخاب شايسته شاكر به عنوان رييس پايگاه شهيد قندي، جهت هر گونه همكاري شركت مخابرات استان با پايگاه اعلام آمادگي نمود.

همچنين در اين نشست هر يك از اعضاي شوراي پايگاه در زمينه هدفها و برنامه هاي پايگاه بحث و تبادل نظر كردند. درپايان، شاكر از مسايل و مشكلات پايگاه شهيد قندي سخن به ميان آورد كه از سوي مهندس مقوم مدير عامل و مهندس حيدري مشاور مدير عامل در امور ايثارگران در جهت مرتفع نمودن آنهاقول مساعد دادند.

 


    سامانه BTS تلفن همراه كذاب راه اندازي شد 1386/06/18
 

به همت اداره نگهداري و بهره برداري شركت مخابرات استان يزد و به منظور پوشش ارتباطات جاده اي و در جهت رفاه حال همشهريان در هنگام به مناطق روستائي سامانهBTS تلفن همراه كذاب شهرستان صدوق راه اندازي و مورد بهره برداري قرار گرفت .

شايان ذكر اينكه ، اين سامانه با سرمايه گذاري بيش از 80 ميليون ريال راه اندازي شد كه علاوه بر پوشش روستاهاي كذاب روستاهاي هامانه، كافي آباد ، بامكان و اسلام آباد نيز تحت پوشش اين سامانه قرار گرفت.

گفتني است، روستاي كذاب از توابع بخش خضر آباد شهرستان صدوق مي باشد كه در فاصله 45 كيلومتري مركز شهرستان صدوق واقع گرديده است.
 


    پيمانكاران مراكز كم ظرفيت اردكان تحت آموزش آتش نشاني قرار گرفتنند 1386/06/18
 

به همت واحد حفاظت فيزيكي اداره حراست شركت مخابرات استان يزد در جهت آمادگي كاركنان شركت مخابرات استان يزد در برابر حوادث غيرمترقبه به ويژه آتش سوزي يكدوره كلاس آموزش آتش نشاني در مخابرات شهرستان اردكان برگزار شد.

اين دوره از كلاس آموزشي با حضور 17 نفر از پيمانكاران مراكز تلفن كم ظرفيت شهرستان اردكان به صورت تئوري و عملي آموزشهاي لازم را در زمينه مقابله با انواع آتش سوزي فراگرفتند.

شايان ذكر اينكه در كلاس تئوري اين دوره آموزشي، پيمانكاران مذكور ضمن شناخت آتش، انوع آتش، عوامل بوجودآورنده آتش،‌ نحوه مبارزه با آتش سوزيها، مواد و وسايل مبارزه با آتش و فرار از ساختمانهاي آتش گرفته و نجات افراد در آنها، به صورت عملي انواع آتشها را نيز خاموش كردند.
 


    ارسال 110 ميليون پيامك در شب و روز ميلاد امام عصر(عج) 1386/06/18
 

در شب و روز ميلاد امام زمان (عج)19 ميليون مشترك همراه اول، قريب به 110ميليون پيامك (SMS) ارسال كردند .

روابط عمومي شركت ارتباطات سيار اعلام كرد : 19 ميليون مشترك سيم كارت هاي دائمي و اعتباري همراه اول ، از ساعت 12 روز سه شنبه مورخ 6 شهريور ماه تا ساعت 24 روز چهار شنبه مورخ هفتم شهريور ماه سال جاري ، مجموعاً 109 ميليون و 777 هزار و 942 پيامك ارسال كردند .

بر همين اساس، از قريب به 110 ميليون پيامك مذكور، 94 ميليون و 321 هزار و 208 پيامك، با موفقيت به مقصد رسيده است كه 92/85 درصد كل پيامك هاي ارسالي را شامل مي شود.

همچنين اين روابط عمومي در پايان آورده است، خوشبختانه با تدابير اتخاذ شده براي توسعه كمي و كيفي شبكه شركت ارتباطات سيار، تبادل پيامك در فرخنده ميلاد منجي عالم بشريت ، بدون هيچ مشكل ترافيكي انجام شد و پيام هاي نا موفق نيز ناشي از مشكلات تلفن همراه مقصد پيامك (از قبيل خاموش بودن، در دسترس نبودن ، پر بوده حافظه و ...) بوده است.
 


    سرپرست فرمانداري تفت از معاون اداره مخابرات اين شهرستان تشكر كرد 1386/06/14
 

محمد رضا وطن خواه تفتي سرپرست فرمانداري شهرستان تفت طي تقدير نامه اي از محمد رضا صادقيان معاون اداره مخابرات تفت و مسئول روابط عمومي اين اداره تقدير و تشكر نمود.

اين تقدير نامه به جهت زحمات بي شايبه و تلاشهاي ارزنده صادقيان در راستاي اجراي طرح هاي مخابراتي و اطلاع رساني مناسب و خوب پروژه هاي سفر هيئت دولت در اين شهرستان بوده است.

وطن خواه در پايان اين تقدير نامه آورده است، اميد است در راستاي انجام وظايف و خدمت بيش از پيش موفق و مويد باشيد.
 


« 1 2 3 » صفحه:
 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت مخابرات ایران منطقه یزد چیست؟