امام جمعه شهرستان ميبد از مدير عامل مخابرات استان و رييس مخابرات اين شهرستان تشكر كرد 1386/07/30
 

حجه الاسلام و المسلمين اعرافي امام جمعه ميبد طي دست نوشته اي از مهندس مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان يزد و رئيس اداره مخابرات ميبد تقدير و تشكر كرد.

اين تقدير نامه در پي نصب تجهيزات اينترنت پر سرعت و پاسخگوئي به متقاضيان آن در مراكز تلفن آيت ا... اعرافي (ره)سلمان فارسي و مركز تلفن شهرك صنعتي جهان آباد ميبد بوده است.

وي در اين دست نوشته آورده است، از اين اقدام ارزشمند و ساير فعاليتهاي مهندس كارگر و ساير همكارانتان صميمانه سپاسگزارم ، اميدوارم با همت شما دوستان مخابرات شهرستان، مانند گذشته و بيش از آن سر آمد و پيشتاز و كامياب باشد، وظيفه مي دانم از مهندس مقوم دام توفيقه قدرداني و تشكر نمايم.
 


    اعضاي شوراي امر به معروف و نهي از منكر شركت مخابرات استان معرفي شدند 1386/07/30
 

طي حكمي از سوي عبد الرسول دوران معاونت ادارات و كارخانجات ستاد احياء استان آقايان مهدي فرجي، باقر حيدري و مسعود مهدي پناه به مدت 2 سال به عنوان عضو شوراي امر به معروف و نهي از منكر شركت مخابرات استان انتخاب شدند.

دوران در پايان اين حكم خطاب به اعضاي شوراي امر به معروف و نهي از منكر مخابرات آورده است : اميد است با همكاري ساير اعضاي شورا و مديريت كاركنان آن دستگاه در چار چوب شرح وظايف و دستورالعملهاي مربوطه و هماهنگي كامل با مديريت ادارات ستاد و احياء استان در راستاي تعميق معنويت و باورهاي ديني، اصلاحات رفتاري و اخلاقي و تكريم خدمت رساني و خدمتگذاران با استفاده از قلم و بيان در جهت اجراي مطلوب اين فرضيه مهم موفق و مويد باشيد.
 


    مخابرات استانهاي يزد و فارس در بهسازي كانال ارتباطي فيبر نوري همكاري مي كنند 1386/07/30
 

محمد دهقان رئيس اداره مخابرات شهرستان خاتم با اعلام اين خبر افزود: با تلاش و پيگيري اداره مخابرات شهرستان خاتم و به منظور افزايش ضريب موفقيت درنگهداري فيبر نوري، عمليات كانالسازي در ميدان ورودي شهر هرات با مشاركت شركت سهامي مخابرات استان فارس اجرا مي شود.

وي ادامه داد: با تلاش و پيگيري مستمر مخابرات خاتم مقرر شد يك هزار و 300 متر كانال در اين مسير توسط شركت مخابرات استان فارس احداث، و فيبر نوري به كانال ياد شده انتقال يابد.

شايان ذكر اينكه، در حال حاضرطرح كانالسازي به پيمانكار جهت اجرا، تحويل داده شده است ضمناً، شهرستان خاتم از طريق فيبر نوري به استانهاي يزد، كرمان و فارس متصل مي باشد.

 


    طي مراسمي از كارمندان نمونه شركت مخابرات استان يزد تجليل بعمل آمد 1386/07/30
 

طي مراسمي با حضور اعضاي هيئت مديره و مسئولان ستادي شركت مخابرات استان يزد از كارمندان نمونه اين شركت تجليل بعمل آمد.

در اين مراسم كه در سالن كنفرانس ساختمان مركزي اين شركت برگزار شد با اهداء لوح تقدير از آقايان مهندس حسين اميدي، محمد جواد آقائي و سيد علي ميرجليلي تجليل بعمل آمد.

شايان ذكر اينكه، كارمندان مذكور در سال 85 به عنوان كارمندان نمونه شركت مخابرات استان يزد انتخاب گرديدند، ضمناً مهندس حسين اميدي نيز از سوي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات به عنوان كارمند نمونه ملي وزارتخانه انتخاب شده بود.
 


    سرپرست فرمانداري طبس از مدير عامل شركت مخابرات استان تشكر كرد 1386/07/29
 

مهدي كياني مقدم سرپرست فرمانداري شهرستان طبس طي تقدير نامه اي از مهندس مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان يزد تشكر كرد.

شايان ذكر اينكه، اين تقدير نامه به جهت راه اندازي سيستم ويدئو كنفرانس شهرستان طبس بوده است . و سرپرست فرمانداري طبس در پايان آن خطاب به مهندس مقوم آورده است، اميدوارم با تأسي جستن از خداوند متعال در تمام مراحل زندگي و كاري موفق و مويد باشيد.

 


    كلنگ احداث ساختمان مركز هماهنگي و پشتيباني حوادث شركت مخابرات استان يزد به زمين زده شد 1386/07/28
 

به منظور آمادگي بيشتر در برابرحوادث غير مترقبه، طي مراسمي با حضور مدير عامل ، اعضاي هيئت مديره و اعضاي ستاد حوادث غير مترقبه شركت مخابرات استان يزد، كلنگ احداث ساختمان مركز هماهنگي و پشتيباني حوادث (اتاق بحران) اين شركت در محوطه مجتمع اداري ساختمان شركت مخابرات استان، واقع در ميدان امام حسين به زمين زده شد.

در اين مراسم مهندس مقوم ضمن خوشامدگوئي به حضار ضرورت احداث چنين مكاني را بر شمرد و افزود: متاسفانه با وجود زلزله خيز بودن ايران و بروز زلزله هاي وحشتناكي همچون بم و ... مسئولان هنوز آمادگي در برابر حوادث را زياد جدي نگرفته اند.

وي از شركت مخابرات استان يزد به عنوان بهترين دستگاههاي استان در زمينه آمادگي در برابر حوادث غير مترقبه ياد كرد و افزود: خوشبختانه تا كنون ستاد حوادث غير مترقبه شركت مخابرات استان يزد با برگزاري مانورهاي متعدد تخصصي مخابرات و ارتباطات آمادگي خود را براي برقراري ارتباط در هنگام حوادث نشان داده است كه اين موفقيت نتيجه تلاش و همكاري همه همكاران بوده است.
 


    صعود كاركنان مخابرات يزد به ارتفاعات لاخسه منشاد 1386/07/28
به مناسبت گراميداشت هفته كاهش اثرات بلاياي طبيعي به همت كميته ورزشي و اداره تداركات شركت مخابرات استان يزد تعداد 26 نفر از كاركنان اين شركت به ارتفاعات لاخسه منشاد صعود كردند.
 


    بازديد اعضاي كارگروه تخصصي مخابرات و ارتباطات شهرستان يزد از تاسيسات مخابرات مهريز 1386/07/25
 

در هفته كاهش اثرات بلايايي طبيعي و به منظور آمادگي و مقابله با حوادث و بلاياي طبيعي و
برنامه ريزي و هماهنگي مربوط به آن، كارگروه تخصصي مخابرات شهرستان يزد از تاسيسات مخابرات مهريز بازديد نمودند.

شايان ذكر اينكه، پس از پايان بازديد مذكور، اعضاي كارگروه تخصصي مخابرات و ارتباطات شهرستان يزد در يك نشست مشترك با اعضاي ستاد حوادث غير مترقبه مخابرات مهريز مسايل و مشكلات مخابراتي شهرستان مذكور را بررسي نمودند.

اصلاح محل عبور تاسيسات آب و برق مجاور اتاق كابل ، نصب نقشه MDF در اتاق كابل، درج شماره كافوها بر روي پلاك كابلهاي مركزي، تهيه نقشه هاي مركزي، آبونه و ارتباط و نگهداري در مركز تلفن يا مكانيزه نمودن آنها، برچسب شناسايي تابلوهاي AC-DC، ايجاد كفشور در اتاق كابل و حوضچه اصلي جهت پيشگيري از آب گرفتگي، ايجاد اطلاعات مبدأ و مقصد بر روي DDS مركز ، تهيه
نرم افزارشارژينگ و ديتا بيس سيستم جهت پشتيباني مركز و مقاوم سازي باطري 1500 آمپر مركز از جمله مباحثي بود كه در نشست مذكور پيرامون آن بحث و تبادل نظر شد.

 

 


    حضور فعال مخابرات مهريز در مانور ستاد حوادث غير مترقبه اين شهرستان 1386/07/25
 

در جهت حفظ آمادگي در برابر حوادث غير مترقبه و برقراري به هنگام ارتباط مخابراتي در هنگام بلاياي طبيعي ، اداره مخابرات شهرستان مهريز به صورت فعال در مانور ستاد حوادث غير مترقبه اين شهرستان شركت و آمادگي كامل خود را اعلام نمود.

شايان ذكر است، اعضاي ستاد حوادث غير مترقبه شهرستان مهريز با 8 دستگاه اتومبيل، تجهيزات فني و با لباس متحد الشكل در محل مانور حضور پيدا كردند .

همچنين، اداره مخابرات شهرستان مهريز در نمايشكاه كاهش اثرات بلاياي طبيعي اين شهرستان حضور پيدا كرده و آخرين تجهيزات مخابراتي خود را به معرض ديد عمومي گذاشته است.

 

 


    اولين مانور بين استاني ارتباطات و مخابرات شركت مخابرات استان يزد 1386/07/25
 

به مناسبت گراميداشت هفته كاهش اثرات بلاياي طبيعي و در جهت حفظ آمادگي در برابر حوادث
غير مترقبه اولين مانور بين استاني مربوط به امور ارتباطات و مخابرات شركت مخابرات استان يزد با همكاري ادارات مخابرات شهرستان ابركوه و شهرستان آباده فارس برگزار گرديد.

شايان ذكر اينكه ، مانور مذكور در روز چهارشنبه مورخ 25 مهر ماه در محل حد فاصل بين شهرستان آباده و ابركوه به مدت 2 ساعت به طول انجاميد كه در آن گروههاي پيشرو فني، تداركاتي و حفاظتي اداره مخابرات ابركوه با تجهيزات فني و 10 نفر از روسا، متخصصان و كاركنان اداره مخابرات آباده در حداقل زمان ممكن نسبت به برقراري ارتباط با دو سامانه تلفن ثريا و سامانه مبدل موبايل اقدام نمودند. ضمناً در اين مانور نمايندگان ستاد حوادث غير مترقبه مخابرات استان و فرماندهي نيروي انتظامي منطقه به عنوان ناظر در محل حضور داشتند.

لازم به ذكر است، در پايان مانور پيام تقدير و تشكر مدير عامل شركت مخابرات استان توسط دبير ستاد حوادث غير مترقبه به شركت كنندگان در مانور قرائت شد.

همچنين پس از اتمام موفقيت آميز مانور، مسئولان قسمتهاي مختلف مخابرات ابركوه در دفتر رئيس آن اداره به منظور ارزيابي و بررسي نقاط ضعف و قوت مانور گرد هم آمدند.

گفتني است، رئيس اداره مخابرات آباده خواستار برگزاري دومين مانور در منطقه مذكور با محوريت اداره مخابرات آباده شد.
 


    اولين نشست مسئولان مخابرات، پست و پست بانك يزد با كارگزاران دفاتر ICTروستايي 1386/07/25
 

به منظور توجيه كارگزاران دفاتر ICT روستايي در جهت نحوه ارائه خدمات مخابراتي و پست و پست بانك به روستائيان، نشست مشترك مسئولان سه دستگاه مذكور با كارگزاران دفاتر ICT روستائي در محل سالن كنفرانس ساختمان مركزي شركت مخابرات استان يزد برگزار شد.

در اين نشست مسئول دفاتر ICT روستائي استان به كارگزاران دفاتر ICT روستائي پيرامون نحوه ارائه خدمات به مشتركين توضيحاتي ارائه نمود. ضمناً در اين نشست مسئولان اداره پست و پست بانك قرارداد ارائه خدمات دستگاه مربوطه به روستائيان با كارگزاران دفاتر ICT منعقد نمودند.

شايان ذكر اينكه، در حال حاضر 72 دفتر ICT روستائي در روستاهاي استان مشغول بكار است كه كليه خدمات مخابراتي، پرداخت كليه قبوض و ... را به روستائيان ارائه مي دهد و تا پايان سال جاري نيز 20 دفتر به اين تعداد دفاتر اضافه خواهد شد.

 

 


    امكان رويت آدرس محل براي تلفنهائي كه با اورژانس، آتشنشاني و پليس 110 تماس برقرار مي كنند فراهم مي شود 1386/07/24
 

مهندس مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان يزد در جمع مديران حاضر در سالن منتظر قائم استانداري با اعلام اين خبر گفت: به جهت سهولت در امر كمك رساني به متقاضيان اورژانس، آتشنشاني و پليس 110 اين امكان را براي مشتركين تلفن ثابت و همگاني فراهم مي آورد .

مدير عامل شركت مخابرات استان كه به مناسبت هفته كاهش بلاياي طبيعي در جمع مديران بحران استان در محل سالن منتظر قائم استانداري حضور پيدا كرده بود ضمن ارائه گزارش عملكرد ستاد حوادث غير مترقبه مخابرات كارگروه تخصصي مخابرات و ارتباطات ، اهم فعاليتهاي انجام شده و در دست اقدام این کار گروه را بر شمرد و افزود: فعاليتهاي انجام شده و در دست اقدام كارگروه تخصصي مخابرات شامل: شركت در مانورهاي تخصصي مخابرات استان، تهيه نقشه هاي هوائي از موقعيت سايتهاي مخابراتي، اولويت بندي تلفن هاي ثابت و ضروري استان در زمان بحران ، راه اندازي GIS مخابرات در آينده اي نزديك، الزامي نمودن آموزش آتشنشاني و كمك هاي اوليه جهت كاركنان شركت، تهيه شناسنامه ايمني ساختمانهاي مخابراتي ، نصب سيستم هاي اعلام اطفاء حريق در تمامي مراكز تلفن استان، طراحي و احداث اتاق بحران در آينده اي نزديك، مقاوم سازي 25 مركز مخابراتي روستائي و 18 ايستگاه راه دور استان ، تهيه دو دستگاه كانكس ارتباطات سيار، نصب سوكت اتصال ديزل سيار، تشكيل گروههاي فني ، تداركاتي و امدادي پيشرو، قراردادن تمام كليد هاي مراكز مخابراتي شهرستانها در شهرستانهاي معين، توسعه تلفن هاي امداد جاده اي، تحت پوشش قرار دادن 2 هزار كيلومتر از جاده هاي استان به سامانه تلفن همراه، برگزاري اولين همايشاجراي مانور بين استاني در هفته جاري ، برگزاري و گراميداشت سالروز زلزله طبس ،برگزاري مانور ويژه فيبر نوري و نصب تلفن GSM در قطار بين شهري طي آينده اي نزديك مي شود.
 
گفتني است، ستاد حوادث غير مترقبه شركت مخابرات استان در دي ماه سال 82 و با رياست مدير عامل و عضويت تعدادي از مديران ارشد شركت تشكيل گرديد. همچنين كارگروه تخصصي مخابرات و ارتباطات استان نيز با ابلاغ استاندار وقت و رياست مدير عامل شركت مخابرات و عضويت 12 نفر از نمايندگان ساير سازمانهاي استان در تاريخ 27 اسفند ماه سال 84 تشكيل گرديده است.
 


    حضور شركت مخابرات استان در پنجمين نمايشگاه ستاد حوادث غير مترقبه 1386/07/24
 

به مناسبت گراميداشت هفته كاهش بلاياي طبيعي و برگزاري پنجمين رابطه نمايشگاه ستاد حوادث غير مترقبه در استان، شركت مخابرات يزد همچون سالهاي گذشته حضور پيدا كرد و آخرين تجهيزات خود را در هنگام بروز حوادث غير مترقبه به معرض ديد عموم گذاشت.

شايان ذكر اينكه، در مراسم افتتاحيه اين نمايشگاه فلاح زاده استاندار يزد و هيئت همراه از غرفه مخابرات بازديد بعمل آورند. مبدل موبايل به تلفن ثابت ،V.sat ، تلفن ماهواره اي ثريا، تلفن همگانيGSM ‌، سوئيچ 256 شماره اي عصر، كانكس ارتباطات سيار و ... از جمله تجهيزاتي است كه شركت مخابرات استان در معرض ديد عموم قرارداده است.

گفتني است ، پنجمين نمايشگاه ستاد حوادث غير مترقبه استان از روز دوشنبه مورخ 23 مهر ماه سال جاري تا روز جمعه مورخ 27 مهر ماه در محل نمايشگاههاي دائمي استان واقع گرديده است.
 


    برگزاري مانور ويژه فيبر نوري ستاد حوادث غير مترقبه شركت مخابرات استان يزد 1386/07/23
 

در جهت حفظ آمادگي در برابر حوادث غير مترقبه و به مناسبت گراميداشت هفته كاهش اثرات بلاياي طبيعي، شركت مخابرات استان يزد اقدام به برگزاري مانور در اين زمينه نمود.

مانور مذكور روز دوشنبه مورخ 23 مهرماه سال جاري و به مدت 2 ساعت در يك ناحيه صدمه خورده فرضي فيبر نوري در مسير اصلي شاهراه ارتباطي و در منطقه اي بين دو شهر اردكان و ميبد انجام شد و در آن به همت گروه هاي اعزامي ستاد حوادث غير مترقبه مخابرات به ناحيه، پس از شناسايي محل صدمه فيبر نوري و حفاري و پاكسازي محيط، عمليات ترميم با موفقيت انجام شد.

شايان ذكر اينكه ، در اين عمليات علاوه بر مخابرات گروههاي فني، گروههاي تداركاتي ، پشتيباني و حفاظتي نيز شركت نمودند .گفتني است، انجام مانور مذكور با حضور و همكاري نيروي انتظامي ، مخابرات شهرستانهاي اردكان و ميبد و فرماندار اردكان برگزار گرديد.

 


    واگذاري تلفن ثابت در تمام كشور تا پايان ماه جاري به‌روز مي‌شود 1386/07/23

وزير ارتباطات در گفت‌وگو با فارس خبر داد: واگذاري تلفن ثابت در تمام كشور تا پايان ماه جاري به‌روز مي‌شود

خبرگزاري فارس: وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: با اتمام پروژه به روزرساني واگذاري در چندين مركز مخابراتي در يك استان كشور، تا پايان ماه جاري واگذاري تلفن ثابت در تمامي استانهاي كشور به روز خواهد شد.

محمد سليماني در گفت وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس اظهارداشت: با تلاش كاركنان وزارت ارتباطات در حال حاضر واگذاري تلفن ثابت در 29 استان كشور به روز شده است. وي اضافه كرد: تنها چند مركز مخابراتي در استان خوزستان و نيز يك مركز در شهرستان كرج در فرآيند به رزو رساني كند هستند كه اين مراكز نيز تا پايان ماه جاري به روز خواهند شد.

سليماني تاكيد كرد: تلاش ما اكنون بر حفظ روند به روز شدن واگذاري تلفن ثابت معطوف شده است. وي در خصوص تكليف ودايع مشتركان تلفن ثابت و همراه كشور در آستانه ورود مخابرات به بورس نيز با تاكيد بر اين نكته كه هدف و نظر وزارت ارتباطات تبديل حدود چهار هزار ميليارد تومان ودايع به سهم است، گفت: در اين رابطه مباحث قانوني مطرح شده است و در قانون مسيري براي تبديل اين ودايع به سهام مشخص نشده است.ضمن اينكه در اين خصوص اين سازمان خصوصي‌سازي است كه بايد نظر نهايي ارائه كند.
منبع
 


    مدیر عامل شرکت مخابرات ایران خبر داد: درخواست جدید سازمان بورس از مخابرات 1386/07/23
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: سازمان بورس اوراق بهادار، خواستار ارایه گزارش تراز تلفیقی شرکت مخابرات ایران تا پایان شهریور ماه جاری، شده است.
 
مهندس صابر فیضی، در گفت‌وگو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: این موضوع جزو موارد پیش بینی شده برای ارایه به سازمان‌های ذی‌ربط نبوده است. وی افزود: تلاش‌می‌کنیم تا تراز تلفیقی شش ماهه نخست سال جاری شرکت مخابرات ایران را تا پایان آبان ماه آماده و به مسوولان ذی‌ربط ارایه دهیم.

وی خاطر نشان کرد: تراز تلفیقی سال 85 این شرکت نیز همچنان به منظور تعیین و تکلیف، در اختیار سازمان حسابرسی قرار دارد که پس از بازگشت به شرکت مخابرات، در مجمع عمومی مطرح و به تصویب خواهد رسید.

مهندس صابر فیضی در خصوص زمان ورود سهام مخابرات به بورس نیز گفت: تلاش می‌کنیم پس از ارایه تراز تلفیقی سال 85 و تراز تلفیقی شش ماهه نخست سال جاری به مراجع ذی‌ربط، پنج درصد از سهام مخابرات را به منظور تعیین قیمت وارد بورس کنیم.
وی درباره زمان اعلام شده برای ورود سهام مخابرات به بورس تأکید کرد: اول دی ماه زمان پیشنهادی از طرف سازمان بورس است و سازمان خصوصی سازی هنوز زمانی را اعلام نکرده است. وی ادامه داد: جلسات هفتگی مشترک میان مخابرات و سازمان خصوصی سازی در حال برگزاری است اما تاکنون در خصوص زمان قطعی ورود سهام مخابرات به بورس به نتیجه نرسیده‌ایم.
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران درباره ارزش سهام مخابرات نیز اظهار داشت: در حال حاضر و بر اساس اساسنامه شرکت مخابرات ایران ارزش هر سهم مخابرات، یک هزار ریال است. وی افزود: این موضوع تا قیمت گذاری و تعیین ارزش سهام مخابرات از سوی سازمان خصوصی سازی، همچنان به قوت خود باقی خواهد بود.
 


    نرخ پيام كوتاه كمتر از 10 تومان مي‌شود 1386/07/23

یک مقام آگاه در سازمان تنظیم مقررات گفت: تعدیل نرخ پیامک در جلسه هفته آینده کمیسیون تنظیم مقررات بررسی می شود و تعرفه نهایی آن اعلام خواهد شد.

وی که خواست نامش فاش نشود به موبنا گفت: سازمان تنظیم مقررات در صدد است تعرفه پیام کوتاه اپراتور اول را تا حدی کاهش دهد که هم به نفع مشترکان باشد وهم این اپراتور متضرر نشود.

وی ادامه داد: از آن جایی که سرویس پیام کوتاه در آمد قابل توجهی برای مخابرات دارد کاهش بیش از اندازه تعرفه آن منطقی نیست.
این مقام آگاه با بیان این که تعرفه پیامک بین 90 تا 100 ریال بدون احتساب 6 درصد مالیات در نظر گرفته شده است یادآور شد: رقم نهایی نرخ sms پس از تشکیل جلسه کمیسیون تنظیم مقررات اعلام خواهد شد.

در حال حاضر تعرفه ارسال هر پیام کوتاه بدون احتساب مالیات و عوارض 134 ریال است.

 


    انتصاب دكتر كرم پور به عنوان رييس كميسيون راهبردي طرح هاي پژوهشي شركتهاي تابعه مخابرات ايران 1386/07/23
 

طي حكمي از سوي وفا غفاريان رئيس هيئت مديره شركت مخابرات ايران دكتر كرم پور به سمت رئيس كميسيون راهبردي طرح هاي پژوهشي شركتهاي تابعه مخابرات ايران منصوب شد .

شايان ذكر اينكه با تاييد طرحهاي تحقيقاتي و پژوهشي شركتهاي تابعه مخابرات كه هزينه آن از محل اعتبارات يك درصد موضوع بند و تبصره 9 قانون بودجه سال 86 تامين مي شود وظيفه اصلي كميسيون مذكور مي باشد. ضمناً طرحهاي پژوهشي مزبور بايد به تاييد كميسيون راهبردي برسد.
 


    دكتر معين به عضويت كميته پژوهشي استانهاي يزد و كرمان و هرمزگان منصوب شد 1386/07/23
 

طي حكمي از سوي كمال محامد پور معاون آموزش و پژوهش و امور بين الملل وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات دكتر محمد شهرام معين براي مدت دو سال به عضويت كميته پژوهشي استانهاي يزد و كرمان و هرمزگان منصوب شد.

گفتني است، در اين حكم به استناد ماده 3 روش نامه اجرائي تحقيقات استاني صادر گرديده و براي موفقيت با ساير اعضاي كميته در ترويج و تسهيل انجام پژوهشهاي تقاضا محور، آرزوي موفقيت شده است.
 


    برگزاري اولين نشست كارگروه تخصصي مخابرات و ارتباطات شهرستان اردكان 1386/07/23
 

به منظور ايجاد آمادگي در برابر هر گونه بلاياي طبيعي و به مناسبت گراميداشت هفته كاهش اثرات بلاياي طبيعي اولين نشست كارگروه تخصصي مخابرات و ارتباطات شهرستان اردكان در محل نماز خانه مركز اداري مخابرات اين شهرستان برگزار شد.

اين نشست با حضور فرماندهان سپاه پاسدار، نيروي انتظامي و روساي ادارات برق ، گاز، آب و فاضلاب، راه و ترابري، پست و مخابرات برگزار شد كه در آن پيرامون آمادگي اعضاي ستاد حوادث غير مترقبه شهرستان اردكان، تشريح وظايف اعضاي كارگروه، تصويب مصوباتي جهت ارسال به ستاد حوادث غير مترقبه شهرستان بحث و تبادل نظر شد.
 


« 1 2 3 » صفحه:
 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟