اهداي خون كاركنان مخابرات شهرستان طبس 1387/03/28
 

طبق سنوات حسنه گذشته و در اقدامي خداپسندانه جمعي از كاركنان مخابرات شهرستان طبس با حضور دسته جمعي در محل سازمان انتقال خون اين شهرستان خون خود را جهت نيازمندان اهدا نمودند.

 


    يحيي زاده از عملكرد افتخار آفرين مخابرات ميبد تقدير و تشكر كرد 1387/03/28
 

حجه السلام والمسلمين سيد جلال يحيي زاده نماينده مردم تفت و ميبد در مجلس شوراي اسلامي در نامه اي صميمانه از عملكرد افتخار آفرين اداره مخابرات ميبد در سال 86 تقدير و تشكر كرد .

وي در اين نامه موفقيتهاي شركت مخابرات استان يزد و اداره مخابرات ميبد در سال جاري را از خداوند منان خواهان شد. 
 


    تغيير پيش شماره هاي تلفن روستاهاي بخش مركزي بافق 1387/03/28
 

در راستاي بهينه سازي شبكه هاي مخابراتي و ايجاد امكانات و خدمات مناسب تر مخابرات در آينده اي نزديك پيش شماره مراكز كم ظرفيت روستاهاي بخش مركزي بافق تغيير و اين مراكز با مركز تلفن شهيد ملاييان بافق ريموت (مديريت و كنترل يكسان)مي شوند.

شايان ذكر اينكه، با تغيير پيش شماره هاي مشتركين و يكسان سازي اينگونه مراكز، علاوه بر ارتقاي كيفيت ارتباطات تلفني، مشتركين از امكانات سرويسهاي ويژه نظير نمايشگر، انتقال مكالمه، شماره گيري سريع، دسترسي به اينترنت هوشمند و با كيفيت مناسب بهره مند مي شوند.
 
بر همين اساس، شماره روستاهاي ده كوشك، سيد آباد و معدن كوشك و فسفات از 4453200 به 4213200تغيير، پيش شماره روستاهاي شيطور، دولت آباد، بركوييه و حكيم آباد از 4363200 به 4214200 تغيير، پيش شماره روستاي باجگان از 4423200 به 4216200 تغيير و پيش شماره شماره روستاهاي بشكان و خوسف از 4873200 به 4217200 تغيير خواهد كرد.

 

 


    سامانه گوياي 135 در شهرستان طبس راه اندازي شد 1387/03/28
 

به همت روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد و به منظور رفاه حال همشهريان در بهره برداري از خدمات مخابراتي سامانه گوياي تلفن 135 در شهرستان طبس راه اندازي شد.

شايان ذكر اينكه، شهروندان طبسي از اين پس مي توانند از طريق تلفن همراه و ثابت خود در تماس با شماره 135 از بخش هاي متنوع اين سامانه نظير نداي قرآن، اوقات شرعي، اطلاع رساني،موسيقي، ساعت گويا، شنيدنيها، فال حافظ و … استفاده نمايند.

گفتني است، بعد از شهرستانهاي يزد و ميبد، طبس سومين شهرستاني است كه به اين سامانه متصل گرديده است .
 


    راه اندازي اينترنت پرسرعت بر روي كافو نوريهاي منصوبه شهرستان ميبد 1387/03/27
 

در راستاي ارايه خدمات مخابراتي به همشهريان و با تلاش و همت متخصصان شركت مخابرات استان يزد، از اين پس مشتركين ساكن در محدوده كافو نورهاي شهيد مبيني، سنتو و بفروئيه ميبد قادر به استفاده از اينترنت پر سرعت (ADSL) خواهند بود.

شايان ذكر اينكه، متخصصان اين شركت با نصب 192 پورت اينترنت پر سرعت (ADSL) بر روي سه كافو نوري ياد شده (هر كافو نوري 64 پورت) قادر به استفاده از اينترنت پر سرعت خواهند بود. همچنين با نصب اين پورتها، مشكل نداشتن دسترسي مشتركين به امكانات اينترنت به طور كلّي در حوزه شهري شهرستان مرتفع گرديد.

 


    ارتقاي 224 شماره اي سوييچ مركز تلفن حجت آباد و محمد آباد ميبد 1387/03/27
 

با توجه به تقاضاي روستاهاي حجت آباد و محمد آباد ميبد به تلفن، پس از انجام امورات طراحي ، نصب، راه اندازي و آزمايش و تحويل، سوييچ 480 شماره اي ديجيتال مركز تلفن اين دو روستا جايگزين سوييچ 256 شماره اي شد و 224 شماره به تلفنهاي اين دو روستا اضافه شد.

بر همين اساس با نصب و راه اندازي سوييچ هاي ياد شده ساكنان اين روستاها مي توانند از قابليتهاي سوييچ جديد،همچون سامانه نمايشگر و سرويسهاي ويژه مخابراتي استفاده نمايند.

شايان ذكر اينكه، تعداد كانالهاي بين شهري اين مركز از 30 كانال به 60 كانال بين شهري افزايش يافته است كه از اين پس تلفنهاي داير شده بر روي سوييچهاي اين مركز مي توانند با سهولت و كيفيت بهينه تري نسبت به برقراري مكالمات اقدام نمايند.

گفتني است، در حال حاضر تعداد تلفنهاي مشغول به كار اين مركز 296 شماره مي باشد كه با احتساب تعداد تلفنهاي منصوبه ي ثابت حجت آباد و محمد آباد، تعداد تلفنهاي منصوبه شهرستان ميبد به 35 هزار و 916 شماره افزايش يافته كه در بين شهرستانها يشترين تعداد تلفنهاي منصوبه و مشغول به كار ثابت را مخابرات ميبد به خود اختصاص داده است .
 


    مسابقات واليبال داخلي شركت مخابرات يزد با قهرماني تيم مالي و اداري به كار خود پايان داد 1387/03/27
 

با پايان مسابقات واليبال داخلي شركت مخابرات استان يزد، تيم حوزه مالي و اداري اين شركت در بازي فينال و پس از يك رقابت نزديك با غلبه بر حريف خود تيم پيمانكاران قهرمان اين دور از مسابقات را به خود اختصاص داد.

همچنين ديدار رده‌بندي اين مسابقات بين دو تيم پست و حوزه ستادي مخابرات برگزار شد كه در نهايت تيم حوزه ستادي از سد حريف خود گذشته و مقام سومي اين دور از مسابقات را به خود اختصاص داد.

شايان ذكر اينكه، به مناسبت هفته ارتباطات و به همت كميته ورزشي شركت مخابرات استان يزد يك دور مسابقه واليبال بين 11 تيم داخلي اين شركت و اداره پست در قالب دو گروه برگزار شد كه پس از انجام 32 مسابقه در مرحله اول چهار تيم صعود كننده به مرحله نهايي مشخص گرديدند.

گفتني است، در پايان اين مسابقات به چهارتيم برتر جام قهرماني جوايزي اهدا گرديد. ضمناً در مراسم اهداي جوايز به 10 نفر از تماشاچيان به قيد قرعه جوايزي اهدا شد.
 


    صخره نوردي كاركنان مخابرات يزد در ارتفاعات لاتاريك شير كوه كوچك 1387/03/26

 

صخره نوردي كاركنان مخابرات يزد در ارتفاعات لاتاريك شير كوه كوچك

در سومين آدينه خردادماه سال جاري و به همت كميته ورزشي شركت مخابرات استان يزد تعداد 35 نفر از كاركنان اين شركت اقدام به صخره نوردي در ارتفاعات صعب العبور لاتاريك شيركوه كوچك نمودند.

 


    اينترنت هوشمند در شهرستان ميبد راه اندازي شد 1387/03/25
 

 در راستاي ادامه ارايه خدمات مخابراتي به همشهريان ميبدي بويژه كاربران اينترنت ، اينترنت هوشمند در اين شهرستان راه اندازي شد.

بر همين اساس كاربران اينترنت در اين شهرستان مي توانند با استفاده از شماره هاي تعيين شده و بدون نياز به خريد كارت اينترنت و با استفاده از نام كاربري و كلمه عبور از سرويس اينترنت هوشمند استفاده نمايند.

شايان ذكر اينكه، شركت سامان پردازان با شماره 97119779، شركت راحت سازان به شماره 9719777، شركت جهانكده با شماره 9719770 در حال ارايه سرويس به متقاضيان مي باشد.

گفتني است، سرويس ياد شده تا كنون مورد استقبال گرم شهروندان ميبدي بوي‍‍‍‍زه دانشجويان واقع گرديده است.

 


    مشاور جوان مدير عامل مخابرات يزد منصوب شد 1387/03/25
 

در حكمي از سوي مهندس مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان يزد، مهندس ابوالفضل دانشگر كارشناس نگهداري BSS اين شركت بعنوان مشاور جوان مديرعامل منصوب شد.

مهندس مقوم در اين حكم توفيق دانشگر را در تقويت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران تحت زعامت مقام معظم رهبري حضرت آيت ا... العظمي خامنه اي (حفظه ا...) از درگاه خداوند متعال مسئلت كرد.

 


    مشغول بكار بيش از 16 هزار تلفن همراه در شهرستان صدوق 1387/03/22
 

رييس مخابرات شهرستان صدوق در گفتگوئي با اعلام اين خبر افزود: در حال حاضر بيش از 16 هزار تلفن همراه با ضريب نفوذ10/53 و تحت پوشش 14سامانهBTS تلفن همراه در شهرستان صدوق مشغول بكار مي باشد.

وي گفت: همچنين در حال حاضر بيش از 10 هزار و 500 شماره تلفن ثابت با ضريب نفوذ 70/34 در اين شهرستان مشغول بكار مي باشد. ضمناً واگذاري تلفن ثابت در اين شهرستان به روز است.

دهقاني زاده با اشاره به روستاهاي داراي ارتباط اين شهرستان افزود: خوشبختانه با تلاش و پيگيري شركت مخابرات استان يزد 49 روستا با تعداد بيش از 4 هزار شماره تلفن داراي ارتباط تلفني است. همچنين اين شركت در حركتي شايسته جهت دسترسي روستائيان به خدمات مخابراتي و پست و پست بانك اقدام به راه اندازي 13 دفتر ICT روستايي در اين شهرستان نموده است.

 


    ديدار مدير عامل مخابرات يزد با خانواده شهيد عسكري 1387/03/22
 

طبق سنوات گذشته و در اقدامي شايسته، مهندس مقوم مدير عامل مخابرات يزد باتفاق مهندس حيدري مشاور مديرعامل در امورايثارگران و دهقاني زاده رييس مخابرات شهرستان صدوق با خانواده شهيد عسكري ديدار و گفتگو نمودند .

در اين ديدار صميمي مهندس مقوم ضمن تجليل از رشادتهاي شهيد عسكري ، پايداري و استقادمت خانواده آن شهيد بزرگوار را ستود و در پايان بر ادامه راه  شهيدان تاكيد نمود. ضمناً در ادامه ضمن بررسي مسايل و مشكلات خانواده شهيد، به رسم يادبود هديه اي به آنها تقديم گرديد.

شايان ذكر اينكه ،شهيد عسكري يكي از شهداي شركت مخابرات استان يزد است كه در بيست و پنجم فروردين ماه سال 1365 در جزيره مجنون به درجه رفيع شهادت نايل شد.

گفتني است، در ادامه سفر مهندس مقوم به شهرستان صدوق وي باتفاق هيئت همراه در محل فرمانداري اين شهرستان با فلاح زاده فرماندار شهرستان صدوق ديدار و گفتگو نمود.

 

 

 


    440 هزار شماره تلفن همراه تحت پوشش 383سامانه BTS 1387/03/22
 

روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد: با توجه به تقاضاي همشهريان تا كنون بيش از 440 هزار شماره تلفن همراه در استان راه اندازي شده است و براي پوشش اين تعداد تلفن همراه و استفاده بهينه همشهريان از آن تا كنون 383 سامانه BTS در استان راه اندازي شده است.

عبدالمجيد معنوي افزود: در حال حاضر ضريب نفوذ تلفن همراه در استان 5/34 درصد مي باشد كه اين رقم نشان دهنده حجم زياد كاري است كه بواسطه آن استان موفق به كسب رتبه برتر كشوري در زمينه پيشرفت و توسعه تلفن همراه شده است.

وي با اشاره به عدم محدوديت واگذاري تلفن همراه در استان گفت: به همت مديرعامل و متخصصان شركت مخابرات استان يزد هيچ گونه محدوديتي در واگذاري سيم كارت تلفن همراه وجود ندارد و متقاضيان مي توانند با مراجعه به يكي از دفاتر خدمات ارتباطي موجود در سطح استان ثبت نام بعمل آورند .

معنوي همچنين با اشاره به آغاز ثبت نام سيم كارت با قيمت يك ميليون و پانصد هزار ريال گفت : شركت ارتباطات سيار در پايگاه اينترنتي خود به آدرس WWW.MCT.IR  اقدام به ثبت نام سيم كارت با مبلغ يك ميليون و پانصد هزار ريال از متقاضيان نموده است كه متقاضيان مي توانند با مراجعه به اين پايگاه با شرايط و نحوه ثبت نام آشنا شوند .

شايان ذكر اينكه، در حال حاضر بيش از 2070 كيلومتر از جاده هاي استان كه بالغ بر 60 درصد جاده هاي استان را تشكيل مي دهد تحت پوشش تلفن همراه قرار دارد .

 

 


    اتصال بيش از 460 بانك استان به شبكه ديتا 1387/03/22
 

به منظور رفاه حال عموم همشهريان و به همت شركت مخابرات استان يزد تاكنون بيش از 460 بانك استان به شبكه ديتا متصل ودر آينده اي نزديك وبا همكاري مسئولان بانكها اين عدد به 618 مي رسد .

همچنين تاكنون 1122 پورت ديتا از 3 هزار و 364 پورت نصب شده در استان مشغول بكار مي باشد وبراي واگذاري پورت هيچگونه محدوديتي وجود ندارد .

شايان ذكر اينكه ، استان يزد با نصب 18 هزار پورت اينترنت پرسرعت و ADSL در كشور از لحاظ نسبت جمعيتي به ظرفيت پورت صاحب رتبه اول مي باشد و خوشبختانه در همين راستا پهناي باند مصرفي استان در سال گذشته با افزايش 5 مگابيت در ثانيه به 100 مگابيت ارتقاء پيدا كرده است . ضمناً اتصال 200 مدرسه استان به شبكه ديتا از خدمات ارزنده اين شركت در استان مي باشد .

 

 


    تشكر وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از مدير عامل مخابرات استان 1387/03/20
 

در پي كسب رتبه برتر كشوري شركت مخابرات استان يزد در زمينه توسعه تلفن همراه، دكتر محمد سليماني وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در تقدير نامه اي از زحمات موثر مهندس مقوم و كاركنان شركت مخابرات استان يزد كه موجب جهش و رشد چشم گير در عرصه ارتباطات استان شده تقدير و تشكر كرد.

وي در اين تقدير نامه اظهار اميدواري كرده است كه مدير عامل و كاركنان مخابرات يزد در پرتو عنايت حضرت باريتعالي و در سايه حضرت بقيه ا... (عج) در خدمت به مردم شريف و مؤمن ايران موفق و مؤيد به نصر الهي باشند .

دكتر سليماني در پايان، سلامتي، سربلندي و توفيق روز افزون مهندس مقوم و كاركنان مخابرات يزد را از درگاه حضرت احديت مسئلت كرد.

 

 


    مديرعامل مخابرات يزد به عضويت كميته نوآوري و شكوفايي ارتباطات و فناوري اطلاعات درآمد 1387/03/19
 

در حكمي از سوي حبيب ا... دهمرده استاندار سيستان و بلوچستان و رييس ستاد اولين كنگره بين‌المللي نوآوري و شكوفايي مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد به عضو كميته نوآوري و شكوفايي ارتباطات و فناوري اطلاعات درآمد.

وي در پايان اين حكم آورده است، اميد است با اتكال به الطاف خداوند سبحان و تلاش، جديت و همكاري در راستاي نيل به اهداف و انجام امور محوله موفق و مويد باشيد.

 

 


    حضور كاركنان مخابرات يزد در آيين سالگرد ارتحال امام خميني (ره) 1387/03/19
 

طبق سنوات گذشته و به همت پايگاه شهيد قندي شركت مخابرات استان يزد، تعداد 40 نفر از كاركنان اين شركت در آيين سالگرد ارتحال بنيانگزار جمهوري اسلامي ايران حضور و با آرمانهاي امام راحل (ره) تجديد پيمان نمودند.

شايان ذكر اينكه، زايران اعزامي مخابرات يزد در طي مسير ضمن توفيق زيارت بارگاه ملكوتي حضرت معصومه (س) در مسجد جمكران به راز و نياز با پروردگار خود پرداختند. ضمناً كاركنان مذكور در مسير بازگشت در محل تفرجگاه آبشار نياسر كاشان استراحت نمودند.

 


    انتصابات جديد در شركت مخابرات استان يزد 1387/03/13
 

طي احكام جداگانه اي از سوي مهندس مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان يزد، روساي جديد اداره برنامه ريزي و آمار، اداره مشتركين و متقاضيان تلفن همراه، اداره نگهداري ارتباطات سيار و مدير دفتر مديرعامل و دبير هيئت مديره اين شركت معرفي شدند .

بر همين اساس، سيد مرتضي عابديه بعنوان مدير دفتر مدير عامل و دبير هيئت مديره، سركار خانم امجد بعنوان رييس جديد اداره برنامه ريزي و آمار، مهندس محمد علي ياوري نسب بعنوان رييس مركز نگهداري ارتباطات سيار ومهندس ناصر نصرتي بعنوان رييس امور مشتركين و متقاضيان تلفن همراه شركت مخابرات استان يزد معرفي شدند.

شايان ذكر اينكه، مهندس مقوم توفيق روساي جديد را در تقويت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران تحت زعامت مقام معظم رهبري حضرت آيت ا... العظمي خامنه اي از درگاه خداوند متعال مسئلت كرد.

 

 


    انتقال امور مشتركين تلفن ثابت مهريز به دفتر خدمات ارتباطي 1387/03/13
 

در راستاي اجراي طرح تكريم ارباب رجوع و خدمات رساني بهينه تر به همشهريان ساكن در شهرستان مهريز، امور مشتركين تلفن ثابت اين شهرستان به دفتر خدمات ارتباطي 55051 واقع در خيابان سيد مصطفي خميني روبروي بانك صادرات مركزي مهريز انتقال يافت.

شايان ذكر اينكه، خط ارتباط مستقيم (هات لاين) با رييس مخابرات شهرستان مهريز جهت استفاده ارباب رجوع در اين دفتر داير مي باشد.

 


    تشكر نماينده مردم تفت و ميبد در مجلس از مدير عامل مخابرات يزد 1387/03/13
 

سيد جلال يحيي زاده نماينده مردم تفت و ميبد در مجلس شوراي اسلامي به جهت انتخاب شركت مخابرات استان يزد به عنوان يكي از سه شركت برتر مخابراتي كشور از مهندس مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان يزد تقدير و تشكر كرد .

وي ضمن تبريك به مهندس مقوم و كليه همكاران مخابرات استان براي انها از قادر متعال دوام توفيقات را طلب نمود.

 


« 1 2 3 » صفحه:
 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت مخابرات ایران منطقه یزد چیست؟