تقدير استاندار يزد از مدير عامل مخابرات استان 1387/05/30
 

محمد رضا فلاح زاده استاندار يزد در تقدير نامه اي از زحمات مهندس مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان در برگزاري هشتمين انتخابات مجلس شوراي اسلامي تقدير و تشكر كرد.

فلاح زاده در پايان اين تقدير نامه از خداوند منان براي مهندس مقوم توفيق و سربلندي روز افزون مسئلت كرد.

 


    بازديد سر زده مشاور وزير و رييس شوراي فرهنگي وزارت ارتباطات از مخابرات ميبد 1387/05/30
 

حجه السلام والمسلمين جعفر زاده مشاور وزير و رييس شوراي فرهنگي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات به صورت سر زده از مخابرات ميبد بازديد و از نزديك در جريان فعاليتهاي فرهنگي و مذهبي اين اداره قرار گرفت.

در اين بازديد جعفر زاده با اشاره به رهنمودهايي جهت ادامه برنامه هاي فرهنگي، مذهبي، عملكرد مخابرات ميبد را در اين زمينه خوب ارزيابي كرد .

شايان ذكر اينكه، با توجه به وجود نماز خانه، كتابخانه، نوارخانه و آذين بندي شايسته جهت برگزاري اعياد شعبانيه، اين مهم مورد توجه و تعريف و تمجيد جعفر زاده قرار گرفت.

 


    حضور مخابرات اردكان در مانور ستاد حوادث غير مترقبه اين شهرستان 1387/05/30
 

با برگزاري مانور ستاد حوادث غير مترقبه شهرستان اردكان توسط نيروي انتظامي اين شهرستان در پارك جنگلي شهيد پايدار، اداره مخابرات اردكان به صورت فعال در اين مانور حضور پيدا كرد.

بر همين اساس، ستاد حوادث غير مترقبه مخابرات اردكان با استقرار پايگاه خود در پارك جنگلي شهيد پايدار در كوتاهترين زمان ممكن اقدام به انجام كابلكشي ارتباط راه دور و ارتباط راديوئي نمود.

شايان ذكر اينكه، در اين مانور ادارات آب، برق و آتشنشاني نيز حضور داشتند كه در پايان روستايي فرماندار و طالبپور فرمانده انتظامي اردكان از شركت كنندگان در اين مانور تقدير و تشكر كردند.

 


    بهره برداري از 210 طرح مخابراتي استان در هفته دولت 1387/05/29
 

مدير روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد: به مناسبت گراميداشت هفته دولت، 210 طرح مخابراتي يزد با سرمايه گذاري بالغ بر 135 ميليارد ريال آماده بهره برداري است.

عبدالمجيد معنوي گفت: اين طرح ها شامل تاسيس و توسعه و جايگزيني سوئيچ به ميزان 12 هزار شماره در 35 مركز تلفن، تاسيس و توسعه كافو نوري به ميزان 6600 شماره در 2 مركز تلفن، توسعه و جايگزيني شبكه كابل در 11 مركز تلفن ، اجراي 272 كيلومتر فيبر نوري در 22 مسير و جايگزيني فيبر كانال ورودي در يك مركز، تاسيس و توسعه ارتباط راه دور در 24 مسير، توسعه سيستم انتقال به ميزان  E1 241 ، راه اندازي سيستم ماكس مشترك در پادگان وليعصر(عج)، نصب و راه اندازي 100 دستگاه تلفن همگاني ، تاسيس و توسعه 23 سامانه BTS تلفن همراه، تاسيس 5 سامانه BTS سيار، تاسيس و توسعه 10 سايت ديتا، تاسيس 14 دفتر ICT روستايي در 7 روستا و بهسازي ارتباط يك روستا، تاسيس يك مركز كم ظرفيت و يك دفتر مخابراتي، اجراي 2 مورد بهسازي و تغييرات ساختماني، اجراي LTX در 7 مركز، راه اندازي سامانه تلفن گوياي 135 با 50 كانال تلفني و قابليت توسعه به 300 كانال، توسعه سالن دوم اجتماعات مركز رسالت، احداث مجتمع ورزشي و برقراري سرويس PTMP جهت صد شهبه بانك صادرات مي باشد.

 


    21 طرح مخابراتي بافق در هفته دولت آماده بهره برداري است 1387/05/29
 

به مناسبت گراميداشت هفته دولت ياد و خاطره شهيدان رجائي و باهنر، در سال نو آوري و شكوفايي ، 21 طرح مخابراتي شهرستان بافق با سرمايه گذاري بالغ بر 10 ميليارد و 715 ميليون ريال آماده بهره برداري است.

اين طرح ها شامل اجراي فيبر نوري ، توسعه و جايگزيني سوئيچ ها، تاسيس و توسعه ديتا، ايجاد دفاتر فناوري اطلاعات و ارتباطات (ICT) برقراري ارتباط از طريق GSM روستائي و ... مي شود.

 


    بهره برداري از 9 طرح مخابراتي ميبد در هفته دولت 1387/05/29
 

در آستانه فرا رسيدن هفته دولت 9 طرح مخابراتي ميبد با سرمايه گذاري بالغ بر 6 ميليارد و 310 ميليون ريال آماده بهره برداري است.

بر همين اساس، طرح هاي مذكور شامل راه اندازي سامانه هاي GSM روستايي حجت آباد، محمد آباد و روستاي درين، اجراي فيبر نوري و لاين و ماكس دانشگاه آزاد اسلامي، فيبر نوري پايانه بار و پادگان نبي اكرم (ص) شهرستان ميبد، تاسيس سامانه هاي BTS بيده ، فولاد ميبد و سايت سيار شهيديه، توسعه و جايگزيني سوئيچ حجت آباد و بهسازي ارتباط روستائي مي باشد.

 


    تكريم ايثارگران، تكريم اسلام است 1387/05/26
 

مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد درآئين گراميداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به ميهن در جمع آزادگان و ايثارگران اين شركت با بيان اين مطلب افزود:

يكي از بزرگترين افتخارات مخابرات استان وجود ايثارگران دوران دفاع مقدس در اين شركت است و بدون شك دليل رضايت نسبي مردم از اين شركت حاكم بودن روحيه ايثارگري و شهادت طلبي است.

وي در پايان اعياد شعبانيه را به حضارتبريك گفت و اظهار اميدواري كرد تا همچنان كه ايثارگران در دوران دفاع مقدس از هيچ گونه تلاش دريغ نورزيده اند در سازندگي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران نيز كوشا باشند.

در ادامه مهندس حيدري مشاور مديرعامل در امور ايثارگران ضمن خير مقدم به حضار، ‌ضمن تبريك اعياد شعبانيه، سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي را تبريك گفت و صبر و استقامت اين عزيزان در دوران مقدس را ستود.

همچنين در اين آئين آزادگان و ايثارگران برخي از مسايل و مشكلات خود را بيان نمودند كه مهندس مقوم و مهندس حيدري جهت مرتفع نمودن آن قول مساعد دادند.ضمناً‌ در پايان با اهداي لوح تقدير و هديه از آزادگان و ايثارگران حاضر تجليل بعمل آمد.

 

 

 

 


    جوانترين كارمندان شركت مخابرات استان يزد معرفي شدند 1387/05/23
 

به مناسبت گراميداشت سالروز ميلاد حضرت علي اكبر (ع) و روز جوان در آئيني از جوانترين كارمندان شركت مخابرات استان يزد در محل دفتر مدير عامل اين شركت تجليل بعمل آمد.

در اين آئين مهندس مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان يزد ضمن تبريك اعياد شعبانيه و روز جوان با اشاره به وجود توان بالاي جوانان در كشورمان و اهميت به اين قشر از جامعه، استفاده از جوانان متخصص در دستگاههاي دولتي را لازم و ضروري دانست.

همچنين در ادامه ابوالفضل دانشگر مشاور جوان مدير عامل ضمن تشكر از عنايت مهندس مقوم نسبت كاركنان شركت به ويژه جوانان طي مطالبي برخي از مشكلات و مسايل كاركنان جوانان مخابرات رابيان نمود.

وي با اشاره به اشتغال نيروي كار جوان در بخش خصوصي شركت مخابرات،‌پيرامون خواسته هاي اين بخش نظير استفاده از امكانات ورزشي شركت و استفاده از اينترنت مطالبي را بيان كرد و مهندس مقوم جهت مرتفع نمودن آن قول مساعد داد.

شايان ذكر اينكه در پايان با اهداي لوح تقدير از آقايان سيد مجيد صدرپور، مجيد فلاح و سركار خانم اميني به عنوان جوانترين كاركنان شركت مخابرات استان تجليل بعمل آمد.
 


    ديدار مدير عامل مخابرات يزد با خانواده شهيد حمزه طباطبائي 1387/05/22
 

در آستانه ولادت حضرت علي اكبر (ع) و روز جوان مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد به اتفاق مهندس حيدري مشاور مدير عامل در امور ايثارگران ، مهندس دانشگر مشاور جوان مدير عامل و هيئت همراه با خانواده شهيد سيد حمزه طباطبائي شهيد جوان شركت مخابرات يزد ديدار و گفتگو نمودند.

در اين ديدار صميمانه مهندس مقوم ضمن قدرداني از صبر و استقامت مادر شهيد طباطبائي، رشادتهاي آن شهيد بزرگوار را ستود و بر ادامه راه آن عزيزان تاكيد كرد.

شايان ذكر اينكه، شهيد سيد حمزه طباطبائي در تاريخ 17 بهمن ماه سال 1364 به استخدام اداره مخابرات شهرستان مهريز در آمد و طي چندين مرحله حضور در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل، سرانجام در تاريخ 23 خرداد ماه سال 1367 در منطقه شلمچه به شهادت رسيد;  ياد و خاطره اش گرامي باد.

 


    صعود 3 كارمند مخابرات يزد به قله دماوند 1387/05/22
 

به مناسبت گراميداشت بعثت حضرت رسول اكرم(ص) تعداد سه نفر از كارمندان شركت مخابرات استان يزد به همراه ديگر كوهنوردان مخابرات استان تهران از جبهه شمالي كوه دماوند موفق به فتح قله شد.

بر همين اساس آقايان عباس عبدلي، احمد علي ماندگاري و سيد احمد حسينيان به همراه ديگر كوهنوردان مخابرات تهران به قله 5 هزار و 800 متري دماوند صعود كردند.

 


    صعود بانوان شاغل و همسران كارمند شركت مخابرات يزد به ارتفاعات منشاد 1387/05/21
 

به مناسبت گراميداشت اعياد شعبانيه، به همت اداره رفاه و خدمات اداري شركت مخابرات استان يزد، تعداد 50 نفر از بانوان شاغل و همسران كارمند مخابرات يزد به ارتفاعات منشاد شهرستان مهريز صعود كردند.

 


    تشكر شوراي اسلامي هودر شهرستان طبس از رييس مخابرات اين شهرستان 1387/05/21
 

در پي توسعه شبكه كابل و نصب و راه اندازي سامانه BTS تلفن همراه روستاي هودر در شهرستان طبس، علي غلامي رييس شوراي اسلامي اين روستا در تقدير نامه اي از سجادي رييس اداره مخابرات طبس تقدير و تشكر كرد.

غلامي در پايان اين تقدير نامه تلاش شبانه روزي سجادي و كليه همكاران مخابرات طبس به خصوص در اهتمام ورزيدن به امور جاري مردم در امور ارتباطات را ارج نهاده است.

 


    تقدير و تشكر شوراي اسلامي روستاي شيطور از رييس مخابرات بافق 1387/05/21
 

شوراي اسلامي و دهياري روستاي شيطور از توابع دهستان سبزدشت بافق طي نامه اي به فرمانداري بافق از خدمات ارزنده رجبعلي فتوحي رييس مخابرات بافق به اهالي اين روستا سپاسگذاري نمود.

اين شورا افزود: ارايه خدمات ارزنده مخابراتي به ساكنين باعث خشنودي و رضايت مردم دهستان سبزدشت گرديده است .

 


    در آييني از ايثارگران و جانبازان مخابرات ميبد تجليل شد 1387/05/21
 

طبق سنوات گذشته و همزمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس در آييني از ايثارگران و جانبازان مخابرات ميبد با اهداي هديه و لوح تقدير تجليل بعمل آمد .

آيين مذكور در محل نماز خانه مركز تلفن سلمان فارسي اين شهرستان برگزار شد كه در آن مهندس كارگر رييس مخابرات ميبد از جانبازان و ايثارگران به عنوان اسوه هاي صبر و استقامت ياد كرد و ضمن تجليل از رشادتهاي آنان در دوران دفاع مقدس به رسم ياد بود لوح تقدير به همكاران جانباز اهدا كرد.

گفتني است، از تعداد 26 نفر كارمند اداره مخابرات ميبد تعداد 24 نفر از ايثارگران بوده كه 6 نفر از آنان از جانبازان مي باشند.
 


    ديدار رييس مخابرات طبس با نماينده مردم اين شهرستان 1387/05/19
 

سيد رضا سجادي رييس مخابرات شهرستان طبس قبل از نشست شوراي اداري اين شهرستان با حضور در دفتر مهندس عابدي نماينده مردم شهرستان طبس و فردوس در مجلس شوراي اسلامي، با وي ديدار و گفتگو كرد.

در اين ديدار سجادي ضمن اشاره به دستاوردهاي شركت مخابرات استان گزارش عملكرد مخابرات شهرستان طبس را بيان نمود.

همچنين مهندس عابدي تلاش هاي چشمگير شركت مخابرت استان و در زمينه ايجاد زير ساختهاي مناسب و بستر لازم جهت توسعه ارتباطات و فناوري اطلاعات را قابل تقدير و تشكر دانست و از مدير عامل و كاركنان شركت مخابرات استان يزد به جهت كسب رتبه برتر در زمينه نگهداري سيستم هاي ارتباطات راه دور تقدير و تشكر كرد.

لازم به ذكر اينكه، در نشست شوراي اداري شهرستان طبس با اشاره به اهميت ارتباطات از كليه مسئولان و نهادها خواسته شد تا در جهت ارايه خدمت بيشتر و بهتر به روستائيان از دفاتر ICT استفاده لازم را ببرند.

 


    پايان كابلكشي فيبر نوري بافق به روستاهاي شادكام و قطرم 1387/05/19
 

در راستاي تامين ارتباطات تلفني روستاهاي شادكام و قطرم از طريق سامانه GSM روستايي، با همت تلاشگران مخابرات استان عمليات كابلكشي فيبر نوري بافق به روستاهاي شادكام و قطرم به طول 65 هزار متر به صورت خاكي و هوايي به پايان رسيد.

شايان ذكر اينكه، عمليات مذكور با سرمايه گذاري بالغ بر 3 ميليارد و 250 ميليون ريال انجام شد و با اجرايي شدن كامل طرح، اهالي روستاهاي ياد شده و نيز ساكنين چاههاي كشاورزي اطراف آنها از خدمات مخابراتي بهره مند خواهند شد.

گفتني است روستاهاي شادكام و قطرم از جمله روستاهاي خوش آب و هوا و ييلاقي شهرستان بافق است كه در فصول بهار و تابستان مسافران زيادي را پذيرا است.
 


    بهره مندي ساكنين روستاي اسلام آباد و چاه ابوالفضل شهرستان خاتم از نعمت تلفن 1387/05/19
 

به ميمنت فرا رسيدن اعياد شعبانيه و در راستاي محروميت زدائي از روستاهاي استان، ساكنين روستاي اسلام آباد و چاه حضرت  ابوالفضل شهرستان خاتم از نعمت تلفن ثابت بهره مند شدند.

شايان ذكر اينكه، به همت كارشناسان شركت مخابرات استان يزد عمليات تاسيس مركز تلفن كم ظرفيت روستاي اسلام آباد شهرستان خاتم به اتمام رسيده و مورد بهره برداري قرار گرفت.

دهقان هراتي رييس اداره مخابرات خاتم اعتبار هزينه شده در اين خصوص را بالغ بر دو ميليارد و 200 ميليون ريال اعلام كرد و گفت : با راه اندازي اين مركز ساكنين روستاهاي اسلام آباد و چاه افضل كه داراي 60 خانوار مي باشد از نعمت تلفن ثابت بهره مند شدند.

وي همچنين در پايان افزود ساكنين روستاهاي اسلام‌آباد و چاه ‌ابوالفضل از تلفن همراه نيز استفاده مي‌نمايند.
 


    دو فرزند كارمند مخابرات يزد حافظ كل قران كريم شدند 1387/05/16
 

با عنايت به توفيق الهي، زهرا سادات طباطبايي و فايزه سادات طباطبايي دو فرزند سيد حسين طباطبايي كارمند شركت مخابرات استان يزد موفق به حفظ كل قران كريم شدند .

شايان ذكر اينكه، اين دو خواهر گرامي موفق شدند در مكتب القرآن شهرستان ميبد و به مدت سه سال و نيم كل قرآن كريم را حفظ نمايند.

 


    اينترنت هوشمند در شهرستان بافق راه اندازي شد 1387/05/16
 

به منظور رفاه حال مردم و دسترسي عموم مشتركان به خدمات شبكه هاي اطلاع رساني، با نصب تجهيزات اينترنت هوشمند در مراكز تلفن بافق، دسترسي همشهريان بافقي به اينترنت هوشمند امكان پذير شد.

بر همين اساس شركتهاي ارايه دهنده خدمات اينترنتي (ISP) كه داراي امكانات مي توانند با انعقاد قرارداد با شركت مخابرات، اينترنت هوشمند را به متقاضيان ارايه نمايد.

شايان ذكر اينكه، كليه مشتركان تلفن ثابت با انتخاب ISP مورد نظر و بدون پرداخت هزينه كارت و بدون محدوديت زمان با تماس با شماره اينترنتي شركت طرف قرارداد مخابرات، به اينترنت متصل مي شوند.

 


    نشست كاركنان مخابرات يزد با كارشناسان سازمان بورس و اوراق بهادار 1387/05/16
 

به منظور آشنايي كاركنان مخابرات يزد با بورس و رفع ابهامات در زمينه واگذاري مخابرات به بخش خصوصي، نشستي با حضور مهندس مقوم مدير عامل مخابرات استان، دكتر جعفري رييس سازمان بورس، كارشناسان سازمان بورس و جمعي از كاركنان مخابرات استان در محل سالن اجتماعات مركز تلفن رسالت برگزار گرديد.

در اين نشست، كاركنان مخابرات يزد ضمن آشنايي با بورس و نحوه خريد و فروش سهام ابهامات و سوالات خود را با كارشناسان مربوطه در ميان گذاشتند كه به آنها پاسخ داده شد . ضمناً مقرر شد كلاسهاي آموزشي آشنايي بيشتر كاركنان با بورس نيز در مخابرات يزد برگزار شود.

گفتني است طبق اصل 44 قانون اساسي قرار است شركت مخابرات ايران به بخش خصوصي واگذار شود و در آينده اي نزديك براي كشف قيمت، 5 درصد از سهام شركت مخابرات ايران به سازمان بورس و اوراق بهادار برود .

 


« 1 2 3 » صفحه:
 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت مخابرات ایران منطقه یزد چیست؟