درخشش فرزندان دو همكار بافق در مسابقات وزنه برداري استان 1388/06/31
 

در پي برگزاري مسابقات وزنه برداري قهرماني استان، گراميداشت هفته دولت در شهرستان بافق، فرزندان دو همكار مخابرات اين شهرستان بر سكوي قهرماني و نايب قهرماني اين دور از مسابقات ايستادند .

شايان ذكر اينكه، در اين دور از مسابقات، هادي فتاحي در وزن 85 كيلوگرم موفق به كسب مقام اول و سيدعباس سليماني در وزن 105 كيلوگرم موفق به كسب مقام نائب قهرماني شد.

گفتني است ، مسابقات وزنه برداري قهرماني استان ، گراميداشت هفته دولت در محل سالن ورزش كوثر (مجموعه ورزشي تختي بافق) با حضور بيش از 20 وزنه بردار در اوزان مختلف برگزار شد كه در نهايت بافق با 5 قهرماني و 2 نايب قهرماني در رتبه اول و يزد در رتبه دوم قرار گرفت.

 


    دكتر سليماني از مديرعامل و كاركنان مخابرات استان یزد تشكر كرد 1388/06/30
 

پيش از برگزاري مراسم توديع و معارفه وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات ،‌دكتر سليماني وزير سابق اين وزارتخانه در تقديرنامه اي از مديرعامل و كاركنان شركت مخابرات استان يزد تقدير و تشكر كرد

سليماني در اين تقديرنامه خطاب به مهندس مقوم آورده است : « اينجانب به اهتمام جناب عالي و همت كارشناسان و ديگر همكاران محترمتان،‌در راستاي تحقق و اجراي برنامه هاي وزارت متبوع، اعتقاد راسخ داشته و اميد دارم كه با هدايت و مديريت شما در حوزه تحت مسئوليتتان ، پرچم پرافتخار ميهن اسلامي، برفراز بلندترين قله هاي بالندگي به اهتزازدر آمده و سرود جانبخش شكوفايي و استقلال، زمزمه بخش سربلندي و غرور ملت رشيدمان گردد.»
 


    حضور چشمگير كاركنان مخابرات يزد و در راهپيمايي روز قدس 1388/06/28
 

طبق سنوات گذشته و به همت پايگاه شهيدقندي شركت مخابرات استان يزد، كاركنان اين شركت در راهپيمايي روز قدس شركت نمودند.

در اين روز به يادماندني، كاركنان شركت مخابرات استان يزد در كنار ساير آحاد مردم شهيد پرور استان، جنايتهاي رژيم غاصب صهيونيستي در فلسطين اشغالي را محكوم و خشم و انزجار خود را از اين نژاد پرست اعلام كردند.

 


    يكسان سازي كد سه روستاي اردكان 1388/06/25
 

روابط عمومي مخابرات شهرستان اردكان اعلام كرد: اوايل مهرماه سال جاري پيش شماره سه روستاي مزرعه نو، سروعلياء و زرجوع حذف و با پيش شماره 735 يكسان مي گردد.

شايان ذكر اينكه ،پيش از اين، پيش شماره روستاهاي سرو سفلي ، هفتادر، فخرآباد و اشتيجه، حذف و با كد 735 يكسان گرديده بود.

 


    نشاني تلفنهاي همگاني استان در دسترس عموم قرار گرفت 1388/06/23
  روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد: در راستاي كاهش مزاحمتهاي تلفني، آدرس و شماره ي تلفنهاي همگاني موجود در سطح استان ، در دسترس عموم همشهريان قرار گرفت.

 برهمين اساس ، كليه متقاضيان مي توانند به جايگاه اينترنتي شركت مخابرات استان يزد به نشاني
www.yazdtelecom.ir مراجعه و نسبت به مشاهده و دريافت اطلاعات مذكور اقدام كنند.
 
گفتني است ،‌در حال حاضر 3605 تلفن همگاني ،‌كارتي ،‌سكه اي ،‌استيجاري، رايگان و جاده اي در استان مشغول بكار مي باشد.
 
 


    تقدير و تشكر مسئولان و مديران استان از مديرعامل مخابرات يزد 1388/06/23
در پي كسب رتبه هاي اول شركت مخابرات استان يزد در زمينه هاي فناوري اطلاعات ((ديتا)) ،‌ارتباطات زيرساخت و فناوري اطلاعات و ارتباطات روستايي (ICT) مهندس مقوم مديرعامل مخابرات يزد ، از سوي جمعي از مديران استان مورد تقدير و تشكر قرار گرفت.
 برهمين اساس، علاوه بر حجه الاسلام و المسلمين صدوقي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه يزد، مهندس فلاح زاده استاندار يزد و جمع زيادي از فرمانداران و مديران استان در تقدير نامه هايي جداگانه ، از كاركنان شركت مخابرات استان يزد و مديرعامل اين شركت تقدير و تشكر كردند.
 


    تقدير و تشكر مشاور استاندار يزد از مديرعامل مخابرات استان 1388/06/22
 

در پي افزايش خدمات جديد بر روي سامانه تلفن گوياي 135 در ماه مبارك رمضان ، رحماني مشاور استاندار يزد در تقديرنامه اي از اين حركت شايسته تشكر و قدر داني كرد .

شايان ذكر اينكه منوي تصحيح حمد و سوره ،‌اجراي مسابقه رمضان و تفسير قرآن از جمله خدمات جديدي است كه روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد بر روي سامانه تلفن گوياي 135 ايجاد كرده است .

همچنين رحماني در اين تقديرنامه ابراز اميدواري كرده كه با دستور مهندس مقوم نسبت به به تبليغ اين حركت فرهنگي اقدامات لازم را انجام دهد.


 


    اولويت هاي پژوهشي مخابرات استان يزد تعيين شد 1388/06/21
 

به منظور بهره گيري عنصر پژوهش در بهبود فعاليت ها، اولويت هاي پژوهشي مخابرات استان يزد براي سال جاري تعيين شد.

به گزارش روابط عمومي مخابرات استان يزد در نشستي با حضور اعضاي هيئت مديره و مديران ارشد مخابرات استان يزد، پس از بررسي 93 پيشنهاد پژوهشي رسيده از سوي حوزه هاي مختلف، 10 اولويت پژوهشي اين شركت براي سال جاري تعيين شد.

سيد مهدي حكمتي رييس اداره آموزش و پژوهش مخابرات استان يزد ضمن اعلام اين مطلب از پژوهشگران و موسسه هاي پژوهشي و دانشگاهها براي بررسي و اجراي اين پژوهش ها دعوت به همكاري كرد.

وي با اشاره به تاكيدي كه اين شركت در بهبود فعاليت هاي خود بر امر پژوهش دارد خاطرنشان كرد: صرف هزينه براي پژوهش را نوعي سرمايه گذاري تلقي مي كنيم و مخابرات استان يزد آمادگي دارد تا بر اساس قوانين و مقررات مربوطه يك درصد از درآمدهاي عملياتي خود را در زمينه پژوهش صرف نمايد و خوشبختانه ما در اين خصوص تا كنون با محدوديتي روبرو نبوده ايم.

حكمتي افزود: به زودي با تكميل فرم هاي مربوط فراخوان اولويت هاي پژوهشي اين شركت بر روي سايت اينترنتي مخابرات استان يزد به نشاني www.yazdtelecom.ir قرار مي گيرد.

حكمتي با تشريح طرح هاي پژوهشي اجرا شده مخابرات استان يزد اظهار داشت: در سال گذشته دو طرح پژوهشي مخابراتي با سرمايه گذاري بالغ بر 930 ميليون ريال در استان اجرا شد، يكي از اين طرح ها »راهکار عملياتي بهينه افزايش حفاظت از تجهيزات مخابراتي در برابر شوک هاي الکتريکي« بود كه با هزينه اي معادل 480 ميليون ريال با همكاري مركز تحقيقات مهندسي دانشگاه يزد صورت گرفت و به پايان رسيد.

وي افزود:   طرح پژوهشي ديگر ، «طرح تحليل، طراحي، بهينه سازي و شبيه سازي شبكه اينترانت استان يزد» بود كه اين طرح نيز با صرف هزينه اي معادل 450 ميليون ريال با همكاري مركز تحقيقات مهندسي دانشگاه يزد صورت گرفته و به پايان رسيده است.

رييس اداره آموزش و پژوهش مخابرات استان يزد همچنين اظهار داشت: افزون بر اجراي اين طرح هاي پژوهشي مخابرات استان موفق شد با حمايت معاون آموزش، پژوهش و امور بين الملل وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات ، در دانشگاه يزد آزمايشگاه تخصصي ICT با نام مخفف «آپا» را تاسسيس و افتتاح نمايد كه اين اقدام مي تواند دانش و آگاهي هاي دانشجويان و فارغ التحصيلان رشته مخابرات را توسعه بخشد و توان و استعدادهاي موجود در اين زمينه را به فعليت برساند.

وي در پايان ضمن دعوت از پژوهشگران و موسسه هاي پژوهشي و دانشگاهها براي مشاركت در پژوهش هاي مخابراتي، مسير ارتباطي با مخابرات در زمينه پژوهش را جايگاه اينترنتي اين شركت به نشاني www.yazdtelecom.ir و شماره تماس 5233343-0351 اعلام كرد.

 


    آغاز پرداخت سود 140 ريالي سهام مخابرات 1388/06/21
کليه سهامداران حقيقي طبق اعلام شركت مخابرات ايران مي‌توانند از روز شنبه 21 شهريورماه 88 با در دست داشتن اصل برگ سهام و کارت ملي به شعب بانک ملت در سراسر کشور مراجعه و نسبت به دريافت سود سهـام خـود اقدام کنند.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) بر اساس مصوبه اخير مجمع عمومي مخابرات به ازاي هر سهم مبلغ 140 ريال سود سهام پرداخت خواهد شد. اين در حالي است که ميزان سود مربوطه در سـال گذشته 130 ريــال بوده است.
سهامداراني که سود سهام دوره‌هاي قبل خود را نيز دريــافت نکــرده‌اند مي‌توانند با ارائه مدارک اشاره شده کل سود را يکجا دريافت كنند. روابط عمومي و اموربين‌الملل شركت مخابرات ايران اعلام كرده است: سود سهام مخابرات متعاقب تصويب مجمع عمومي مخابرات، پرداخت مي‌شود.
 
به گزارش ايسنا پرداخت سود سهام مخابرات در حالي انجام مي‌شود كه چندي پيش معاون سازمان خصوصي‌سازي از تاخير معامله بلوكي شركت مخابرات كه قرار بود در 18 شهريورماه انجام شود به دليل تكميل نشدن اطلاعات موردنظر هيات پذيرش بورس از سوي شركت مخابرات خبر داده بود، مدير عامل شركت مخابرات هم علت اين موضوع را تاخير در ارائه موارد درخواستي از سوي بورس دانست.
 
عرضه بلوك 50 درصدي شركت مخابرات هم كه قرار بود در روز 18 شهريورماه از طريق بورس به فروش برسد به دليل ارائه پاسخ‌هاي ناكافي از سوي اين شركت و قانع نشدن هيات پذيرش، يك هفته به تاخير افتاد تا در اين مدت مخابرات بتواند پاسخ‌هاي مناسب و كافي خود را ارائه كند.
 
شركت بورس در اطلاعيه عرضه سهام اين شركت تاريخ عرضه بلوك 50 درصد به اضافه يك سهم مخابرات را در تاريخ 25 شهريور اعلام كرده و گفته است كه در اين تاريخ 22 ميليارد و936 ميليون و 827 هزار و 827 سهم معادل 50 درصد به اضافه يك سهم از سهام اين شركت به قيمت پايه هر سهم 3 هزار و 400 ريال در بازار اول بورس و به صورت20 درصد نقد و80 درصد اقساط و توسط كارگزاري حافظ عرضه مي شود.
 
در اين اطلاعيه آمده است كه مهلت پرداخت حصه نقدي سهام حداكثر30 روز كاري از تاريخ عرضه است و خريدار يا خريداران بايد مشمول محدوديت‌هاي قانوني متدرج در اصل 44 قانون اساسي مصوب 31 تير 87 و قانون منع مداخله كاركنان دولت در معاملات دولتي و كشوري مصوب سال 1337 نباشند.
 


    دو دفتر خدمات ارتباطي در شهر بافق راه اندازي شد 1388/06/18
 

ميرهدايي رييس مخابرات بافق گفت : در راستاي اجراي طرح تكريم ارباب رجوع و ايجاد سهولت درامر دسترسي مردم به خدمات مخابراتي، پستي، پست بانك و ... و نيز حمايت از بخش خصوصي و ايجاد اشتغال ،‌دو دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات در بافق راه اندازي شد.

وي افزود: اين دفاتر در ضلع جنوبي ميدان چهارده معصوم (ع)، و در خيابان وحشي بافقي ، جنب بانك سپه واقع برگزيده و از اين پس مشتركان تلفن ثابت و همراه ساكن در اين محدوده، مي توانند كليه خدمات تلفن ثابت ، همراه و خدمات پستي را در اين دفاتر انجام دهند.

شايان ذكر اينكه ،‌در حال حاضر بيش از 18 هزار و 500 شماره تلفن ثابت و نزديك به 20 هزار شماره تلفن همراه در شهرستان بافق مشغول بكار است .

 


    آيين بهره برداري از 10 طرح مخابراتي ابركوه 1388/06/18

 

به مناسبت گراميداشت هفته دولت ،‌در آييني با حضور مهندس ميرسعيدي معاون استاندار، مهندس دائمي عضو هيئت مديره شركت مخابرات استان يزد، 10 طرح مخابراتي ابركوه به بهره برداري رسيد.
اين طرحها با سرمايه گذاري بالغ بر 4 ميليارد و 630 ميليون ريال و با راه اندازي دفتر
ICT روستايي شمس آباد، از توابع بخش مركزي شهرستان ابركوه به بهره برداري رسيد.

 در اين آيين، مهندس ميرسعيدي معاون استاندار يزد از تلاشگران عرصه ي مخابرات استان به ويژه شهرستان ابركوه تقدير و تشكر كرد.

توسعه ي سوئيچ ،‌راه اندازي سه سامانه BTS تلفن همراه، از ديگر طرح هاي به بهره برداري رسيده اين شهرستان در هفته دولت مي باشد.


 

 


    آيين تجليل از بازنشستگان شركت مخابرات استان يزد 1388/06/16
 

طبق سالهاي گذشته و به مناسبت گراميداشت ولادت كريم اهل بيت حضرت امام حسن مجتبي (ع)، در آييني از بازنشستگان شركت مخابرات استان تجليل بعمل آمد اين آيين با حضور مهندس مقوم مديرعامل، اعضاي هيئت مديره و جمعي از بازنشستگان ،‌در محل ميهمان سراي شركت برگزار شد.

مراسم ضيافت افطاري، مداحي يكي از غلامان اهل بيت در وصف حضرت امام حسن مجتبي (ع)، اهداي لوح تقدير به 22 نفر از بازنشستگاني كه اخيراً به افتخار بازنشستگي نايل شدند، از جمله برنامه هايي بود كه در اين آيين نسبت به آن اقدام شد .

در بخشي از اين مراسم ، مهندس مقوم ضمن تقدير و تشكر از زحمات سي ساله بازنشستگان از حضور در جمع پيشكسوتان عرصه مخابرات و ارتباطات ابراز خرسندي كرد و افزود اميدواريم كه بتوانيم همچنان از تجربيات اين عزيزان در شركت بهره مند باشيم.

شايان ذكر اينكه ،‌ در پايان اين آيين ، بازنشستگان ،‌مسايل و مشكلات خود را با مديرعامل شركت در ميان گذاشتند، كه مهندس مقوم پيرامون آن مسايل توضيحات لازم را ارايه و قول پيگيري داد.

گفتني است ، شركت مخابرات استان يزد داراي 391 بازنشسته مي باشد، كه محمدعلي فروزان از شهرستان طبس با 96 سال سن مسن ترين ، و علي دهقان منگابادي از شهرستان مهريز با 46 سال سن جوانترين بازنشستگان مي باشند .

 


    يكسان سازي پيش شماره روستاهاي مركز تلفن خيرآباد بافق 1388/06/16
   

روابط عمومي مخابرات شهرستان بافق اعلام كرد: به همت متخصصان و كارشناسان مخابرات و به منظور بهره مندي روستاييان از خدمات مخابراتي، سوئيچ مركز تلفن خيرآباد، با سرمايه گذاري بالغ بر 192 ميليون ريال تعويض و توسعه و پيش شماره اين مركز تغيير يافت.

برهمين اساس پيش شماره روستاهاي خيرآباد، علي آّباد، ملاعليرضا، دهنو، ملااسماعيل، ده محمدرفيع، رحيم آباد و جعفرآباد از 3000-482 به 2000-477 تغيير يافت.

شايان ذكر اينكه، با توسعه و جايگزين سوئيچ و تغيير و يكسان سازي پيش شماره ها، كيفيت ارتباطات افزايش و مشتركين از قابليتها و خدمات موجود مخابراتي بهره مند شوند.

گفتني است ، روستاي خيرآباد ،‌در فاصله 98 كيلومتري بافق و 23 كيلومتري بهاباد واقع گرديده است.


 


    تقدير و تشكر استاندار يزد از مديرعامل مخابرات استان 1388/06/15
 

در پي كسب رتبه برتر كشوري شركت مخابرات استان يزد در زمينه هاي فناوري اطلاعات ديتا، ارتباطات زيرساخت و نيز دفاتر ارتباطات و فناوري اطلاعات روستايي (ICT) درسال 87 ، مهندس فلاح زاده استاندار يزد در تقديرنامه اي از مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان تقدير و تشكر كرد .

استاندار در اين تقديرنامه موفقيت روز افزون مقوم را در خدمت رساني به ميهن عزيز اسلامي و در راستاي آرمانهاي بلند بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) و منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي را ازخداوند متعال مسئلت كرد.

 


    کارکرد مشترکان همراه‌ اول کماکان دقيقه‌اي درج خواهد شد 1388/06/15
مدت زمان کارکرد صورتحساب دوره دوم (سال 88) مشترکان همراه‌ اول در اکثر استان‌ها (به غير از استان‌هاي تهران، قم، کرمانشاه) بر اساس ثانيه درج شده بود که موجب سوء برداشت تعدادي از مشترکان شده است.
 
به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) روابط ‌عمومي شرکت ارتباطات سيار ايران اعلام کرد: مدت زمان کارکرد صورتحساب دوره دوم مشترکان همراه اول بر اساس ثانيه درج شده بود؛ درج کارکرد براساس دقيقه يا ثانيه تأثيري در محاسبه صورتحساب مشترکان ندارد و از اين پس همانند سابق در تمامي قبوض، ميزان کارکرد بر اساس دقيقه درج خواهد شد.
 


    بازنگري مجدد طرح فرکانسي نحوه استفاده از باندهاي فرکانسي براي استفاده در شبکه‌هاي تلفن همراه 1388/06/15
رييس کميته تدوين و تصويب ضوابط فني و مقررات استفاده از طيف فرکانس از تصويب " طرح فرکانسي نحوه استفاده از باندهاي فرکانسي MHz 1785-1710 و MHz 1880- 1850 براي استفاده در شبکه‌هاي تلفن همراه GSM 1800 و شبکه هاي تلفن همراه نسل سوم" خبر داد.
 
به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) عظيم فرد- مدير طرح و مهندسي طيف سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي- گفت: نياز روزافزون بازار ارتباطات عمومي كشور به گسترش شبكه‌هاي تلفن همراه، هدايت بازار ارتباطات عمومي كشور به سوي ايجاد رقابت سالم، دستيابي به افق توسعه همه جانبه كشور طي برنامه‌هاي ملي متوالي توسعه كشور، مديريت موثر و به روز بازار ارتباطات تلفن همراه كشور، لزوم هماهنگي ملي و بين‌المللي كاربري طيف فركانس امواج راديويي و تصميمات اتخاذ شده و ابلاغ شده سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي در گذشته به منظور تخصيص باند فركانسي به شركت‌هاي ارتباطات همراه اول، ايرانسل و شرکت‌هاي ارتباطات همراه جديد احتمالي از دلايل تصويب اين طرح بوده است که جهت شفاف‌سازي بيشتر مجددا بازنگري شد.
 
وي افزود: اين تصميم با شماره CRA-DEC 50032 در تاريخ سوم شهريورماه 1388 در کميته تدوين و تصويب ضوابط فني و مقررات استفاده از طيف فرکانس مصوب گرديد و پس از ابلاغ رسمي لازم الاجراست. عظيم‌فرد گفت: در سال 1384، اولين نسخه اين طرح که فقط مختص باند فرکانسي GSM 1800 بود ارايه شد. در اسفندماه سال 1387، اين مصوبه پس از رفع ايرادات و اضافه شدن امکان استفاده توسط شبکه‌هاي همراه نسل سوم تغيير يافت و در شهريورماه سال 1388 اين تصميم به ويرايش سوم رسيد و به صورت جدول شماره 1-1 به روزرساني شد.
 


    دبيرجديد كميته وام وجوه اداره مخابرات استان معرفي شد 1388/06/14
 

در حكمي از سوي غلامعلي حسني صدر سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و اموربين الملل وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات ،‌علي محمد غني زاده ،‌كارشناس و مسئول واحد صندوق تعاون شركت مخابرات استان يزد به سمت دبيركميته وام وجوه اداره شده استان معرفي شد.

حسني صدر در اين حكم ابراز اميدواري كرد،تا غني زاده با اتكال به خداوند متعال و همكاري و همدلي ساير اعضا در انجام وظايف موفق و مويد باشد.

 


    واگذاري 22 فعاليت مخابراتي به بخش خصوصي در مرداد ماه سال جاري 1388/06/14
 

كميسيون معاملات شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد: به منظور ايجاد اشتغالزايي و واگذاري بخشي از فعاليتهاي شركت مخابرات استان يزد به بخش خصوصي ، در مرداد ماه سال جاري 22 فعاليت تمديد شد.

علي محمد صادقيان افزود : اين فعاليتها در قالب 15 استعلام و 7 مناقصه تمديد شد و شامل ، حفاظت فيزيكي ايستگاههاي و مراكز و انبارها، نگهداري شبكه كابل و هوايي مروست ، نگهداري تلفن همگاني بافق و بهاباد، نگهداري و بايگاني پرونده ها و جوابگويي تلفني مشتركين آبونمان تلفن سيار و ... مي باشد.

 


    بيست و چهارمين دفتر ICT روستايي تفت به بهره برداري رسيد 1388/06/10
 

در ادامه ارايه خدمات مخابراتي روستاييان ،‌به همت كارشناس شركت مخابرات استان يزد، بيست و چهارمين دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات (ICT) روستايي شهرستان تفت در روستاي گلويك به بهره برداري رسيد .

دفتر مذكور با سرمايه گذاري بالغ بر 180 ميليون ريال به بهره برداري رسيد و علاوه بر ارايه كليه خدمات مخابراتي، خدمات پست و پست بانك را به روستاييان ارايه مي دهد. ضمناً در آينده اي نزديك خدمات پيشخوان دولت نيز از طريق اين دفاتر ارايه مي گردد.

گفتني است روستاي گلويك از توابع دهستان نصرآبادو در فاصله 60 كيلومتري شهرستان تفت واقع گرديده و اكثر مردم اين روستا به كشاورزي و دامپروري مشغول هستند .

 


    داركوب ،‌ارتباط تلفني روستاي شواز شهرستان تفت را مختل كرد 1388/06/09
 

بازهم داركوب حادثه آفريد و اين بار،  ارتباط تلفني روستاي شواز شهرستان تفت را مختل كرد و اهالي اين روستا را با مشكل مواجه ساخت .

با مراجعه يكي از ساكنان روستاي شواز تفت به مخابرات اين شهرستان، مبني بر خرابي تلفن و عدم امكان برقراري ارتباط، با پيگيريهاي بعمل آمده ، مشخص شد كه كابل فيبرنوري اين روستا را داركوب قطع كرده و ساكنان روستا را با مشكل مواجه ساخته است.

برهمين اساس، شركت مخابرات استان يزد به جهت جلوگيري ازتكرار اين گونه حوادث و رفع مشكل مذكور ،‌سفارش ساخت فيبرمخصوص داراي روكش فلزي را به كارخانه كابلهاي مخابراتي شهيد قندي استان داده است .

گفتني است ،‌شاهدان محلي، عدم تشخيص كابلهاي فيبرنوري با لوله هاي آبياري قطره اي كه داركوب ها بصورت شرطي از اين لوله ها آب مي نوشند را علت اصلي اين حادثه قلمداد كرده اند.

يادآور مي شود كه در چندسال گذشته نظير چنين حادثه اي در روستاهاي شهرستان خاتم نيز به وجود آمده بود .

 


1 2 صفحه:
 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت مخابرات ایران منطقه یزد چیست؟