بهره برداري از 11 طرح مخابراتي خاتم در ايام ا... دهه فجر 1388/10/23
   

رييس اداره مخابرات شهرستان خاتم گفت : به مناسبت گرامي داشت سي و يكمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران ، 11 طرح مخابراتي شهرستان خاتم به بهره برداري مي رسد.

دهقان هراتي افزود: اين طرحها با سرمايه گذاري بالغ بر 4 ميليارد و 815 ميليون به بهره برداري مي رسد شامل احداث سامانه  GSM روستايي ،‌اجراي فيبرنوري، احداث سامانه  تلفن همراه، توسعه شبكه كابل و ... مي شود.
 


    بهره برداري از 11 طرح مخابراتي مهريز در ايام ا... دهه فجر 1388/10/23
 

رييس مخابرات شهرستان مهريز گفت: به مناسبت گراميداشت سي ويكمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران، 11 طرح مخابراتي در شهرستان مهريز به بهره برداري مي رسد.

مرتضي شهسواري افزود: اين طرحها با سرمايه گذاري بالغ بر 7 ميليارد و 703 ميليون ريال به بهره برداري مي رسد و شامل افزايش ظرفيت كانالهاي ارتباطي، بهسازي ساختمان، احداث سامانه gsm روستايي و ... مي شود.

 


    بهره برداري از 18 طرح مخابراتي شهرستان طبس در ايام ا... دهه فجر 1388/10/23
 

رييس اداره مخابرات شهرستان طبس گفت: در آستانه گراميداشت سي و يكمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران، 18 طرح مخابراتي در شهرستان طبس به بهره برداري مي رسد.

سجادي افزود : اين طرح ها با سرمايه گذاري بالغ بر 12 ميليارد و 850 ميليون ريال به بهره برداري مي رسد و شامل ، توسعه ساختمان دفتر ict روستايي، توسعه سوئيچ ، و احداث سامانه bts تلفن همراه مي شود.

 


    بهره برداري از 11 طرح مخابراتي بافق در ايام ا... دهه فجر 1388/10/21
 

رييس مخابرات شهرستان بافق گفت: به مناسبت سي و يكمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي و در راستاي تحقق محور خدمت رساني دولت و دهه ،‌ يازده طرح مخابراتي با سرمايه گذاري بالغ بر 7 ميليارد و 803 ميليون ريال مورد بهره برداري قرار مي گيرد .

سيدمحمد ميرهدائي افزود : اين طرحها شامل احداث سامانه bts تلفن همراه، احداث سامانه gsm روستايي ، افزايش ظرفيت كانالهاي ارتباطي ،‌كانالسازي و ... خواهد بود.

وي خاطر نشان كرد: طي يكسال گذشته بيش از 28 طرح مخابراتي با سرمايه گذاري بالغ بر 31 ميليارد ريال به بهره برداري رسيده است.

 


    بهره برداري از 10 طرح مخابراتي اردكان در ايام ا... دهه فجر 1388/10/21
 

رييس مخابرات شهرستان اردكان گفت : به مناسبت گراميداشت سي و يكمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، ده طرح مخابراتي با سرمايه گذاري بالغ بر 5 ميليارد 840 ميليون ريال در شهرستان اردكان به بهره برداري رسيد.

حاتمي زاده افزود: اين طرح ها شامل احداث سامانه GSM روستايي ، جابجايي مسير فيبرنوري ، احداث سامانه BTS تلفن همراه ، بهينه سازي تغذيه و نيرو و ... مي شود .

 


    بهره برداري از 15 طرح مخابراتي شهرستان تفت د رايام ا... دهه فجر 1388/10/21
 

رييس مخابرات شهرستان تفت گفت: در آستانه گراميداشت سي و يكمين سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ،‌15 طرح مخابراتي شهرستان تفت با سرمايه گذاري بالغ بر 12 ميليارد و 676 ميليون ريال در شهرستان تفت به بهره برداري مي رسد.

محمدرضا صادقيان افزود: اين طرح ها شامل احداث سامانه bts تلفن همراه روستايي، بهسازي فيبرنوري ، توسعه شبكه كابل مركز امام خميني (ره) ، جايگزيني سوئيچ ، احداث سامانه bts تلفن همراه و افزايش ظرفيت كانال هاي ارتباطي مي شود.
 


    پايان عمليات توسعه شبكه كابل مركز تلفن آيت ا... اعرافي ميبد بطول 3 هزار متر 1388/10/21
 

با صرف هزينه اي بالغ بر 900 ميليون ريال عمليات كابلكشي موردي در قسمتي از مركز تلفن آيت ا... اعرافي (اميرآباد) ميبد به طول 3 هزار متر كابلكشي خاكي به اتمام رسيد.

اين عمليات از طريق مناقصه استاني و پيمانكاري توسط بخش خصوصي انجام گرديد.

شايان ذكر اينكه، در حال حاضر تعداد 28 هزار و 506 شماره تلفن ثابت و تعداد 29 هزار تلفن همراه دائمي و اعتباري در اين شهرستان مشغول بكار مي باشد كه مشتركين ميبدي و شهروندان محترم نهايت همكاري در پرداخت به موقع قبوض خصوصاً پرداخت الكترونيكي دارند.
 


    كوهپيمايي كاركنان مخابرات استان يزد در ارتفاعات طزرجان 1388/10/21
 

در دومين آدينه ديماه سال جاري و به منظور گسترش فرهنگ ورزش در شركت مخابرات استان يزد، كاركنان اين شركت در ارتفاعات كوههاي طزرجان اقدام به كوهپيمايي نمودند.

اين كوهپيمايي به همت باشگاه فرهنگي ورزشي پيام مخابرات يزد و اداره رفاه و خدمات اداري شركت انجام گرديد كه در آن تعداد 25 نفر از كاركنان شركت ارتفاعات برفي و صعب العبور طزرجان را پيمودند.
 


    وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:ایران می تواند صادر کننده عمده محصولات IT باشد 1388/10/19
با توجه به امکانات موجود در کشور، فضای اطلاعات می تواند سهم مناسبی را در افق سال 1404 به عنوان صادر کننده عمده داشته باشد.
 
به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس رضا تقی پور در همایش آینده نگاری فناوری در افق 1404 ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: طی چهارماهه فعالیت دولت دولت دهم و با برگزاری نشست های متعدد با خبرگان حوزه IT تلاش کردیم تا مسیر روشن تری را در خصوص آینده نگری در این بخش انجام دهیم.
 
وی افزود: این مطالعات با در نظر گرفتن سندهای راهبردی تعریف شده در گذشته و تجربه های دیگر کشورها و با هدف قرار گرفتن در جایگاه ممتاز منطقه ای در افق 1404 صورت گرفته است. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این مطلب که تدوین و تحقیق در مورد آینده بدون در نظر گرفتن استراتژی های ملی کاری ناکافی است، گفت در حوزه فناوری اطلاعات می بایست نیازهای خود را تعریف کنیم و از IT به عنوان یک محور نقش آفرین وموثر در اقتصاد 1404 استفاده کنیم .
 
وی ادامه داد : با انتخاب فناوری ها با سطح تکنولوژی مناسب قطعا جایگاه موثری برای ایران در بخش فروش محصولات فناوری اطلاعات می توانیم ترسیم کنیم. مهندس رضا تقی پور خاطر نشان کرد: از نظر منابع انسانی از امکانات خوبی برخوردار هستیم و با یک برنامه ریزی قوی و دقیق تر می توان امیدوار بود تا پایان برنامه پنجم توسعه این نهضت آغاز شود. وی تصریح کرد : بیش از این مطالعات خوبی در حوزه فناوری اطلاعات صورت گرفته و حداقل سه سند در سطح ملی تدوین شده که توانسته خطوط کلی را مشخص کند.
 


    معاون ارتباطات و برنامه ریزی خبر داد: پیش بینی ضریب نفوذ 87 درصدی تلفن همراه در برنامه پنجم 1388/10/19
بر اساس پیش بینی های صورت گرفته، در پایان برنامه پنجم توسعه کشور، ضریب نفوذ تلفن همراه به بیش از 87 درصد خواهد رسید.
مهندس عبدخضر کامرانی، معاون ارتباطات و برنامه ریزی در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بر همین اساس، پیش بینی شده تا پایان برنامه پنجم، 95 درصد از جمعیت کل کشور تحت پوشش شبکه تلفن همراه قرار گیرند.
 
وی افزود: افزایش پوشش 100 درصدی جاده های اصلی و خطوط اصلی راه آهن در سال دوم برنامه و همچنین پوشش 100 درصدی جاده های فرعی کشور در سال سوم برنامه از دیگر پیش بینی های صورت گرفته در برنامه پیشنهادی پنجم توسعه کشور است. معاون ارتباطات و برنامه ریزی با بیان این مطلب که در حال حاضر واگذاری تلفن ثابت در تمامی شهرها کشور و حتی در برخی استان ها در تمامی روستاها نیز به روز شده گفت: بر اساس برنامه پیشنهادی پنجم توسعه کشور، تمامی روستاهای با جمعیت بیش از 100 نفر تا سال 1390 از نعمت تلفن خانگی بهره مند خواهند شد.
 
وی ادامه داد: همچنین به منظور توسعه خدمات ارتباطی به روستائیان و ارایه خدمات دولت الکترونیکی به آن ها، در برنامه پیشنهادی پنجم توسعه، پیش بنی شده، حدود شش هزار دفتر ICT روستایی جدید ایجاد شود. وی خاطر نشان کرد: این دفاتر برای کلیه روستاهای با جمعیت بیش از 350 نفر جمعیت ایجاد خواهند شد. مهندس عبدخضر کامرانی در خصوص تلفن ثابت نیز تصریح کرد: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته در برنامه پنجم، متوسط زمان انتظار دریافت خط تلفن ثابت در سطح کشور در سال 1393 به 12 روز کاهش خواهد یافت.
 
وی اظهار داشت: همچنین، در برنامه پیشنهادی پنجم توسعه کشور پیش بینی شده است تا مسوولان ذی ربط امکان ارائه 20 خدمت ارزش افزوده را برای مشترکان فراهم کنند. وی تأکید کرد: ارسال و پخش برنامه های تلویزیونی، سرویس پیام کوتاه تلفن ثابت، آموزش از راه دور، خرید اینترنتی، تلفن اعتباری و شبکه خصوصی مجازی برخی از این ارزش های افزوده محسوب می شوند.
 


    تقدير و تشكر مديركل حراست استان از رييس اداره حراست مخابرات يزد 1388/10/16
 

مديركل حراست استان يزد در تقديرنامه اي از همكاري مصطفي ميرجليلي رئيس اداره حراست شركت مخابرات استان يزد با اين سازمان تقدير و تشكر كرد.

اين تقديرنامه در پي تلاش 18 ماهه ميرجليلي بعنوان رييس كميته آموزش و عضو شوراي برنامه ريزي حراست كل استان بوده است.

مديركل حراست استان در اين تقديرنامه خطاب به ميرجليلي اظهار اميدواري كرده كه در پاسداشت خون شهدا و خدمتگزاري به نظام گامهايش استوار و در پيروي از رهبر فرزانه انقلاب ثابت قدم باشد
 


    شماره تلفن ضروري قطع فيبرنوري استان يزد اعلام شد 1388/10/15
 

جواد دهقاني رييس اداره نگهداري فيبرنوري شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد: همشهريان ساكن در استان يزد در صورت مشاهده هرگونه قطعي در شبكه فيبرنوري استان مي توانند با شماره تلفن 6283030 اداره نگهداري فيبرنوري و يا با شماره تلفن همراه 09133535159 تماس حاصل نمايند.

وي با اشاره به اهميت فيبرنوري در برقراري ارتباط  بين شهري گفت : به عموم شهروندان توصيه مي شود كه قبل از هرگونه حفاري در مسيرهاي فيبرنوري از طريق تماس با شركت مخابرات استان يزد يا اداره نگهداري فيبرنوري هماهنگي هاي لازم را بعمل آورند و در صورت امكان از حفاريهاي بي مورد در مسير عبور فيبرنوري پرهيز نمايند.

گفتني است،‌در حال حاضر نزديك به 4500 كيلومتر از جاده ها و كليه مراكز تلفن بين شهري استان به شبكه ملي فيبرنوري متصل گرديده است.

 


    شهرستان تفت داراي بالاترين ضريب نفوذ تلفن دراستان است 1388/10/15
 

محمدرضا صادقيان رئيس اداره مخابرات شهرستان تفت با اعلام اين خبر افزود:شهرستان تفت با ضريب نفوذ تلفني 57در صد بيشترين ضريب تلفني را در سطح استان دارد.

وي افزود: در حال حاضر تعداد 26 هزار و 23 شماره تلفن ثابت در 32 مركز تلفن با ضريب نفوذ 93/57 درصد مشغول بكار است .

صادقيان تعداد تلفن همراه شهرستان تفت 16 هزار و 356 شماره بيان كرد و گفت : هم اكنون ضريب نفوذ تلفن همراه در اين شهرستان 41/36 مي باشد.

گفتني است، شهرستان تفت به دليل وجود پراكندگي جمعيت داراي 30 مركز تلفن كم ظرفيت مي باشد.
 


    ديدار معاون فرماندار طبس با رييس اداره مخابرات اين شهرستان 1388/10/15
 

علي كدخدايي معاون فرماندار طبس با حضور در محل ساختمان مركزي مخابرات شهرستان طبس با سجادي رييس اين اداره ديدار و گفتگو كرد.

در ابتداي اين ديدار سجادي ضمن خيرمقدم به كدخدايي پيرامون وضعيت ارتباطي شهرستان طبس گزارشي را بيان نمود.

كه خدايي در اين ديدار نيز مخابرات شهرستان را يكي از دستگاههاي موفق درامر خدمت رساني به مردم طبس دانست و از كليه ي مسئولان و كاركنان آن تقدير و تشكر كرد.

در ادامه معاون فرمانداري شهرستان طبس ضمن بازديد از كليه بخشهاي مخابرات طبس از مركز تلفن شهيد منتظرقائم بازديد با كاركنان مستقر در اين مركز ديدار و گفتگو كرد.

 


    شهرستان تفت داراي بالاترين ضريب نفوذ تلفن دراستان است 1388/10/14
 

محمدرضا صادقيان رئيس اداره مخابرات شهرستان تفت با ضريب نفوذ تلفني 57 درصد بيشترين ضريب تلفني را در سطح استان دارد.

وي افزود: در حال حاضر تعداد 26 هزار و 23 شماره تلفن ثابت در 32 مركز تلفن با ضريب نفوذ 93/57 درصد مشغول بكار است .

صادقيان تعداد تلفن همراه شهرستان تفت 16 هزار و 356 شماره بيان كرد و گفت : هم اكنون ضريب نفوذ تلفن همراه در اين شهرستان 41/36 مي باشد.

گفتني است، شهرستان تفت به دليل وجود پراكندگي جمعيت داراي 30 مركز تلفن كم ظرفيت مي باشد.

 


    ديدار معاون فرماندار طبس با رييس اداره مخابرات اين شهرستان 1388/10/14
 

علي كدخدايي معاون فرماندار طبس با حضور در محل ساختمان مركزي مخابرات شهرستان طبس با سجادي رييس اين اداره ديدار و گفتگو كرد.

در ابتداي اين ديدار سجادي ضمن خيرمقدم به كدخدايي، پيرامون وضعيت ارتباطي شهرستان طبس گزارشي را بيان نمود.

كد خدايي در اين ديدار ،مخابرات شهرستان را يكي از دستگاههاي موفق درامر خدمت رساني به مردم طبس دانست و از كليه ي مسئولان و كاركنان آن تقدير و تشكر كرد.

در ادامه معاون فرمانداري شهرستان طبس ضمن بازديد از كليه بخشهاي مخابرات طبس از مركز تلفن شهيد منتظرقائم بازديد و با كاركنان مستقر در اين مركز ديدار و گفتگو كرد.

 


    تجديد واگذاري 14 فعاليت مخابراتي به بخش خصوصي در آذرماه سال جاري 1388/10/12
 

واحد كميسيون معاملات شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد: به منظور اشتغالزايي و واگذاري بخشي از فعاليتهاي مخابراتي به بخش خصوصي ، در آذر ماه سال جاري 14 فعاليت تجديد واگذاري شد.

علي محمد صادقيان افزود: اين تجديد واگذاري در قالب 12 استعلام و 2 مناقصه صورت گرفت كه شامل نگهداري و بازديد مسيرهاي فيبرنوري استان، نگهداري و بهسازي ساختمانهاي مخابرات اردكان، نظافت ساختمانهاي اداري و فني ابركوه، نصب دكل و آنتن bts فخرآباد اردكان و... مي شود.

 


    احتمال اختلال در ارتباط بين شهري توابع شهرستانهاي يزد 1388/10/10
 

روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد: به منظور برگردان ارتباط فيبرنوري مركز بين شهري استان به مركز هفتم تير ،‌ارتباط بين شهري تلفن ثابت شهرستانهاي تابعه استان به مدت 2 ساعت دچار اختلال مي گردد.

برهمين اساس ، از ساعت 24 روز پنجشنبه مورخ دهم ديماه سال جاري ارتباط بين شهري تلفن ثابت توابع شهرستانهاي ابركوه، مهريز، تفت، بافق، هرات، بهاباد و نقاط شمسي، صدرآباد، حسين آباد، اشكذر از توابع شهرستان صدوق و سروسفلي و هفتادر از توابع شهرستان اردكان به مدت 2 ساعت دچار اختلال مي گردد.

 


    رييس جديد اداره خدمات رايانه اي شركت مخابرات استان يزد معرفي شد 1388/10/08
 

در حكمي از سوي مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد، سيد حسين ابريشم به مدت 4 سال به سمت رييس جديد اداره خدمات رايانه اي شركت مخابرات استان يزد درآمد.

مهندس مقوم در اين حكم اظهار اميدواري كرده تا سيد حسين ابريشم در جهت تحقق اصول چهارگانه دولت و همچنين نصب العين قراردادن تقواي الهي برابر چارچوب شرح وظايف محوله جديت و تلاش وافري را ايفاد نمايند.

گفتني است، پيش از سيد حسين ابريشم، علي احمد رييس اداره خدمات رايانه اي شركت بود كه درحكمي از سوي مهندس مقوم به سمت كارشناس مسئول نگهداري مركز std منصوب گرديد.

 


    تقدير و تشكر استاندار يزد از مديرعامل مخابرات استان 1388/10/08
 

در پي كسب رتبه برتر ستاد اقامه نماز شركت مخابرات استان يزد، مهندس محمدرضا فلاح زاده استاندار يزد در تقدير نامه اي از مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد تقديرو تشكر كرد.

فلاح زاده در اين تقديرنامه آورده است ، اينك كه به ياري خداي رحمان و رحيم ، با توجه به ارزيابي هاي ستاد اقامه نماز استان و براساس دستورالعمل ارسالي از ستاد مركز و نيز خود ارزيابي دستگاه مربوطه در سال 1387 توانسته ايد با جديت خود و همكاران نسبت به اجراي فعاليت ها و برنامه هاي ابلاغي در جهت اشاعه فرهنگ نماز و اقامه آن توفيق پيدا كنيد از خداوند متعال سپاسگزاري و از جنابعالي صميمانه تقدير و تشكر مي نمايم.

 


1 2 صفحه:
 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟