بيش از50روستاي بافق وبهاباد تحت پوشش تلفن همراه روستائي(GSM) 1388/11/28
 

سيد محمد ميرهدائي رييس اداره مخابرات شهرستان بافق با اعلام اين مطلب افزود: درراستاي تحقق محور عدالت گستري دولت دهم، هم اكنون بيش از50 روستا، بنگاه توليدي، كشاورزي ودامپروري از روستاهاي شهرستان بافق وبهاباد با كمك 8 سامانه GSM تحت پوشش تلفن همراه قرار گرفته است.

وي خاطر نشان كرد: پائين بودن نرخ مكالمات وهزينه وصل وپوشش بيش از 5كيلومتري، عدم نياز به كابلكشي واحداث ساختمان و... از جمله مزاياي اينگونه تلفن هاست.

 

 


    سي وچهارمين سامانه BTS تلفن همراه تفت راه اندازي شد 1388/11/28
 

به منظور پوشش ارتباطات تلفن همراه ودر جهت رفاه حال همشهريان در سفر به مناطق ييلاقي استان دومين سامانه BTS تلفن همراه سانيج راه اندازي شد.

اين سامانه كه سي وچهارمين سامانه تلفن همراه تفت محسوب مي شود با سرمايه گذاري بالغ بر يك ميليارد ريال راه اندازي شد كه علاوه بر پوشش كامل روستاي سانيج، روستاي اهرك، قلعه خان وباغ خاتون را تحت پوشش خود قرار داد.

 

 


    ديدار معاون حقوقي وزيرارتباطات وفناوري اطلاعات بامديرعامل مخابرات استان 1388/11/27
 

مهندس خواجه پور معاون حقوقي وپارلماني وزيرارتباطات وفناوري اطلاعات درسفري به يزد با مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد ديداروگفتگو كرد.

اين ديدار كه درمحل دفترمديرعامل شركت مخابرات استان يزد برگزار شد، مهندس مقوم ضمن خيرمقدم به مهندس خواجه پورگوشه اي از عملكرد ومشكلات مخابرات استان را برشمرد.

مهندس خواجه پورنيزدر اين ديدار، عملكردخوب شركت مخابرات استان رادرسطح كشور خوب ارزيابي واز مديرعامل وكليه كاركنان اين شركت تقدير وتشكر نمود.
 


    بازديد معاون حقوقي وزير ارتباطات از سامانه هاي BTSجاده اي يزد- چوپانان 1388/11/27
 

در پي سفر مهندس خواجه پور معاون حقوقي وپارلماني وزيرارتباطات وفناوري اطلاعات ، وي به همراه مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان از سامانه هاي BTS جاده اي يزد- چوپانان بازديدنمود.

خواجه پور به منظوربررسي چگونگي ارتباط دهي سامانه هاي BTS جاده اي، ازسامانه هاي BTS جاده اي يزد به اردكان وسامانه هاي BTS جاده اي اردكان-چوپانان، سامانه GSM روستائي انجيرآوند، سامانه BTS انرژي اتمي اردكان بازديدودرجريان ارتباط دهي اين سامانه ها قرار گرفت.

درادامه مهندس خواجه پوربا حضور درمركز تلفن آيت ا... خاتمي، با حجه الاسلام ديداري امام جمعه شهرستان وجمعي از كاركنان مخابرات اين شهرستان ديدار وگفتگو نمود.

دراين ديدارحجه الاسلام ديداري ضمن خيرمقدم به مهندس خواجه پوروتقدير وتشكر از مديرعامل وكاركنان مخابرات استان، درخصوص پوشش تلفن همراه جاده چوپانان نكاتي را متذكر شد.

درادامه مهندس خواجه پوراز بالا بردن ظرفيت سامانه BTS تلفن همراه روستاي توت وتبديل آن به سيستم نوكيا خبرداد وافزود: همچنين درآينده اي نزديك سامانه BTS كلوت نمك كه درفاصله 65 كيلومتري جاده ي اردكان- چوپانان واقع شده راه اندازي مي گردد كه با راه اندازي اين سامانه مشكل ارتباط دهي جاده اردكان- چوپانان  به حداقل خود مي رسد.

 

 


    آغاز بهره برداري از طرح هاي مخابراتي شهرستان بهاباد 1388/11/20
 

روابط عمومي مخابرات شهرستان بافق اعلام كرد: در هشتمين روز ايام ا... دهه مبارك فجر 5 پروژه مخابراتي شهرستان بهاباد باحضور مديران شركت مخابرات استان ، شهرستان بافق و جمعي از مسئولان شهرستان بهاباد با برقراري تماس تلفني با پدر يكي از شهداي معظم روستاي احمدآباد به بهره برداري رسيد.

شايان ذكر اينكه ، اين طرح ها شامل مركز تلفن همراه روستايي (GSM) ، سامانه تلفن همراه (BTS) ، توسعه كانالهاي ارتباطي و ... است كه با سرمايه گذاري بالغ بر 4 ميليارد ريال به بهره برداري رسيد.

 


    سامانه جاده اي تلفن همراه بيشه در بافق راه اندازي شد 1388/11/20
 

رئيس اداره مخابرات شهرستان بافق با اعلام اين خبر افزود : به منظور پوشش كامل ارتباطي جاده هاي شهرستان، سامانه تلفن همراه بيشه در راه اندازي شد.

سيدمحمد ميرهدائي گفت: اين سامانه از جمله مصوبات دور دوم سفر رياست جمهوري اسلامي به استان است كه با سرمايه گذاري بالغ بر يك ميليارد ريال ازمحل اعتبارات شركت مخابرات استان يزد به اجرا درآمده است.

وي خاطرنشان كرد: سامانه مذكور علاوه بر پوشش نقاط كور جاده ، بنگاههاي توليدي، كشاورزي، معادن سنگ و تفرجگاه بيشه در را پوشش دهد.

 


    اعلام خوشه هاي خانوار از طريق دفاتر ICT روستايي 1388/11/20
 

روابط عمومي اداره شهرستان بافق اعلام كرد : در ادامه ارايه خدمات مختلف به مردم روستاها از طريق ict روستايي، در مرحله دوم طرح هدفمندسازي يارانه ها در شهرستانهاي بافق و بهاباد، 15 دفتر ict روستايي به مردم سرويس دهي و قريب به 1300 خانوار يك تا چهار نفره تعيين خوشه گرديدند.

شايان ذكر اينكه ، دسترسي متقاضيان به اينترنت در اقصي نقاط روستا، حذف فاصله بين روستا تا شهر و عدم صرف وقت و هزينه زياد از جمله مزيت هاي دفاتر روستايي مي باشد.
 


    ديدار مدير عامل مخابرات استان با خانواده شهيد روحپرور 1388/11/20
 

در هشتمين روز از گراميداشت ايام ا... دهه فجر ، مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد به همراه مشاور خود در امور ايثارگران با خانواده شهيد روحپرور ديدار و گفتگو نمود.

در اين ديدار صميمي مهندس مقوم ضمن تبريك اين ايام فرخنده به خانواده شهيد، رشادتها و دلاورمرديهاي شهداي انقلاب و شهداي 8 سال جنگ تحميلي را ستود و بر ادامه راه آنان تاكيد كرد.

در ادامه خانواده شهيد روحپرور ضمن تشكر از مديرعامل شركت به دليل حمايت همجانبه از خانواده شهيد ، مسايل و مشكلات خود را با مهندس مقوم در جريان گذاشتند كه مهندس مقوم جهت مرتفع نمودن آن قول مساعد داد.

شايان ذكر اينكه ،‌شهيد محمدرضاروحپرور متولد سال 1335 است كه سال 1361 در پاكسازي منطقه هويزه به درجه رفيع شهادت نائل آمد. وي داراي دو فرزند پسر به نامهاي عليرضا و مهدي و يك دختر بنام فاطمه مي باشد. روحش شاد و يادش گرامي باد.

 


    حضور فعال شركت مخابرات استان يزد در نمايشگاه فجر 31 1388/11/20
 

به همت روابط عمومي شركت، مخابرات استان آخرين دستاوردها و عملكرد خود را در نمايشگاه دستاوردهاي 31 ساله انقلاب به معرض ديده عموم گذاشته است.

غرفه مخابرات استان روبروي در نمايشگاه قرار گرفته و علاقمندان مي توانند از ساعت 16 بعد از ظهر تا 20 شب از غرفه مذكور بازديد آورند.

در مراسم افتتاحيه نمايشگاه فلاح زاده استاندار يزد از غرفه شركت بازديد و در جريان عملكرد شركت مخابرات استان قرار گرفت

نصب تابلوهاي كسب رتبه هاي برتر مخابرات استان در زمينه هاي مختلف، نمايش عملكرد شركت، توزيع بروشور عملكرد، توزيع تراكت طرح همراه فجر، فروش سيمكارت همراه اول ... از جمله اقدامات انجام شده در اين نمايشگاه مي باشد.

شايان ذكراينكه، پس از پايان كارنمايشگاه بازديد كنندگان مي توانند از نمايش عاشورايي سيراب ترين عطشان ديدن نمايند.

 


    از سوی مشاور وزیر ارتباطات تشریح شد؛ دستاورد های حوزه ارتباطات پس از پیروزی انقلاب 1388/11/19
به همت مدیران وکارشناسان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، انقلاب بزرگ خدمت رسانی در این بخش پس از پیروزی انقلاب به تحقق پیوست.

سید محمد حسین پور، مشاور وزیر و مدیر کل دفتر روابط عمومی وزارت ارتباطات، در گفت و گو با واحد خبر ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در راستای اهداف کلانی که از سوی امام راحل(ره) در خصوص خدمت رسانی به محرومان جامعه تدوین شده بود، تلاش های زیادی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات از سوی مدیران و کارشناسان این حوزه، صورت گرفته است.

وی افزود: بر اساس آمارهای موجود، واگذاری تلفن ثابت طی 31 سال گذشته با رشدی 30 برابری به بیش از 25 میلیون شماره رسیده و این در حالی است با برنامه ریزی های صورت گرفته در دولت نهم، واگذاری این نوع از تلفن در تمامی شهرها و بسیاری از روستاها به روز شده است.

وی خاطر نشان کرد: ضریب نفوذ این نوع از تلفن نیز با رشدی نزدیک به 15 برابر به بیش از 34 درصد رسیده است.
مشاور وزیر ارتباطات، خدمت رسانی به روستاها و مناطق محروم را یکی اصلی ترین برنامه های مسوولان حوزه ارتباطات پس از پیروزی انقلاب دانست و گفت: بر همین اساس، ارتباط رسانی به روستاها خصوصا در دولت گذشته سرعت بسیار بالایی گرفت و در حال حاضر ارتباط رسانی به حدود 54 هزار روستا محقق شده است. وی ادامه داد: سال گذشته نیز جشن ارائه تلفن خانگی به تمامی روستاهای بسیاری از استان ها نظیر مازندران، اصفهان و شیراز برگزار شد.

سید محمد حسین پور، تصریح کرد: ایجاد و راه اندازی بیش از نه هزار 600 دفتر ICT روستایی در جهت تحقق عدالت اجتماعی و پاگیری دولت الکترونیکی، از دیگر دستاوردهای این حوزه به شمار می رود و به واسطه آن ایران جزو 5 کشور برتر دنیا و دارای سند راهبردی در این زمینه محسوب می شود.

وی ادامه داد: در این دفاتر خدمات پست، پست بانک و مخابرات ارایه می شود و تنها در بخش ارایه خدمات از سوی پست بانک، بیش از 10 میلیون سفر زائد روستائیان حذف شده است.
مدیر کل دفتر روابط عمومی وزارت ارتباطات با بیان این مطلب که حوزه پست نیز شرایطی مشابه مخابرات را دارد ، تصریح کرد: تعداد مرسولات پستی از 75 میلیون مرسوله در ابتدای انقلاب به بیش از یک میلیارد مرسوله در حال حاضر رسیده که بر اساس آن، سرانه مرسوله به ازای هر ایرانی از دو مرسوله به 14 مرسوله افزایش یافته است. وی ادامه داد: طی 31 سال گذشته شاهد ورود فناوری های جدید و رشد سریع آن در سطح جامعه بوده ایم که تلفن همراه و اینترنت از آن جمله محسوب می شوند.
سید محمد حسین پور تاکید کرد: در حال حاضر اپراتورهای اول و دوم و پیمانکار تالیا به صورت فعال، سیم کارت های متنوعی را به متقاضیان ارائه می‌کنند که بر اساس آخرین آمارها، هم اکنون نزدیک به 46 میلیون سیم کارت دائمی و اعتباری مود استفاده کاربران قرار می‌گیرد که موجب شده ضریب نفوذ این نوع از تلفن به بیش از 53 درصد برسد.

وی افزود: بر همین اساس در حال حاضر از نظر تعداد مشترکان دائمی در سطح خاورمیانه رتبه نخست در سطح جهان رتبه 11 را به خودمان اختصاص داده ایم. وی خاطرنشان کرد: پوشش تمامی شهرهای کشور، بیش از 40 هزار کیلومتر از جاده ها و همچنین 35 هزار روستا توسط شبکه تلفن همراه از دیگر دستاوردهای پس از پیروزی انقلاب محسوب می شود.

مدیر کل دفتر روابط عمومی وزارت ارتباطات با بیان این مطلب که در بخش اینترنت نیز دستاوردهای بسیار ارزنده ای بدست آمده گفت: ایجاد بیش از 105 لینک STM1 که به واسطه آن ظرفیت اینترنت کشور به بیش از 30 هزار مگابیت بر ثانیه رسیده است از آن جمله این دستاورد ها محسوب می شود. وی افزود: بر همین اساس، تعداد کاربران اینترنت درحال حاضر به بیش از 23 میلیون نفر رسیده که به واسطه آن ضریب نفوذ حدود 35 درصدی محقق شده است.

مشاور وزیر ارتباطات دستاوردهای به دست آمده در حوزه فضایی را بی نظیر توصیف کرد و افزود: پرتاب نخستین ماهواره بومی ایران به نام" امید" به کمک ماهواره بر ساخت داخل، یکی دیگر از دستاوردهای کشور در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات محسوب می شود. وی ادامه داد: همزمان با سی و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب نیز از ماهواره های مصباح 2، نوید علم و صنعت، طلوع 1 رونمایی شد.
 


    وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد: تصویب برنامه توسعه خدمات الکترونیکی در کارگروه مدیریت IT 1388/11/19
برنامه توسعه فناوری اطلاعات و خدمات الکترونیکی که در برنامه پنجم توسعه تدوین شده است به تصویب کارگروه مدیریت فناوری اطلاعات رسیده است.

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس رضا تقی پور در چهارمین همایش ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بر اساس این برنامه و تا پایان برنامه پنجم توسعه کشور، 20 درصد از سهم تجارت داخلی و 30 درصد از تجارت خارجی باید به صورت الکترونیکی انجام شود.

وی افزود: تا پایان سال 87، میزان مبادلات الکترونیکی کشور حدود یک میلیارد دلار بود که سه دهم درصد از تولید ناخالص ملی را تشکیل می دهد. وی خاطر نشان کرد: این در حالی است که سهم تجارت الکترونیکی در دنیا هشت هزار و 104 میلیارد دلار است و این موضوع نشان دهنده آن است که ما در ابتدای راه هستیم و باید کارهای زیادی در این حوزه انجام شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مهمترین دستاورد عصر انفجار اطلاعات را تحول عمیق در شیوه ها و سبک مدیریت امور دانست و تصریح کرد: در کشور ما و با توجه به اقداماتی که از گذشته شروع شده، توسعه خدمات الکترونیکی در همه حوزه ها، یکی از ضرورت هایی است که مورد توجه دولت دهم قرار گرفته است.

وی ادامه داد: بر همین اساس و طی چند ماه گذشته و با هم اندیشی نخبگان این بخش، حوزه های کلیدی و کاربردی با توجه به اسناد بالا دستی تهیه و تدوین شده است. وی تأکید کرد: بر همین اساس، چابک سازی دولت عدالت محور با توسعه فناوری اطلاعات، از جمله اهداف مورد نظر در این حوزه، مورد توجه قرار گرفته است.

مهندس رضا تقی پور با اشاره به محورهای اساسی در نظر گرفته شده، گفت: "دولت الکترونیکی" ، "تجارت و بانکداری الکترونیکی" ، "سلامت و رفاه الکترونیکی" و "توسعه فرهنگ ایرانی اسلامی در فضای مجازی" از جمله اولویت های شناسایی شده در این حوزه است.

وی ضمن بیان این مطلب که در حوزه تجارت الکترونیکی فعالیت های گسترده ای صورت گرفته اظهار داشت: انتظار می رود تجارت الکترونیکی زمینه لازم را برای انجام فعالیت های تجاری با ارزان ترین، سریع ترین و سودآورترین روش فراهم کند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: تجارت الکترونیکی یکی از عرصه هایی است که می تواند مشاغل جدید را برای بکارگیری نیروی متقاضی کار موجود در جامعه ایجاد کند. وی در خصوص مزایای این حوزه نیز گفت: افزایش سطح رفاه مردم، تسهیل و تسریع در دسترسی به اطلاعات جهانی و حذف واسطه های غیر ضرور از جمله مزایای بکارگیری تجارت الکترونیکی است.

مهندس تقی پور خاطرنشان کرد: باید افزایش سطح ضریب نفوذ باند پهن برای استفاده مراکز علمی و تحقیقاتی از جمله دانشگاه ها، سرلوحه کار قرار گیرد.
 


    با حضور استاندار يزد، 12 طرح مخابراتي شهرستان خاتم به بهره برداري رسيد 1388/11/18
 

در شمشين روز از ايام ا... دهه فجر و در آستانه گراميداشت سي و يكيمين سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران، 12 طرح مخابراتي شهرستان خاتم با حضور استاندار يزد به بهره برداري رسيد.

اين طرح ها در آئيني ، با حضور مهندس فلاح زاده استاندار يزد، بابايي معاون برنامه ريزي استاندار، مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد، امامي فرماندار شهرستان خاتم و جمعي از مسئولان محلي و با افتتاح ساختمان جديد مخابرات خاتم به بهره برداري رسيد.

همچنين سامانه ويدئو كنفرانس مخابرات اين شهرستان از ديگر طرحهاي مخابراتي اين شهرستان بود كه از طريق برقراري ارتباط مستقيم با شهرستانهاي بافق، ابركوه، بهاباد، طبس و يزد و با حضور استاندار و هئيت همراه به بهره برداري رسيد.

در اين ارتباط كنفرانسي فلاح زاده ضمن گفتگو با روساي مخابرات شهرستانها، در جريان عملكرد مخابرات شهرستانهاي مذكور قرار گرفت.

شايان ذكر اينكه ، دراين آيين 12 طرح مخابراتي شهرستان خاتم باسرمايه گذاري بالغ بر 6 ميليارد و 165 ميليون ريال به بهره برداري رسيد كه شامل، نصب و راه اندازي GSM روستايي چاه پورحسيني مروست ، نصب و راه اندازي GSM روستايي شهرك صنعتي هرات، نصب و راه اندازي BTS مسجد ابوالفضل جاده يزد، توسعه شبكه كابل مروست ، توسعه شبكه كابل چاهك، توسعه شبكه كابل بختياري ،‌راه اندازي ويدئو كنفرانس مخابرات خاتم، اجراي فيبرنوري ميدان خروجي مروست، تركان و هرات، اجراي لاين و ماكس 16E1 چاهك، شهرياري و ... مي باشد.

 


    پروژه فيبرنوري كارخانه فولاد بافق اجرايي شد 1388/11/18
 

رئيس اداره مخابرات شهرستان بافق اعلام كرد: طرح اختصاصي تامين ارتباطات مخابراتي كارخانه 800 هزارتني فولاد بافق از طريق فيبرنوري آغاز گرديد.

سيدمحمد ميرهدائي خاطرنشان كرد: اين پروژه اختصاصي بوده و با بهره برداري از ارتباطات ثابت و سيار، ديتا، اينترنت ، اينترانت و ... امكان پذير خواهد شد.

كارخانه مذكور در فاصله 10 كيلومتري شهر بافق و از جمله مصوبات دور اول سفر رياست جمهوري اسلامي است. ضمناً اين پروژه بزرگ در حال اجرا و زمينه اشتغال بيش از 1500 نفر را بطور مستقيم و غيرمستقيم فراهم خواهد نمود.

 


    سامانه تلفن همراه روستايي (GSM) احمدآباد بهاباد راه اندازي شد 1388/11/14
 

رئيس اداره مخابرات شهرستان بافق با اعلام اين مطلب افزود: با تلاش و كوشش متخصصان شركت مخابرات استان يزد و در راستاي ارايه خدمات نوين مخابراتي به روستاييان، سامانه تلفن همراه روستايي (gsm) احمدآباد بهاباد با سرمايه گذاري بالغ بر يك ميليارد ريال راه اندازي گرديد.

سيدمحمد ميرهدايي افزود: اين سامانه، روستاهاي احمدآباد، كريم آباد، دهنودشت، گرگين آباد، درب هنز، مزارع و چاههاي كشاورزي و ديگر روستاهاي همجوار را تحت پوشش قرار مي دهد.

وي خاطرنشان كرد: يكسان بودن نرخ مكالمات و هزينه وصل اينگونه تلفن ها با ساير تلفنهاي روستايي، امكان ارسال پيام (sms)، پوشش ارتباطي تا حداقل 5 كيلومتر از محل سايت، عدم نياز به سيم كشي ، حفاري معابر، احداث ساختمان و... از مزاياي اين سامانه ارتباطي است.

گفتني است ، روستاهاي ياد شده از جمله مناطق پرآب و حاصلخيز شهرستان بهاباد به شمار مي رود.

 


    يك ميليارد ريال كمك هزينه خريد مسكن، هديه طرح همراه فجر 1388/11/14
 

روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد: شركت ارتباطات سيار (همراه اول) درنظر دارد به مشتركين سيم كارتهاي دائمي خود هداياي ارزنده اي اهدا نمايد.

برهمين اساس مشتركين دائمي كه صورتحساب دور پنجم (1/9/88) الي (1/11/88) خود را در موعد مقرر پرداخت نمايند در قرعه كشي همراه فجر شركت داده خواهند شد و از هداياي ارزنده اين طرح نظير، يك مورد كمك هزينه يك ميليارد ريالي خريد مسكن (ويژه كليه پرداخت كنندگان)، 10 دستگاه خودرو سورن (ويژه پرداخت كنندگان الكترونيكي) ، 1000 دستگاه گوشي تلفن همراه با سيم كارت اعتباري (جهت كليه پرداخت كنندگان ) و يكصد دستگاه خودرو پرايد (دودستگاه ويژه استان يزد) بهره مند گردند.

شايان ذكر اينكه ، پرداخت هر 10 هزار تومان بدهي، پرداخت غيرحضوري، پرداخت بموقع صورتحساب و عدم بدهي پيشين ،‌هركدام بصورت مجزا بعنوان يك امتياز محسوب مي شود. ضمناً  قرعه كشي، ارديبهشت ماه سال 89 و همزمان با هفته ارتباطات انجام مي گيرد.

همچنين كليه همشهريان جهت كسب اطلاع از نتايج قرعه كشي طرح ثامن و شرايط شركت در طرح همراه فجر مي توانند با تلفن گوياي 135 تماس حاصل فرمايند.
 


    سامانه جاده اي تلفن همراه فضل آباد و اسفنگ شهرستان بهاباد راه اندازي شد 1388/11/11
 

رئيس اداره مخابرات شهرستان بافق اعلام كرد: به منظور گسترش پوشش جاده هاي مواصلاتي ، نهمين و دهمين سامانه تلفن همراه شهرستان بهاباد در حومه اسفنگ و تقاطع جاده فضل آباد بهاباد راه اندازي گرديد.

ميرهدايي افزود: اين سامانه از جمله مصوبات دور دوم سفر رياست جمهوري به استان يزد است كه با سرمايه گذاري دو ميليارد ريال از محل اعتبارات شركت مخابرات استان يزد به اجرا در آمده است .

وي يادآور شد: سامانه هاي مذكور در دهه فجر انقلاب اسلامي به بهره برداري مي رسد و علاوه بر پوشش جاده اي ، روستاها، مزارع كشاورزي و مجتمع هاي دامپروري آن منطقه را پوشش مي دهد.

 


    تحقق صد در صدي دايري تلفن ثابت شهرستان ميبد در سال جاري 1388/11/11
 

رئيس مخابرات شهرستان ميبد اعلام كرد: با توجه به سهميه دايري اين اداره در سال جاري كه توسط اداره برنامه ريزي و آمار منظور گرديده بود، صددرصد دايري تلفن ثابت اين شهرستان درسال جاري تحقق يافت.

مهندس كارگر افزود: به دليل استقبال خوب شهروندان ميبدي و واحدهاي صنفي و توليدي و برنامه ريزي مخابرات ميبد، صددرصد دايري هاي تلفن شهرستان تحقق يافت و در حال حاضر علاوه بر برنامه دايري سال جاري، بيش از 1700 شماره بيشتر داير شده است.

شايان ذكر اينكه، ازابتداي سال جاري، با توجه به تعيين كميته هاي دايري، لاوصولي و درصد تماسهاي موفق (ASR)، در تمامي موارد و با پيگيريهاي بعمل آمده ، ركورد قابل توجهي به دست آمده است.

 


    رئيس اداره نگهداري سيستم هاي انتقال شركت مخابرات استان منصوب شد 1388/11/10
 

در حكمي از سوي مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد، جواد دهقاني اشكذري به مدت 4 سال به سمت رئيس اداره نگهداري سيستم انتقال منصوب شد.

در اين حكم مهندس مقوم اظهار اميدواري كرده تا دهقاني در جهت تحقق اصول چهارگانه دولت، پيشرفت و تعالي مادي و معنوي و همچنين نصب العين قراردادن تقواي الهي برابر چارچوب شرح وظايف محوله جديت و تلاش وافري را ايفا نمايد.

شايان ذكر اينكه ، جواد دهقاني پيش از اين به عنوان رئيس اداره نگهداري كابلهاي نوري و ارتباطي در شركت مخابرات استان مشغول بود.

 


    تجديد واگذاري 20 فعاليت مخابرات استان به بخش خصوصي در دي ماه سال جاري 1388/11/10
 

واحد كميسيون معاملات شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد. به منظور اشتغال زايي و واگذاري بخشي از فعاليتهاي مخابرات استان به بخش خصوصي ، در دي ماه سال جاري 20 فعاليت تجديد واگذاري شد.

علي محمد صادقيان افزود: اين فعاليتها در قالب 17 استعلام و 3 مناقصه تجديد واگذاري شد كه شامل، نگهداري تاسيسات مركز يزد، تفت و مهريز، كانالسازي مركز امام خميني تفت، نصب و راه اندازي 20 سامانه bts تلفن همراه ، اجراي طرح اختصاصي فولاد بافق و ... مي شود.

 


    تغيير شماره تلفنهاي مركز تلفن كذاب و حيسن آباد شهرستان صدوق 1388/11/10
 

اداره مخابرات شهرستان صدوق اعلام كرد: با توجه به توسعه سوئيچ مركز تلفن كذاب شهرستان صدوق، نسبت به برگردان مشتركان مركز مذكور اقدام و پيش شماره و شماره تلفنهاي آن تغيير خواهد يافت.

برهمين اساس شماره تلفن روستاهاي كذاب ، كافي آباد، اسلام آباد، با مكان ، حسين آباد بوقي، اشكوه و هامانه از 3933144 الي 3933527 به شماره هاي 3826144 الي 3826527 تغيير خواهد يافت .

همچنين با توجه به توسعه سوئيچ مركز تلفن حسين آباد اين شهرستان ، پس از برگردان شماره تلفن مشتركان مركز مذكور و اختلال 48 ساعته در آن مركز شماره تلفنهاي آن از 3723200 الي 3723500 به شماره هاي 3621200 الي 3621500 تغيير خواهد يافت.

لازم به ذكر اينكه، برگردان تلفنهاي مشتركان روستاي كذاب در روز پنجشنبه مورخ 8 بهمن ماه سال جاري و برگردان تلفنهاي مشتركان روستاي حسين آباد در روز يكشنبه مورخ 11 بهمن ماه سال جاري انجام خواهد گرفت.

 


1 2 صفحه:
 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟