بيش از 95 روستاي شهرستان اردكان داراي ارتباط مخابراتي است 1389/01/31
 

رئيس مخابرات شهرستان اردكان با اعلام اين خبر افزود: خوشبختانه وضعيت ارتباط مخابراتي در شهرستان اردكان در جايگاه مناسبي وجود دارد واكثر شهروندان ساكن در اين شهرستان از عملكرد مخابرات راضي هستند .

حاتمي زاده با اشاره به آخرين وضعيت عملكرد مخابرات شهرستان اردكان گفت: تعداد تلفنهاي ثابت مشغول به كار  34 هزار و 800 شماره تلفن با ضريب نفوذ 7/34 و تعداد تلفنهاي مشغول به كار همراه، 27 هزار و 845 شماره مي باشد.

                            
شايان ذكر اينكه ، در حال حاضر علاوه بر به روز بودن تلفن همراه در اين شهرستان ، 15 مركز تلفن ثابت آماده ي واگذاري به روز تلفن ثابت به ساكنان شهرستان اردكان هستند.

 


    رييس جديد اداره نگهداري كابلهاي نوري و ارتباطي مخابرات يزد معرفي شد 1389/01/31
 

در حكمي از سوي مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد محمد دهقانپور فراشاه به مدت 4 سال به سمت رئيس اداره نگهداري كابلهاي نوري و ارتباطي مخابرات استان درمنصوب شد.

دهقانپور فراشاه پيش از اين به عنوان كارشناس و مسئول نگهداري كابلهاي نوري و ارتباطي در شركت مخابرات استان مشغول به كار بود كه با توجه به شايستگي و تجارب ارزشمندش در امور مديريتي به سمت رييس اداره ياد شده منصوب شد.

شايان ذكر اينكه ،پيش از اين جواد دهقان اشكذري رياست اداره نگهداري كابلهاي نوري و ارتباطي شركت را به عهده داشت كه با حكمي از سوي مهندس مقوم به مدت 4 سال به سمت رئيس اداره نگهداري سيستم انتقال شركت مخابرات استان منصوب شد.

 


    تقدير و تشكر عضو هيئت مديره مخابرات ايران از مديرعامل مخابرات استان يزد 1389/01/30
مهندس ناصر يوسف پور عضو هيئت مديره شركت مخابرات ايران و رئيس هيئت عالي نظارت بر ايجاد بهره برداري دفاتر پيشخوان و دفاتر فناوري اطلاعات و ارتباطات روستايي در تقديرنامه اي از مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد تقديرو تشكر كرد. 

 

يوسف پور اين تقدير نامه را به دليل تلاش شايسته مقوم در انجام امور محوله كه نتايج در خشاني به همراه داشته به وي اهدا كرد

 


    تقدير و تشكر مديركل حراست مخابرات ايران از رئيس حراست مخابرات استان 1389/01/30
صادق بيك پور مديركل دفتر مركزي حراست شركت مخابرات ايران  در تقديرنامه اي از مصطفي ميرجليلي رئيس حراست مخابرات استان تقدير و تشكر كرد. 

بيك پور اين تقدير نامه را به جهت همكاري و تلاش هاي همكاران اداره حراست مخابرات استان در سال 88 به ميرجليلي اهدا نموده و در آن اظهار اميدواري كرده است تا تمامي خادمان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در سايه الطاف حضرت ولي عصر (عج) و منويات مقام معظم رهبري (مدظله) موفق و سربلند باشند.

 


    مديركل اطلاعات استان از مديرعامل مخابرات استان تقدير و تشكر كرد 1389/01/30
مديركل اطلاعات استان يزد در تقديرنامه اي از مهندس مقوم مديرعامل مخابرات استان يزد تقدير و تشكر كرد.

مدير كل اطلاعات استان در اين تقديرنامه خطاب به مهندس ضمن سپاس از تلاشهاي وي در سال جديد، آرزوي توفيق روز افزون نموده است.

 


    واگذاري بيش از 20 هزار شماره تلفن ثابت به همشهريان در سال گذشته 1389/01/25
روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد: در پي درخواست همشهريان مبني بر دايري تلفن ثابت، در سال گذشته بيش از 20 هزار شماره تلفن ثابت داير ومشغول بكار گرديد. 

اين روابط عمومي مي افزايد: در حال حاضر 432 هزار و945 شماره تلفن ثابت با ضريب نفوذ 14/41 در 171 مركز تلفن سطح استان مشغول به كار مي باشد.

همچنين از اين تعداد شماره تلفن، تعداد 60 هزار و148 شماره آن با ضريب نفوذ 3/39 درصد جزء تلفن ثابت روستائي بوده و موجب ارتباط دهي به 1354 آبادي استان شده است.

شايان ذكر اينكه، در حال حاضر واگذاري تلفن ثابت در 171 مركز مخابراتي موجود در سطح استان به شرط وجود امكان فني به روز بوده و كليه همشهريان مي توانند با مراجعه به هريك از اين مراكز مخابراتي و با پرداخت مبلغ 515 هزار ريال از نعمت تلفن برخوردار گردند.

 

 


    وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات: هاب پستی به زودی به بهره برداری می‌رسد 1389/01/24
 ساخت هاب پستی مراحل نهایی خود را طی می‌کند و به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس رضا تقی‌پور در نشست مشترک میان وزارت ارتباطات، نمایندگان مجلس و فرمانداری کرج در مجموع فرودگاهی پیام، ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: این هاب می‌تواند به عنوان یک وسیله ترانزیت مرسولات پستی برای کشورهای شرق آسیا مورد استفاده قرار گیرد. 

وی افزود: مقدمات این کار آماده شده و مذاکرات با شرکت‌های پستی کشورهای منطقه نیز درحال انجام است. وی خاطر نشان کرد:‌وجود مجموعه پیام در کرج، یک فرصت استثنایی برای کشور محسوب می‌شود و باید این فرصت ر‌ا از بالقوه به بالفعل تبدیل شود. 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد:‌ معتقدیم از مجموع چهار فعالیت اصلی مجموعه پیام، سه فعالیت به عنوان زیرساخت ملی باید محسوب شود. وی با بیان این مطلب که با توجه به سیاست‌های ویژه دولت، شتاب بیشتری به فعالیت‌های این مجموعه داده خواهد شد، گفت: ‌این مجموعه باید به عنوان فرودگاه برای حمل کالا، توسعه پیدا کند و با تمام ظرفیت از آن استفاده شود.
 
 
مهندس رضا تقی پور تصریح کرد: ‌فرودگاه پیام بر اساس استانداردهای بین‌المللی عمل می‌کند و انواع هواپیماها می‌توانند در این مجموعه نشست و برخواست داشته باشند. وی تاکید کرد:‌مجموعه‌های مختلف در صنایع متفاوت که می‌توانند در بخش صادرات فعالیت کنند در کنار فرودگاه پیام و در منطقه ویژه اقتصادی پیام فعال شده اند. 

وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: ‌امیدواریم امسال وسال آینده، این مجموعه به عنوان یکی از قطب‌های توسعه منطقه عمل کنند. بر اساس این گزارش، در این نشست، علاوه بر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس سیدهاشمی رئیس کمیسیون صنایع و معادن، مهندس مطهری رئیس کمیته مخابرات مجلس، نماینده مردم کرج در مجلس و تعدادی از اعضای کمیسیون صنایع و همچنین فرماندار کرج نیز حضور داشتند. 

 

 


    مدیر عامل شرکت مخابرات ایران خبر داد: تدوین برنامه به منظور ارتقاء کیفیت شبکه 1389/01/24
  بر اساس تصمیم مسوولان مخابرات، برنامه‌ای به منظور ارتقاء کیفیت شبکه برای تأمین رضایت مشتری در حال تدوین است.

مهندس صابر فیضی، مدیر عامل شرکت مخابرات ایران، در گفت‌وگو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: به همین منظور گروه‌های کارشناسی تعیین شده و هم اکنون در حال بررسی وضعیت موجود هستند. 

وی افزود: صاحبان مخابرات ارتقاء کیفیت شبکه را به جدیت پیگیری می‌کنند تا رضایت مشترکان بیش از پیش افزایش یابد
وی خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، برنامه ارتقاء کیفیت شبکه مخابراتی کشور بعد از خرداد ماه نهایی و اعلام خواهد شد.
 

صابر فیضی با بیان این مطلب که ارتقاء شبکه شامل تلفن همراه، ثابت، دیتا خواهد شد، تصریح کرد: در این برنامه یک برنامه‌زمانبندی شده مشخص برای رسیدن به استانداردهای جهانی از نظر کیفیت شبکه و سرویس دهی تدوین می‌شود
وی ادامه داد: بر همین اساس مقرر شده است تا شبکه‌های سیار، ثابت و دیتا از نظر فنی بررسی و نقاط ضعف آن‌ها مشخص شده برای بر طرف کردن آن‌ها اقدامات لازم انجام شود.
 

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: از سوی دیگر پاسخگویی به مشترکان به منظور دریافت مشکلات و مسائل موجود نیز پیگیری خواهد شد تا در سریعترین زمان ممکن از سوی تیم‌های کارشناسی پیش بینی شده نسبت به رفع آن‌ها اقدام شود.

 

 


    آئين توديع و معارفه رئيس مخابرات شهرستان مهريز 1389/01/22
 

آيين توديع و معارفه رئيس مخابرات شهرستان مهريز با حضور زارع زاده فرماندار مهريز، مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان و جمعي از مسئولان محلي در محل فرمانداري اين شهرستان برگزار گرديد.

در ابتداي اين مراسم فرماندار مهريز ضمن خيرمقدم به مهندس مقوم، از زحمات 4 ساله شهسواري تقدير و تشكر و حضور مهندس علمدار را در شهرستان مهريز خيرمقدم گفت .

وي وضعيت ارتباطي شهرستان مهريز را خوب ارزيابي كرد و خواستار پيگيري نيازهاي توسعه مخابراتي شهرستان مهريز، خصوصاً فيبرنوري فرمانداري اين شهرستان شد.

در ادامه مهندس مقوم با حضور در محل نمازخانه ساختمانه مركزي مخابرات مهريز از زحمات شهسواري رئيس پيشين مخابرات مهريز، تقدير و تشكر و مهندس علمدار را بعنوان رئيس جديد اين مخابرات معرفي كرد.

 


    بازديد كاركنان مخابرات استان يزد از مناطق جنگي 1389/01/22
 

به همت پايگاه شهيد قندي شركت مخابرات استان يزد، و طبق سنوات گذشته كاركنان شركت مخابرات استان يزد به همراه خانواده هايشان از مناطق دفاع مقدس بازديد به عمل آوردند.

اين سفر معنوي در آستانه سال نو انجام گرديد و در آن تعداد 86 نفر از كاركنان شركت به همراه خانواده هايشان از مناطق انديمشك ، دزفول، شوش دانيال، منطقه عملياتي فتح المبين، دهلاويه، طلاييه، اهواز، خرمشهر، شلمچه، آبادان، اروند رود، بازديد و ياد و خاطره شهداي گرانقدر 8 سال دفاع مقدس را گرامي داشتند.

 


    برگزاري دوره آموزشي آشنايي با مدل تعالي سازماني (EFQM) در مخابرات استان 1389/01/22
 

به منظور آماده سازي بسته اجراي مدل تعالي سازمان (EFQM) در شركت مخابرات ، دوره آموزش آشنايي با اين مدل در محل سالن اجتماعات مركز تلفن رسالت برگزار شد.

اين دور آموزشي در دو روز متوالي و به مدت 12 ساعت اجرا شد و تعداد 130 نفر از كاركنان شركت با مباحثي چون اهداف اصلي بكارگيري مدل EFQM ، ارزشها و مفاهيم بنيادي، مشتري مداري، رهبري و ثبات در مقاصد ، توسعه و مشاركت كاركنان، توسعه همكاريهاي تجاري و ... آشنا شدند.

شايان ذكر اينكه، از بين كاركنان شركت كننده در اين دوره آموزشي حدود 30 نفر به عنوان ارزياب انتخاب و مورد آموزش ارزيابي قرار مي گيرند.

اين دوره هاي آموزشي از مراحل اجراي پروژه EFQM مي باشد كه با همكاري صميمانه ادارات سيستمها و تحول سازمان ، آموزش و پژوهش و روابط عمومي و رفاه برگزار گرديد.  

 


    رئيس جديد مخابرات شهرستان صدوق منصوب شد 1389/01/17
در پي بازنشسته شدن فضل ا... دهقاني زاده رئيس پيشين مخابرات شهرستان صدوق، در حكمي از سوي مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد، سيف ا... دهقاني به سمت رياست جديد مخابرات اين شهرستان منصوب شد. 

فضل ا... دهقاني زاده به مدت 4 سال سكان رياست مخابرات شهرستان صدوق را برعهده داشت كه پس از 30 سال خدمت صادقانه به درجه بازنشستگي نائل آمد.

همچنين، سيف ا... دهقاني رئيس جديد مخابرات شهرستان صدوق پيش از اين به مدت 12 سال در پست رياست مركز تلفن شهيد صدوقي مشغول بكار بود.

 


    رئيس جديد مخابرات شهرستان مهريز معرفي شد 1389/01/17
در پي بازنشسته شدن مرتضي شهسواري رئيس پيشين مخابرات شهرستان مهريز در حكمي از سوي مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان، مهندس محمدرضا علمدار به مدت 4 سال بعنوان رئيس جديد مخابرات اين شهرستان معرفي شد. 

شايان ذكر اينكه، مرتضي شهسواري به مدت 4 سال سكان، رياست مخابرات شهرستان مهريز را برعهده داشت كه پس از 27 سال خدمت صادقانه در شركت مخابرات استان يزد به درجه بازنشستگي نائل آمد.

همچنين ، محمدرضا علمدار رئيس جديد مخابرات شهرستان مهريز پيش از اين در پست معاونت مركز تلفن هفتم تير و توابع مشغول بكار بود. وي چندين سال متوالي نيز رييس مركز تلفن شهيد مطهري يزد بود.

 


    رئيس جديد مركز نگهداري سوئيچ راه دور STD مخابرات استان معرفي شد 1389/01/17
 

در حكمي از سوي مهندس مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان يزد، مهندس علي احمدي به مدت 4 سال به سمت رئيس اداره نگهداري سوئيچ راه دور std منصوب شد.

مهندس احمدي پيش از اين در سمت رئيس اداره خدمات رايانه اي شركت مشغول به كار بود كه بنا به نظر شايستگي و تجارب ارزشمند وي از سوي مديرعامل شركت به سمت رئيس مركز نگهداري سوئيچ راه دور std درآمد.

 


    يازدهمين سامانه تلفن همراه شهرستان بهاباد راه اندازي شد 1389/01/16
 

در راستاي پوشش مناسبتر جاده ها و گسترش حوزه پوشش همراه اول در روستاها يازدهمين سامانه تلفن BTS در روستاي خيرآباد بهاباد راه اندازي شد.

اين سامانه ضمن پوشش قسمتي از جاده بهاباد چادرملو ، روستاهاي خيرآباد، علي آباد ، رحيم آباد، دهنو ، ملااسماعيل ، ده محمد رفيع، مزارع و چاههاي كشاورزي آن منطقه را تحت پوشش قرار مي دهد.

ميزان سرمايه گذاري اين طرح بالغ بريك ميليارد و 100 ميليون ريال بوده كه از محل اعتبارات شركت مخابرات استان يزد تامين و اجرا گرديده است.

 


    مجامع شرکت های مخابرات استانی از 15 فروردین برگزار می شود 1389/01/14
دکتر سید مصطفی سید هاشمی نایب رئیس هیات مدیره در ارتباط مستقیم ویدئو کنفرانسی با مدیران عامل شرکت های مخابرات استانی با اعلام این مطلب گفت : هیات مدیره شرکت مخابرات ایران ، با هدف برگزاری هر چه سریعتر مجمع عمومی شرکت مخابرات ایران تصمیم گرفت از 15 تا 22 فروردین مجامع 30 شرکت مخابرات استانی و شرکت ارتباطات سیار را برگزار کند.
 
وی گفت : هدف ما این است که بتوانیم در نیمه دوم اردیبهشت ماه مجمع عمومی شرکت مخابرات ایران را برگزار و سود سهام داران را دراولین فرصت پرداخت کنیم. نایب رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با اشاره به برگزاری 29 جلسه هیات مدیره بعد از خصوصی سازی گفت : طی این مدت بسیاری از آیین نامه ها به تصویب رسیده که هر کدام می تواند در جهت افزایش بهره وری و در نهایت توسعه همه جانبه شرکت مخابرات ایران نقش اساسی داشته باشد.
 


    ارسال 530 میلیون پیام کوتاه در سال جدید 1389/01/14
مشترکان تلفن همراه اپراتورهای اول و دوم در دو روز ابتدای سال نو بالغ بر 530 میلیون پیام کوتاه مبادله کردند.
به گزارش خبرنگار سازمان خبری موبنا متشرکان اپراتور اول تلفن همراه در 36 ساعت آغاز سال 1389 بالغ بر 315 میلیون پیام کوتاه موفق ارسال کردند و از شبکه اپراتور ایرانسل نیز در 24 ساعت اول سال 215 میلیون پیام کوتاه مبادله شد.
 
آمار ارسال پیام کوتاه مشترکان همراه اول رشد 10 درصدی را نسبت به مدت مشابه در سال گذشته نشان می دهد. طبق اعلام مسوولان همراه اول ، یک ساعت قبل و یک ساعت بعد از تحویل سال (دو ساعت) حدود 22 میلیون پیام ارسال شده است.
 


    انتصاب مهندس خسروی به عنوان مدیر عامل جدید شرکت ارتباطات زیرساخت 1389/01/14
طی حکمی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس محمود خسروی به مدت دو سال به سمت مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شد.
 
به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات،در متن حکم صادره از سوی مهندس رضا تقی پور، آمده است: "با استناد به ماده 22 اساسنامه شرکت ارتباطات زیرساخت و نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی جنابعالی را به مدت 2 سال به سمت مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب می‌نمایم. امید است در جهت تحقق اصول چهارگانه دولت شامل عدالت گستری، مهرورزی، خدمت به بندگان خدا، پیشرفت و تعالی مادی و معنوی کشور و همچنین نصب العین قراردادن تقوای الهی،برابر چارچوب شرح وظایف مدوله خصوصاً مفاد تحریحی اساسنامه آن شرکت جدیت و تلاش وافری را ایفا نمایید. توفیقات شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (حفظه الله) از درگاه خداوند متعال مسألت می‌نمایم."
 
این گزارش حاکمی است، مهندس محمود خسروی پیش از این، مدیر عاملی شرکت مخابرات استان تهران، معاونت وزیر و ریاست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و همچنین عضویت در هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت را در کارنامه کاری خود دارد. بر اساس این گزارش، مهندس محمد باقرظهوری فر، نیز به دلیل بازنشستگی و پس از 30 سال خدمت صادقانه، از کار دولتی کناره گیری کرد.
 


    تشریح برنامه های وزارت ارتباطات برای تحقق "همت مضاعف، کار مضاعف" 1389/01/14
معاون برنامه ریزی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به برنامه های این وزارتخانه برای تحقق شعار "همت مضاعف، کار مضاعف "در سال 89 از تاکید وزارت ارتباطات بر اجرای مضاعف کاربردهای فناوری اطلاعات در دستگاههای اجرایی خبر داد.
عبدخضر کامرانی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه مقام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بر تحقق شعار همت مضاعف، کار مضاعف در این وزارتخانه تاکید کرد ه اند گفت: وظیفه تمامی زیرمجموعه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، پیاده سازی برنامه های پیش رو با همتی مضاعف خواهد بود که براین اساس تهیه و پشتیبانی مضاعف زیرساخت های مکالمات ارتباطی، دیتا و فناوری اطلاعات در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفته است.
 
وی گفت: در سال جدید و برای تحقق شعار "همت مضاعف، کار مضاعف " که از سوی مقام معظم رهبری مطرح شده است سعی مان بر این است که دستگاههای اجرایی را برای استفاده بیش از پیش کاربردهای فناوری اطلاعات مجاب کنیم تا به این وسیله اشتغال زایی ایجاد کرده و در هزینه ها صرفه جویی و از هدررفتن سرمایه های ملی جلوگیری شود. معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اجرای برنامه پنجم توسعه اقتصادی کشور و هدفمند کردن یارانه ها در سال 89 با همتی مضاعف گفت: پیاده سازی اهداف برنامه پنجم توسعه با تلاش و همت مضاعف در دستور کار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار گرفته است.
 
وی اضافه کرد: اکثر اهداف برنامه چهارم توسعه در حوزه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات محقق شده و در بسیاری موارد نیز این وزارتخانه پیشتر از اهداف برنامه حرکت کرده است. دکتر کامرانی گفت: حدود 23 ماده از 199 ماده برنامه پنجم توسعه کشور مربوط به فناوری اطلاعات است. به این معنی که رویکرد فناوری اطلاعات حدود پنج درصد این برنامه را شامل شده است. وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز برای تحقق اهداف این برنامه در سال جاری تمامی تلاش و سعی خود را به کار خواهد گرفت.
 


    حضورمعاون وزيرارتباطات وفناوري اطلاعات درشركت مخابرات استان يزد 1389/01/14

درپي سفرمهندس بربرودي معاون توسعه ومديريت وزارت ارتباطات وفناوري اطلاعات به استان يزد، وي درشركت مخابرات استان حضوريافت وبا مهندس مقوم مديرعامل شركت ديدار وگفتگو كرد

بربرودي ضمن تبريك سال نوبه مهندس مقوم وكليه كاركنان شركت، وضعيت ارتباط دهي شركت مخابرات استان را خوب ارزيابي كرد واز مهندس مقوم وكليه كاركنان مخابرات استان به دليل كسب رتبه برتراستان درزمينه هاي مختلف تقدير وتشكركرد.

همچنين مهندس رضواني معاون نظارت و اعمال سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي ضمن سفر به استان يزد، درديداري جداگانه درشركت مخابرات استان حضورپيداكرد وعيدباستاني نوروز را به مهندس مقوم وكليه كاركنان شركت مخابرات استان يزد تبريك گفت.

 


1 2 صفحه:
 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟