در آئيني از شهرستانهاي برتر در زمينه لاوصولي تجليل شد 1389/03/31
 

در آئيني با حضور مهندس زارع ده آبادي عضو هيئت مديره ، مهندس عاقبت خيري معاون نگهداری و بهره برداری، آقایی مدیر مالی و تدارکاتی و روساي مخابرات شهرستانهاي استان از شهرستانهاي برتر در زمينه اقدامات موثر در کاهش لاوصولي تلفن ثابت تجليل شد .

برهمين اساس، پس از ارزيابي حوزه مالي شركت از بين مخابرات شهرستانهاي استان در زمينه لاوصولي، شهرستانهاي بافق، مهريز، ميبد و به ترتيب بالاترين امتياز را به خود اختصاص دادند.

پايين بودن درصد لاوصولي، عملكرد لاوصولي شهرستانها نسبت به سال گذشته و نسبت به درصد لاوصولي به مبلغ صدوري از جمله شاخصهاي مورد ارزيابي حوزه مالي در انتخاب شهرستانهاي برتر در زمينه لاوصولي بود .

گفتني است، حوزه مالي و تدارکاتی شركت در اقدامي شايسته هر دو ماه يكبار اقدام به برگزاري جلسات پیگیری کاهش لاصولي شركت در محل سالن كنفرانس مي نمايند كه لاوصولي شركت در دوره گذشته مورد تجزيه و تحليل و ارزيابي قرار گيرد. ضمنا برای اولین بار در صد لاوصولی شرکت به زیر 10 درصد رسیده است.

 

 


    مدیر عامل شرکت فناوری اطلاعات: آدرس های IP ساماندهی می شود 1389/03/30
مهندس سعید مهدیون، مدیر عامل شرکت فناوری اطلاعات ایران در گفت وگو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: آدرس های IP ، یکی از منابع به منظور مدیریت توسعه شبکه اینترنت محسوب می شود.

وی افزود: توزیع مناسب این آدرس ها موجب استفاده بهینه از آن ها و در نهایت توسعه بهتر شبکه اینترنت خواهد شد. سعید مهدیون در خصوص اهداف اجرای این پروژه نیز تصریح کرد: با اجرای این پروژه، شبکه از نظر فنی بهترین پاسخ را خواهد داد و همچنین موجب می شود تا با ثبت آدرس های IP با کمبود آدرس مواجه نشویم.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر، پایگاه داده در این حوزه آماده شده و در صورت تصویب مقررات ساماندهی در کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در سال جاری این پروژه عملیاتی خواهد شد.  وی تأکید کرد: همچنین با برنامه ریزی های صورت گرفته و طرح مقدماتی گذر به IPV6 آغاز شده است.

مدیر عامل شرکت فناوری اطلاعات در خصوص آخرین وضعیت "متما"نیز گفت: راه اندازی اولیه مرکز توسعه مدیریت اینترنت کشور نهایی شده است. وی ادامه داد: بر همین اساس و تاکنون، ساختار سازمانی این مرکز تدوین شده و تمامی فعالیت های عملی که برای توسعه شبکه اینترنت صورت می گیرد، ذیل این مرکز عملیاتی خواهد شد.
 


    رئیس سازمان فضایی کشور خبر داد: اجرای فاز اول شبکه مراقبت های ویژه پزشکی از راه دور 1389/03/30
دکتر محمد علی فرقانی، رئیس سازمان فضایی ایران در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: در فاز یک شبکه یاد شده بیمارستان مسیح دانشوری به عنوان مرکز مشاوره دهنده فوق تخصصی، در زمینه فوریت های مراقبت های ویژه ریوی است. وی افزود: همچنین، بیمارستان زعیم پاکدشت و امام خمینی (ره) فیروز کوه نیز به عنوان مرکز مشاوره گیرنده از این سامانه بهره مند هستند.

رئیس سازمان فضایی ایران تصریح کرد: شبکه مراقبت های پزشکی از راه دور با همکاری سازمان فضایی ایران، پژوهشکده سل و بیماری های ریوی و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی راه اندازی شده است. وی بابیان این مطلب که یکی از برنامه های سازمان فضایی ایران برگزاری کارگاه بین المللی پزشکی از راه دور است، ادامه داد: بر همین اساس هماهنگی ها و همکاری های نزدیکی با سازمان ملل متحد و همچنین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صورت گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به ظرفیت موجود در مجموعه سازمان و وزارت بهداشت، معتقدیم برگزاری سمینارهای در این سطح باعث گسترش فرهنگ عمومی استفاده از فناوری فضا در زندگی روزمره مردم و افزایش بهبود کیفیت بهداشت عمومی در سطح کشور خواهد شد.

محمد علی فرقانی با بیان این مطلب که ارائه خدمات فضایی در سال جاری در دستور کار سازمان قرار گرفته است، تصریح کرد با توجه به توسعه روز افزون خدمات فناوری فضایی در جامعه بشری، ما نیز باید همگام با توسعه کشور در عرصه بکارگیری فناوری نوین نیز پیشگان باشیم.
 


    با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ؛ نخستین جلسه کمیسیون تخصصی مدیریت فاوا برگزار شد 1389/03/30
به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس رضا تقی پور در حاشیه این جلسه، گفت: 15 کمیته در حوزه های مختلف نظیر دولت الکترونیکی، تجارت و بانکداری الکترونیکی، سلامت الکترونیکی، زیر ساخت های فناوری اطلاعات و فرهنگ ایرانی و اسلامی در فضای مجازی تشکیل شده است.

وی ادامه داد: کمیته امنیت فاوا، رفاه، حقوق، قوانین و مدیریت پروژه های راهبردی، برنامه و بودجه، فرآیندهای بین سازمانی، پشتیبانی و توسعه مدیران ارشد فاوا، سیاستگذاری نیروی انسانی فاوا، سیاستگذاری منابع اطلاعاتی، صنعت و توسعه صادرات فاوا، تعاملات بین المللی، فنی سامانه های کاربردی عمومی، دیگر کمیته های تخصصی تشکیل شده در این حوزه هستند.
 
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: اعضای این کمیته ها را نمایندگان دستگاههای اجرایی تشکیل می دهند و ریاست هر کمیته تخصصی را معاون وزیر مربوطه در آن حوزه بر عهده خواهند داشت. وی خاطر نشان کرد: این کمیته ها مباحث مختلف را که باید به پروژه ها تبدیل شوند را بررسی و راه کارهای اجرایی شدن این پروژه ها را به کمیسیون تخصصی ارایه خواهند داد.
مهندس رضا تقی پور تأکید کرد: کمیسیون تخصصی نیز پس از بررسی موضوعات ارسال شده، پیشنهادهای احتمالی لازم را در خصوص تهیه قوانین و ایجاد سازو کارهای اجرایی به کار گروه مدیریت فناوری اطلاعات دولت ارایه خواهد کرد تا به سرعت امکان عملیاتی شدن پروژه های تعریف شده در این حوزه در طول برنامه پنجم فراهم شود.
 
وی در خصوص وظایف عمومی و مشترک کمیته های تخصصی نیز گفت: هماهنگی همکاری با کمیسیون های تخصصی مدیریت فاوا در قالب ارایه پیشنهاد و یا انجام امور ارجاعی، شناسایی افراد فعال و نخبگان حوزه تخصصی در داخل و خارج کشور ، بررسی کلیه پروژه های اجرا شده در دست اقدام یا در حال تعریف و ایجاد سامانه کاربردی از جمله وظایف کمیته های 15 گانه محسوب می شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص فعالیت های کار گروه مدیریت فاوا نیز گفت: این کار گروه تاکنون در سه نوبت تشکیل جلسه داده که اهداف کلان، اقدامات اساسی، ساختار پیشنهادی مدیریت فاوا در کشور و همچنین مسائل حوزه تجارت و اقتصاد الکترونیکی در زمینه زیرساخت و کاربرد را مورد بررسی و تبادل نظر قرار داده و راهکارهای آن نیز ارایه شده است.
 


    شركت مخابرات استان يزد در صدر استانهاي كشور قرار گرفت 1389/03/29
 

در ارزيابي که سال 88 شركت ارتباطات زيرساخت انجام داد، شركت مخابرات استان يزد با كسب حداكثر امتياز درصدر استانهاي كشور قرار گرفت.

ایان ذکر اینکه،شركت مخابرات استان يزد در اين ارزيابي با كسب 19/93 موفق شد رتبه نخست اول كشور خود اختصاص دهد.

 


    كسب رتبه اول اداره امور مشتركين تلفن همراه يزد در كشور 1389/03/29
 

پس از ارزيابي شركت ارتباطات سيار از اداره امور مشتركين تلفن همراه مخابرات استانهاي كشور، شركت مخابرات استان يزد موفق به كسب رتبه اول كشوري شد.

برهمين اساس، شركت مخابرات استان يزد با كسب حداكثر امتياز در شاخصهاي پروژه وصولي سلب امتياز، پروژه وصولي جاري، پروژه افزايش درآمد، پروژه حفظ و افزايش وفاداري مشتري بالاترين امتياز را در امور مشتركين تلفن همراه استانها به خود اختصاص داد.

كسب اين موفقيت در همايش رؤساي ادارات مشتركين تلفن همراه سيار كشور كه در رزوهاي 19 و20 خرداد ماه سالجاري در شهرستان نور مازندران برگزار شد، اعلام گرديد.

 


    آئين توديع و معارفه فرمانده پايگاه امام حسين (ع) مخابرات شهرستان تفت 1389/03/26
 

آئين توديع ومعارفه فرمانده پايگاه امام حسين (ع) مخابرات شهرستان تفت با حضور حجه الاسلام والسملين نامداري نماينده ولي فقيه در سپاه تفت، صادقيان رئيس مخابرات اين شهرستان، سرهنگ فلاح فرمانده بسيج ادارات و اعضاي شوراي پايگاه امام حسين (ع) برگزار شد.

در ابتدای اين آئين كه در محل اتاق رئيس مخابرات شهرستان تفت برگزار شد نماينده ولي فقيه سپاه تفت در سخناني جايگاه بسيج و بسيجي در كشور را برشمرد و از زحمات چندين ساله محمد رضا صادقيان در پايگاه امام حسين(ع) مخابرات تفت تقدير و تشكر كرد.

در ادامه صادقيان رئيس مخابرات شهرستان تفت و فرمانده پیشین پايگاه بسيج مخابرات اين شهرستان ضمن خيرمقدم به حاضرين درگزارشي مبسوط عملكرد پايگاه امام حسين (ع) تفت را تشريح نمود و براي علي محمد دهقانپور فرمانده جديد پايگاه مخابرات اين شهرستان آرزوي توفيق و سربلندي نمود.

سرهنگ فلاح نيز در اين آئين از پايگاه مخابرات شهرستان تفت به عنوان يكي از فعالترين پايگاههاي سطح شهرستان یاد کرد و از زحمات چندين ساله صادقيان در پايگاه امام حسين (ع) تقدير و تشكر كرد.

 در پايان اين آئين با اهداي لوح تقدير و هديه از زحمات صادقيان به عنوان فرمانده پیشین پايگاه امام حسين (ع) تفت تقدير و تشكر و علي محمد دهقانپور به عنوان فرمانده جديد اين پايگاه معرفي شد.

 


    رئيس مخابرات شهرستان مهريز به ديدار خانواده شهيد حمزه طباطبايي رفت 1389/03/26
همزمان با سالگرد شهادت، شهيد سيدحمزه طباطبايي، مهندس علمدار رئيس مخابرات شهرستان مهريز به اتفاق تعدادي از همكاران به ديدار خانواده شهيد طباطبايي رفت. 

در اين ديدار مهندس علمدار ضمن قدرداني از رشادتهاي شهداي والا مقام و گرانقدر 8 سال دفاع مقدس، صبر و استقامت خانواده آن شهيد بزرگوار را ستود و بر ادامه راه وي تاكيد كرد .

شايان ذكر اينكه، شهيد سيد حمزه طباطبايي در تاريخ 7/11/64 به استخدام مخابرات شهرستان مهريز در آمد و پس از حضور فعال در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل در تاريخ 23/3/67و در عمليات بيت المقدس 8 منطقه شلمچه به درجه رفيع شهادت نائل آمد.

وي تا تاريخ 2/6/74 مفقود الاثر بود و پس از آن پيكر پاك و مطهرش در گلزار شهداي مزوير آباد مهريز به خاك سپرده شد. روحش شاد و قرين رحمت الهي باد .

 


    اعلام رضايت ارزيابان شركت از عملكرد مخابرات شهرستان ميبد 1389/03/26
 

ارزيابان شركت پس از ارزيابي عملكرد مخابرات شهرستان ميبد ، رضايت خود را از عملكرد اين اداره اعلام داشتند

اين ارزيابي كه به مدت 7 ساعت بطول انجاميد، علاوه بر مراكز فني و mdf تاسيسات و تغذيه و نيرو ، شبكه كابل و هوايي، امورمشتركين و تلفنهاي همگاني مورد نقد و بررسي قرار گرفت كه درنهايت مسئول تيم ارزيابي از عملكرد مخابرات ميبد اعلام رضايت كرد.

گفتني است ارزيابي مخابرات شهرستانهاي استان بصورت ساليانه انجام ميگيرد و تاكنون مخابرات شهرستان ميبد در زمينه هاي تلفن همگاني ، سالن سوئيچ شبكه، MDF و امورمشتركين رتبه هاي عالي را به خوداختصاص داده است.

 


    تقدير و تشكر وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از مدير عامل مخابرات استان يزد 1389/03/24
 

دكتر رضا تقي پور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در تقدير نامه اي از مهندس مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان يزد تقدير و تشكر كرد.

تقي پور اين تقدير نامه را به جهت كسب رتبه برتر شركت مخابرات استان يزد در زمينه ارتباطات سيار و انتخاب اين استان به عنوان يكي از 5 استان برتر در این زمينه  به مهندس مقوم اهدا نموده است.

شايان ذكر اينكه ، در جريان ارزيابي سال 88 شركت هاي مخابرات استاني كشور در حوزه ارتباطات سيار ، استان يزد به عنوان يكي از 5 استان برتر در حوزه هاي مرتبط با توسعه ، نگهداري ، ارتقاي كيفيت شبكه ، تقويت مكانيزمهاي توسعه بازار همراه اول و مديريت مطالبات ارتباطات سيار كشور شناخته شد.
 


    برگزاري اولين دوره آموزشي شناسايي استعدادها و ظرفيت ذهني در مخابرات ميبد 1389/03/24
 

به همت اداره آموزش و پژوهش شركت مخابرات استان يزد، اولين دوره آموزشي شناسايي استعدادها و ظرفيت ذهني در مخابرات ميبد برگزار شد.

اين دوره آموزش با حضور 17 نفر از كاركنان مخابرات شهرستان ميبد و با تدريس يكي از اساتيد مجرب دانشگاه يزد در محل نمازخانه مركز تلفن سلمان برگزار شد كه مورد استقبال همكاران ميبدي قرار گرفت .

گفتني است ، كاركنان مخابرات شهرستان ميبد از بدو استخدام تاكنون حضور فعالي در دوره هاي آموزشي كوتاه و بلند مدت و همچنين تخصص و عمومي داشته اند .
 


    بازديد معاون توسعه و مهندسي مخابرات استان از پروژه هاي مخابراتي شهرستان خاتم 1389/03/24
 

مهندس حيدري معاون توسعه و مهندسي شركت مخابرات استان از پروژه هاي مخابراتي شهرستان خاتم بازديد نمود.

دهقان هراتي رئيس اداره مخابرات خاتم در جلسه اي كه با حضور معاونت توسعه و مهندسي در محل اداره مخابرات اين شهرستان برگزار شد گزارشي از عملكرد مخابرات خاتم را بيان نمود و خواستارراه اندازي سامانه BTS ملك ميرزا، افزايش اعتبار جهت توسعه شبكه كابل شهر هرات و رفع مشكل ارتباطي روستاي فيض آباد گرديد.

در ادامه مهندس حيدري از پروژه هاي مخابراتي شهرستان از جمله سامانه BTS ملك ميرزا، مسجد ابوالفضل، نصب ديزل چاهك ، GSM منطقه چاه كلنگ بازديد و با حضور در روستاهاي هم مرز با استان فارس با اهالي روستاي فيض آباد ديدار و نسبت به رفع مشكل ارتباطي آنان تا پايان شهريور سال جاري و افزايش اعتبار توسعه شبكه كابل مركز هرات قول مساعد داد.

وي در پايان ضمن ديدار با كاركنان اداره مخابرات خاتم از تلاش آنان در اين منطقه محروم تشكروقدرداني كرد .
 


    امكان دريافت ريز مكالمات تلفن ثابت شهرستان مهريز از طريق اينترنت فراهم شد 1389/03/24
 

به منظور رفاه حال شهروندان مهريزي و در راستاي ارائه خدمات الكترونيكي به همشهريان ، امكان دريافت ريز مكالمات تلفن ثابت از طريق اينترنت فراهم شد.

بر همين اساس ،‌ همشهريان ساكن شهرستان مهريز مي توانند با در دست داشتن كارت ملي و مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطي نسبت به دريافت رمز مربوطه اقدام نمايند.

لازم به ذكر اينكه، مشتركان تلفن ثابت اين شهرستان مي توانند از طريق پايگاه اينترنتي شركت مخابرات استان يزد به نشاني www.yazdtelecom.ir ، قسمت ريز مكالمات و وارد كردن رمز، نسبت به دريافت ريز مكالمات تلفن ثابت خود اقدام نمايند.


 


    عیادت مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره مخابرات استان از امام جمعه یزد 1389/03/22
مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت مخابرات استان یزد به عیادت حجت الاسلام و المسلمين محمدعلي صدوقي نماينده مقام معظم رهبري و امام جمعه يزد رفتند.

در این دیدار مهندس مقوم و اعضای هیئت مدیره ضمن عیادت از حجت الاسلام و المسلمين محمدعلي صدوقي  از خداوند متعال خواستار شفای عاجل و سلامتی ایشان شدند.

گفتنی است، حجت الاسلام و المسلمين محمدعلي صدوقي نماينده مقام معظم رهبري و امام جمعه يزد  در بيمارستان رضوي مشهد مقدس بستری و مورد عمل جراحی  نخاع  قرار گرفته بود.

 

 


    امكان دريافت ريز مكالمات تلفن ثابت شهرستان طبس از طريق اينترنت فراهم 1389/03/22
 

روابط عمومي مخابرات شهرستان طبس اعلام كرد: به منظور رفاه حال شهروندان ساكن شهرستان طبس و در راستاي ارائه خدمات الكترونيكي به همشهريان به امكان دريافت ريز مكالمات تلفن ثابت شهرستان طبس از طريق اينترنت فراهم شد.

برهمين اساس ، علاوه بر مشتركان تلفن ثابت شهرطبس، مشتركان روستاهاي جوخواه، محمدآباد ، كريت ، فهالنج ،‌خسروآباد و حلوان مي توانند با در دست داشتن كارت ملي و مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطي نسبت به دريافت رمز مربوطه اقدام نمايند.

شايان ذكر اينكه، مشتركان تلفن ثابت اين شهرستان مي توانند از طريق پايگاه اينترنتي شركت مخابرات استان يزد به نشاني www.yazdtelecom.ir قسمت ريزمكالمات ، رمز را وارد و نسبت به دريافت ريزمكالمات تلفن ثابت خود اقدام نمايند.

 


    يحيي زاده زاده از رئيس و كاركنان مخابرات شهرستان ميبد تشكر كرد 1389/03/22
 

حجه الاسلام و المسلمين يحيي زاده نماينده مردم تفت و ميبددر مجلس شوراي اسلامي در تقدير نامه اي از رئيس و كاركنان مخابرات شهرستان ميبد تقدير و تشكر كرد .

يحيي زاده اين تقدير نامه را به دليل وضعيت شاخصهاي مخابراتي شهرستان ميبد ارسال نموده و درآن ضمن تقدير و تشكر از رئيس و كاركنان مخابرات اين شهرستان، حمايتهاي مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان را ستوده است.
 


    مدیر کل روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مخابرات ایران:فهرست سیاه برای مشترکانی که از دریافت پیامک ناراضی هستند 1389/03/17
مشترکانی که از دریافت پیامک از سوی شرکت ها ویا دستگاههای دولتی ناراضی هستند می توانند با مراجعه به شرکت مخابرات و یا دفتر امور مشترکین تلفن همراه شماره خود را ارائه کنند، این شماره وارد فهرست سیاه می شود و دیگر هیچ پیامکی برای مشترک ارسال نمی شود.
 
موبنا-دکتر داوود زارعیان مدیر روابط عمومی و اموربین الملل  شرکت مخابرات ایران در گفتگو با  خبرنگار سازمان خبری موبنا با اشاره به اینکه  پیامک های تبلیغاتی به طور قطع نباید در هر ساعت از شبانه روز ارسال شود،اظهار کرد : در صورتی که شرکت یا سازمان های دولتی خواستار ارسال پیامک های تبلیغاتی باشند طبق قاعده باید تا پیش از نیمه شب این پیامک ها را ارسال کنند .

وی افزود :در صورتیکه مشترکان تلفن همراه با بازرسی مخابرات تماس گرفته و یا نمونه پیامک را به سازمان بازرسی ارائه کنند ،این سازمان با شرکت یا دستگاههای متخلف برخورد می کند .
زارعیان تصریح کرد :پیامک هایی که از سوی شرکت های خصوصی و یا اپراتورهای خصوصی ارسال می شوند برای شرکت مخابرات قابل کنترل نیست و این شرکت تنها پیامک هایی را می تواند  کنترل کند که از سوی شرکت یا دستگاههای دولتی ارسال شده باشند .

وی با اشاره به اینکه پیامک هایی که به صورت انبوه برای مشترکان تلفن همراه ارسال می شوند از سوی شرکت مخابرات ایران کنترل می شود ،خاطرنشان کرد :اگرمشترک یا مشترکانی از ارسال پیامک  شکایت داشته باشند و به شرکت مخابرات مراجعه کنند، اپراتور مورد نظر نیز برای جلب رضایت مشترک و هماهنگی با وی فراخوانده می شود .

مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل  شرکت مخابرات ایران یاد آور شد :از سویی دیگر مشترکانی که از دریافت  پیامک از سوی شرکت ها ویا دستگاههای دولتی ناراضی هستند می توانند با مراجعه به شرکت مخابرات و یا دفترامور مشترکای تلفن همراه شماره خود را ارائه کنند، این شماره وارد فهرست سیاه می شود و دیگر هیچ پیامکی برای مشترک ارسال نخواهد شد .
 


    مدیر عامل شرکت مخابرات ایران خبر داد: افزایش بهره وری در مجموعه مخابرات 1389/03/17
سال گذشته بهره وری در شرکت مخابرات ایران با کمک کارکنان این شرکت رشد قابل ملاحظه ای داشته است.
مهندس صابر فیضی، مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: از آن جایی که کارکنان، خود سهامداران شرکت محسوب می شوند، پیشهادهای زیادی در راستای افزایش کارایی و بهره وری از سوی ایشان، مطرح شده است.

وی با بیان این مطلب که شرکت مخابرات ایران پویاتر خواهد شد، افزود: با مدیریت هزینه های زائد از سوی کارکنان، بهره‌وری در سال جاری نیزافزایش خواهد داشت.

صابر فیضی در خصوص وضعیت کارکنان شرکت مخابرات ایران تصریح کرد: بر اساس قانون اصل 44 و قراردادی که سهامدار عمده با سازمان خصوصی سازی دارد، باید سطح اشتغال در مخابرات حفظ شود.

وی ادامه داد: بر همین اساسی، نه تنها وضعیت کارکنان مجموعه مخابرات تغییر نخواهد کرد بلکه نیروهای موجود در اولویت هستند که آموزش های لازم را ببیند تا اهداف شرکت را پوشش دهند.

مدیر عامل مخابرات ایران با بیان این مطلب که آیین نامه استخدام و پرداخت ها تا پایان تیر ماه تدوین خواهد شد، گفت: معتقدیم در آینده و  به منظور درآمد بیشتر، کارکنان بیش از پیش در پی کسب رضایت مشتری خواهند بود، همین امر موجب افزایش ارایه روان تر و بهتر سرویس به مشترکان خواهد شود.
 


    تقدير و تشكر استاندار يزد از مديرعامل شركت مخابرات استان 1389/03/16
 

مهندس فلاح زاده استاندار يزد در تقديرنامه اي به جهت تلاش هاي مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان در طول سال 88 از وي تقدير و تشكر كرد .

استاندار يزد در اين تقديرنامه به دليل تلاشهاي مهندس مقوم در طول سال 88 در زمينه نصب و راه اندازي سوئيچ دوم MSC موبايل با ظرفيت 400 هزار شماره، احداث 67 سامانه GSM روستايي و افزايش 5/6 درصدي ضريب نفوذ تلفن ثابت روستايي، اجراي شبكه كابل و نصب سيستم هاي كافو نوري و افزايش 20 هزار شماره تلفن ثابت از وی تقدیر و تشکر کرده است.

 


    بازديد معاون نگهداري و بهره برداري مخابرات استان از مخابرات شهرستان خاتم 1389/03/16
 

مهندس عاقبت خيري معاون نگهداري و بهره برداري مخابرات استان به اتقاق رئيس اداره ديتا و رئيس اداره نگهداري و پشتيباني فني ارتباطات راه دور از مخابرات خاتم بازديد نمود.

معاون نگهداري و هيئت همراه ضمن بازديد از مراكز مخابرات هرات و مروست ، در نشستي به منظور ارتقاء خدمات ارتباطي در محل اداره مخابرات خاتم شركت نمود.

رئيس اداره مخابرات خاتم در اين نشست ضمن تشكر از حضور معاون نگهداري در شهرستان و همچنين پشتيباني بسيار خوب از مراكز مخابراتي شهرستان، گزارشي از عملكرد مخابرات شهرستان را بيان نمود.

دهقان در ادامه خواستار افزايش پورت ADSL در شهر مروست و راهكاري جهت استفاده مشتركان توابع از خدمات اينترنت هوشمند شد.

در اين نشست مهندس عاقبت خيري نيز در سخناني نسبت به افزايش پورت ADSL در شهر مروست و فراهم نمودن امكانات جهت استفاده مشتركان توابع از اينترنت قول مساعد داد .
 


« 1 2 3 » صفحه:
 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت مخابرات ایران منطقه یزد چیست؟