صدای زنگ تلفن درروستاي محمدآباد دهشير طنين انداز شد 1389/09/29
به همت كارشناسان شركت مخابرات استان يزد، روستاي محمدآباد دهشير از نعمت ارتباط تلفني برخوردار وصدای زنگ تلفن در اين روستا طنين انداز شد.

راه اندازي تلفن اين روستا با نصب يك دستگاه UHF تك كاناله و با هزينه اي بالغ بر 7 ميليون ريال و با دايري يك خط تلفن به شماره 0352678399انجام و از طريق سوئيچ مركز مخابرات دهشير ارتباط اين روستاي 20 خانواري تامين شد.

 شايان ذكراينكه، تامين ارتباط روستاي بالاي 20 خانوار جزو تعهدات مخابرات مي باشد در صورتي كه هم اكنون روستاهايي با جمعيت يك خانوار شهرستان تفت داراي ارتباط هستند . ضمناً در حال حاضر 345 روستاي اين شهرستان داراي ارتباط تلفني است.
 

 


    آشنايي كاركنان مخابرات استان با خدمات الكترونيك پورتال اين شركت 1389/09/28
همزمان با راه اندازي آزمايشي پورتال شركت مخابرات استان يزد ، كاركنان شركت مخابرات و كارگزاران دفاتر خدمات ارتباطي استان با خدمات الكترونيكي ارائه شده در پورتال اين شركت آشنا شدند.

 

در سميناري كه به همين منظور در محل سالن اجتماعات رسالت برگزار شد، حاضران، با خدمات الكترونيك ارائه شده بر روي پورتال شركت مخابرات استان، از قبيل درخواست ملاقات با مديرعامل، شكايت مشترك، درخواست تعويض شماره تلفن، تغييرآدرس جهت ارسال صورتحساب ، قطع يا وصل تلفن شخصي، ثبت و يا تغيير مشخصات شخصي مشترك در 118 و ... آشنا شدند.
مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد با حضور در اين سمينار در سخناني از اهميت و ضرورت ارائه خدمات الكترونيك به شهروندان گفت: ارائه خدمات به شهروندان بصورت الكترونيكي و حذف لزوم مراجعه حضوري به دستگاهها از مهمترين ضروريات جامعه امروزي است.
 

گفتني است ، در حال حاضر پورتال شركت مخابرات استان يزد با هدف ارائه خدمات الكترونيك مخابرات به شهروندان يزدي بصورت آزمايشي راه اندازي گرديده و در آينده اي نزديك كليه همشهريان ساكن در استان يزد مي توانند با مراجعه به اين پورتال از خدمات الكترونيكي شركت مخابرات استان يزد بهره مند شوند.

 


    استقبال شهروندان يزدي از سيم كارتهاي طرح جوان 1389/09/28
همزمان با آغاز فروش سيم كارت هاي اعتباري جوان در استان يزد، اين سيم كارتها با استقبال خوب شهروندان يزدي روبرو شد .

اداره امورمشتركين تلفن همراه شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد: فروش سيم كارت هاي اعتباري از تاريخ 13 آبانماه سال جاري شروع شد وتاكنون بيش از 26 هزار سيم كارت در استان فروخته شده است كه نشانگر استقبال خوب همشهريان از اين سيم كارتها است.

گفتني است ، نرخ هر بسته دوتايي سيم كارتهاي اعتباري طرح جوان 200 هزار ريال است و كليه متقاضيان مي توانند با مراجعه به يكي از دفاتر خدمات ارتباطي سطح استان نسبت به تهيه آن اقدام نمايند. ضمناً قيمت هر سيم كارت 80 هزار ريال و مبلغ شارژ آن 20 هزار ريال است .

 

  

 


    دیدار رئیس و کارکنان مخابرات تفت با خانواده همکار متوفی 1389/09/21
در اولین سالگرد درگذشت سید علی دهقان کارمند مخابرات تفت،محمد رضا صادقیان رئیس اداره مخابرات این شهرستان به همراه کارکنانش به دیدار خانواده همکار متوفی رفت.

در این دیدار صادقیان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  دهقان از نزدیک با مشکلات و مسائل خانواده مرحوم  آشنا شد و در پایان به رسم یاد بود هدیه ای به خانواده آنمرحوم اهدا کرد.
 

مرحوم سید علی دهقان با 28 سال سابقه کار در شرکت مخابرات استان یزد، سال گذشته بر اثر عارضه سکته قلبی دار فانی را وداع گفت .روحش شاد و یادش گرامی باد

 

 


    تشكيل شوراي احياء امر به معروف و نهي از منكر در مخابرات ميبد 1389/09/21
در آستانه فرارسيدن ماه محرم ماه سوگواري حضرت اباعبدا... الحسين (ع) و همزمان با تقارن اين ماه با هفته امر به معروف و نهي از منكر، شوراي احياء امربه معروف و نهي از منكر مخابرات شهرستان ميبد راه اندازي شد.

اين شورا بنا به درخواست ستاد احياء امر به معروف و نهي از منكر شهرستان ميبد و با عضويت هفت نفر تشكيل شد كه رياست شورا به عهده رئيس اداره مخابرات ميبد و امورات فرهنگي آن به عهده امام جماعت و 5 نفر ديگر از همكاران مخابرات میبد است.
 

 


    همكاری ستاد حوادث غيرمترقبه مخابرات صدوق در برگزاري مانور زلزله مدارس 1389/09/21
در پي اعلام فرمانداري شهرستان صدوق مبني بر برگزاري مانور زلزله مدارس، ستاد حوادث غيرمترقبه مخابرات صدوق در اين مانور حضور پيدا كرد.

در اين مانور ، ستاد حوادث غيرمترقبه شهرستان با اعزام دواکیپ به مدرسه ابوذر رضوانشهر آمادگي خود را در برابر حوادث غيرمترقبه، خصوصاً زلزله اعلام كرد.


گفتني است، اين مانور با همكاري سازمان هلال احمر ، بخشدار مركزي شهرستان، سازمان آب و فاضلاب ، نيروي انتظامي و آموزش و پرورش مخابرات شهرستان برگزار شد و در آن دانش آموزان آموزشهاي لازم رافرا گرفتند.
 

 


    اهداي خون كاركنان مخابرات شهرستان مهريز 1389/09/21
به بهانه گرامي داشت روز جهاني دواطلبين سلامت، كاركنان مخابرات شهرستان مهريز، خون خود را جهت نيازمندان اهدا نمودند.

همزمان با فرا رسيدن 15 آذر روز جهاني داوطلبين سلامت، 15 نفر از كاركنان مخابرات شهرستان مهريز در اقدامي خداپسندانه خون خود را جهت نيازمندان اهدا نمودند.  
 

 


    حضور چشمگير مخابرات استان در اولين همايش منطقه اي مهندسي برق 1389/09/16
با برگزاري اولين همايش منطقه اي مهندس برق توسط دانشگاه آزاد اسلامي واحد يزد ، مخابرات استان به صورت چشمگير در اين همايش شرکت نمود.

در اين همايش ، سه نفر از كارشناسان شركت مخابرات استان(مهندس احمد علی ابدی،مهندس علیرضا دهقان نائینی ،مهندس مجید فلاح زاده) با حضور در كارگاه آموزشي ، 20 تن از اساتيد و دانشجويان حاضر در كارگاه را با مطالبي چون ساختمان فيبرنوري ، انواع فيبرنوري، تضعيف هاي فيبرنوري، سيستمهاي DWDM و پروژه FTTH ، دستگاههاي اندازه گيري فيبرنوري و عملكرد هريك از آنها آشنا نمودند .
 

در پايان دانشجويان بصورت عملي با دستگاههاي اندازه گيري آشنا  و سئوالات خود را بيان نموده که كارشناسان مخابرات پاسخ هاي لازم را ارائه دادند.
 

شايان ذكر اينكه، اين همايش در روزهاي سه شنبه و چهارشنبه 10 و 11 آذرماه برگزار گرديد  و مهندس مقوم مديرعامل شركت در اولين روز برگزاري اين همايش حضور پيدا كرد.

 


    گراميداشت روز جهاني معلولين در مخابرات ابركوه 1389/09/16
همزمان با فرارسيد 12 آذر روز جهاني معلولين، مخابرات شهرستان ابركوه در آئيني و با تحليل از يكي از كاركنان معلول مخابرات، اين روز را گراميداشت.

اين آئين در محل اتاق رئيس مخابرات شهرستان ابركوه و با حضور دكتر موحدي رئيس اداره بهزيستي اين شهرستان برگزار شد و در آن از علي خاموشي معلول بخش خصوصي اين اداره تجليل شد.

همچنين در اين آئين، دكتر موحدي رئيس اداره بهزيستي شهرستان در سخناني مراتب  تقدير و تشكر خود را از اين حركت شايسته اعلام كرد و افزود: با توجه به حركت زيباي اداره مخابرات ابركوه بر آن شديم با هماهنگي فرمانداري از تمام ادارات درخواست شود كه چنين حركتي را در اين روز انجام دهند.

 


    عمليات برگردان كابل فيبرنوري زير گذر چهارراه مهديه انجام شد 1389/09/10
با تلاش كاركنان اداره نگهداري فيبرنوري عمليات برگردان كابل فيبرنوري زيرگذر چهارراه مهديه با موفقيت انجام شد .

اين عمليات  به صورت فشرده از ساعت 23 شب تا ساعت 9 صبح روز بعد انجام شد و حدود يك هزار متر كابل فيبرنوري موجود مجدداً در مسير كانالسازي جديد قرار گرفت و مجدداً فيوژن 24 كر آن اجرا گرديد.
 

يادآورمي شود كه همزمان با احداث زير گذر در چهارراه مهديه يزد و حذف قسمتي از مسير كانالسازي موجود، پس از اجراي مسير كانالسازي جديد توسط پيمانكار و نظارت مستمر اداره طراحي و نظارت بر توسعه شبكه كابل  و هوايي، عمليات برگردان كابل فيبرنوري اين مسير كه حاوي ارتباط يازده عدد كافونوري بود انجام گرديد.

لازم به ذكراينكه ، پس از اجراي اين عمليات، حوزه مديريت شهرستان يزد و واحد PCM صحت عملكرد سيستم هاي كافو نوري را پس از برگردان تاييد نمودند.

 

 


    ديدار مهندس مقوم با خانواده شهيد عسكري 1389/09/10
مهندس مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان يزد به همراه مشاور خود در امور ايثارگران و رئيس مخابرات شهرستان صدوق به ديدار خانواده شهيد عسكري رفت .

اين ديدار به مناسبت گراميداشت هفته بسيج انجام شد و مديرعامل شركت مخابرات استان حضور ايثارگران و خانواده معظم شهدا را براي شركت مخابرات استان باعث عزت و افتخار دانست و گفت:  مخابرات استان، سازمان مردمي است و بيش از نيمي از كاركنان اين سازمان از خانواده بزرگ ايثارگران هستند و در مسير انقلاب تلاش كرده اند.
 

 وي با تاكيد ادامه راه شهيدان افزود : خانواده شهدا به ما كمك مي كنند كه را ه صحيح را تشخيص دهيم و در مسير شهدا كه همان مسير انقلاب والاي اسلامي است ، گام برداريم و پيرو راه آنان باشيم .

در اين ديدار مسائل و مشكلات خانواده شهيد بررسي شد.

 شایان ذکر اینکه:شهید علی اکبر عسکری از کارمندان شرکت مخابرات استان یزد، پس از حضور در جبهه های نبرد در 25 فروردین 1365 و همزمان با  ميلاد بزرگ پرچمدار صحراي كربا حضرت ابوالفضل العباس(ع) در جزيره مجنون به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

روحش شاد و یادش گرامی باد

 

 


    مراسم جشن دانش و تكليف فرزندان كاركنان مخابرات استان يزد برگزار شد 1389/09/10
با همكاري اداره روابط عمومي و اداره رفاه شركت و طبق سنوات گذشته ، مراسم جشن دانش و تكليف فرزندان كاركنان شركت مخابرات استان يزد در محل پارك شادي يزد برگزار شد.

اين مراسم با حضور بيش از 1500نفر از خانواده هاي كاركنان برگزار شد و در آن كاركنان شركت مخابرات استان اوقات خوشي را در يك روز سرد پاييزي در كنار كانون گرم خانواده خود سپري كردند.

شايان ذكر اينكه، در اين مراسم از 260 نفر از دانش آموزان پسر و دختري كه در سال تحصيلي گذشته بالاترين معدل راكسب كرده بودند تجليل شد. ضمناً 70 نفر از فرزندان دختر و پسري كه به سن تكليف رسيده بودند با خانواده هايشان در اين مراسم حضور يافته و ورودشان را به سن تكليف جشن گرفتند.

گفتني است ، توزيع دفترچه دانش آموزي، برگزاري مسابقه نقاشي خلاقيت ، اهداي هديه به فرزندان به سن تكليف رسيده، فروش كتاب مسابقه بزرگ كتابخواني نماز و استفاده از وسايل بازي و سرگرمي پارك از جمله برنامه هايي بود كه در اين روز به يادماندني برگزار شد.

 


    ديدار مدير عامل شركت مخابرات استان با خانواده هاي شهداي مخابرات بافق 1389/09/02
همزمان با فرا رسيدن هفته بسيج، مهندس مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان يزد به همراه مشاور خود در امور ايثارگران و رئيس مخابرات شهرستان بافق با خانواده شهيدان ملائيان و فتوحي ديدار و گفتگو كرد.

در اين ديدار مهندس مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان يزد، ديدار با خانواده شهدا را به عنوان يك توفيق و وظيفه اعلام كرد و گفت: بالاترين ارزش در كشور تكريم و ارج نهادن به مقام ايثارگري و شهادت است.

وي در ادامه از فداكاري و ايثارگري عزيزاني كه جان خود را در راه اسلام نثار كرده اند  قدرداني كرد و ياد و خاطره اين عزيزان را گرامي داشت.

همچنين در اين ديدار مسائل و مشكلات خانواده هاي معظم شهيدان مورد بررسي قرار گرفت و در پايان از سوي مهندس مقوم به رسم يادبود هدايايي به اين خانواده ها تقديم شد.

شايان ذكر اينكه، شهيد علي اصغر فتوحي در سال 1340 در روستاي كوشك شهرستان بافق ديده به جهان گشود و پس از حضور در جبهه های نبرد حق عليه باطل، سرانجام در تاريخ 12 ارديبهشت ماه سال 65 به درجه رفيع شهادت نائل آمد.

همچنين شهيد ملائيان در سال 1341 در شهرستان بافق ديده به جهان گشود و سرانجام با حضور درجبهه هاي نبرد حق عليه باطل در تاريخ 6 بهمن سال 64 در جزيره مجنون به شهادت رسيد.

روحشان شاد و يادشان گرامي باد.
 

 


    نشست اعضاي ستاد حوادث غيرمترقبه شركت مخابرات استان يزد 1389/09/02
به منظور بررسي برنامه هاي سال آتي ستاد حوادث غيرمترقبه شركت و تامين اعتبارات مورد نياز، اعضاي ستاد حوادث غيرمترقبه اين شركت در محل اتاق کنفرانس ساختمان مرکزی شرکت گردهم آمدند.

در اين نشست ضمن بررسي برنامه هاي آتي ستاد حوادث غيرمترقبه شركت، پيرامون تامين اعتبار لوپ فيبرنوري ابركوه، مروست و تهيه يك دستگاه سامانه BTS سيار در مواقع مورد نياز از اعتبارات مديريت بحران استانداري يزد، بحث و تبادل نظر شد.

در ابتداي اين نشست مهندس مقوم مديرعامل و رئيس ستاد حوادث غيرمترقبه شركت ضمن تاكيد بر برنامه ريزي  منسجم و حضور فعال در مانورهاي مختلف، دقت در زمان نصب تجهيزات مخابراتي و رعايت اصول مقاوم سازي را در طراحي و نصب سيستم هاي مخابراتي خواستار شد.

 


 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت مخابرات ایران منطقه یزد چیست؟