لیست کشیک دفاتر خدمات ارتباطی شهرستان یزددر ایام تعطیلات نوروزی 1389/12/29
روابط عمومی شرکت مخابرات استان یزد اعلام کرد:به منظور رفاه حال شهروندان و مسافران نوروزی در تعطیلات ایام نوروز ،دفاتر خدمات ارتباطی شهرستان یزد به صورت کشیک آماده ارایه خدمات مخابراتی به شهروندان و مسافران می باشد.

 

 


    نشست پايان سال مديران و رؤساي ادارات شركت مخابرات استان يزد 1389/12/26
طبق سنوات گذشته، نشست پايان سال مديران و رؤساي ادارات شركت مخابرات استان يزد، با حضور مهندس مقوم مديرعامل، اعضاي هيئت مديره و مديران و رؤساي ادارات شركت مخابرات استان يزد در محل سالن كنفرانس مجتمع فني، اداري امام حسين(ع) برگزار شد.

در ابتداي اين نشست، مهندس مقوم ضمن خيرمقدم به حاضران، تلاش كاركنان شركت در طول سال 89 در راستاي خدمت به مردم استان يزد را ستود و فرارسيدن بهار طبيعت و سال 90 را به همكاران و خانواده هايشان تبريك گفت.

وي در ادامه با اشاره به حضور پرشور كاركنان  در انتخابات كميته انضباطي و مشاغل شركت ضمن تقدير و تشكر از تمامي دست اندركاران برگزاري انتخابات از كانديداهايي كه در اين انتخابات بيشترين آراء را به خود اختصاص دادند خواست تا از فرصت پيش آمده در جهت منافع شركت و كاركنان استفاده كنند.

رئيس هيئت مديره شركت مخابرات استان در پايان ضمن ارائه گزارش عملكرد شركت در سال 89، از برنامه هاي سال آينده شركت چون اجراي شبكه كابل در سطح استان، راه اندازي شبكه مترواترنت، پروژه هاي جاده اي ، واگذاري اينترنت پرسرعت به روستائيان و... خبر داد.

همچنين حاضرين در اين نشست ديدگاهها و نظرات خود را نسبت به برنامه هاي سال جاري و سال آينده شركت را بيان داشتند.

گفتي است، رؤساي شهرستانهاي بافق، خاتم و طبس و ابرکوه از طريق سامانه ويدئو كنفرانس در اين نشست حضور داشتند.

 


    از برترین فعالان ورزش مخابرات یزد درسال 89 تجلیل شد 1389/12/25
به همت مجموعه فرهنگی ورزشی و اداره رفاه وخدمات اداری شرکت مخابرات استان یزد، در آئینی از برترین فعالان ورزش مخابرات یزد در سال 89 تجلیل شد.

این آیین با حضور مدیرعامل شرکت مخابرات استان یزد، رئیس هیئت ورزشهای باستانی استان و جمعی از کارکنان مخابرات استان به همراه خانواده هایشان در محل مجموعه فرهنگی ورزشی مخابرات یزد برگزار شد.

در ابتدا این آیین مقوم مدیرعامل شرکت مخابرات استان ضمن خیرمقدم به حاضرین ، احداث ساختمان مجتمع فرهنگی ورزشی پیام در استان را اهمیت شرکت مخابرات استان به امر ورزش دانست و خواستار استفاده بیشتر همکاران و خانواده های آنان از این مجتمع و امکانات آن شد.

در پایان با اهداء جوایز از برترینهای مسابقات تنیس روی میز، مسابقه دارت، مسابقات شنای استانی فرزندان همکار و همسران همکار، فوتسال چهارجانبه، بسکتبال چهارجانبه ، فرزندان کارکنان و کلیه مربیان و داورانی در طول سال 89 با باشگاه پیام همکاری داشتند تجلیل شد.

گفتنی است، پیش از برگزاری این آئین، مسابقه والیبال نمادین بین کارکنان شرکت و فرزندان آنها برگزار شد که در پایان به تیمهای برتر این مسابقه جوایزی اهداء شد.

 


    نشست رابطان روابط عمومي شركت مخابرات 1389/12/17
در آستانه سال جدید، رابطان روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد در محل سالن اجتماعات مركز فني اداري امام حسين(ع) گرد هم آمدند.

در ابتداي اين نشست معنوي رئيس اداره روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد ضمن خيرمقدم به رابطان روابط عمومي شركت، با اشاره به اهميت جايگاه روابط عمومي در سازمانها، برنامه هاي سال آينده اين روابط عمومي را برشمرد.

وي در ادامه از تمامي رابطان روابط عمومي شركت كه در طول سال همكاري هاي لازم را با روابط عمومي شركت دارند تقدير و تشكر كرد و خواستار توجه بيشتر رابطان روابط عمومي به بحث IT و روابط عمومي الكترونيك شد.

همچنين در اين نشست رابطان روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد مسائل و مشكلات كاري خود را با رئيس روابط عمومي شركت در ميان گذاشتند كه جهت مرتفع نمودن آن قول مساعد داده شد.
 

 

 

 


    شماره تلفن همراه دلخواه خود را انتخاب كنيد 1389/12/15
روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد: متقاضيان سيم كارتهاي دائمي و اعتباري همراه اول مي توانند با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني شركت ارتباطات سيار، شماره دلخواه خود را انتخاب و خريداري نمايند.

اين روابط عمومي مي افزايد: تمامي همشهريان متقاضي مي توانند از طريق پايگاه، اطلاع رساني شركت ارتباطات سيار به نشاني WWW.MCI.IR منوي، خدمات غيرحضوري مراجعه و پس از جستجوي شماره انتخابي خود و ثبت نام نسبت به دريافت سيم كارت اقدام نمايند.
 

ضمناً جهت كسب اطلاعات بيشتر به راهنماي محدوده شماره هاي گلچين واقع در منوي خدمات غيرحضوري پايگاه اطلاع رساني شركت ارتباطات سيار مراجعه نمائيد.
 

 


    غرس 32 اصله نهال در سي و دومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي توسط بسيجيان شركت 1389/12/15
به مناسبت سي و دومين سالگرد پيروزي شكوهمند اسلامي ايران به همت پايگاه شهيد قندي شركت مخابرات استان يزد، بسيجيان اين پايگاه در كوهستان پارك اقدام به غرس 32 اصله نهال نمودند.

اين امر خدا پسندانه با حضور مديرعامل شركت انجام شد و بسيجيان اين شركت پس از كوهنوردي هفتگي در ارتفاعات كوهستان پارك اقدام به غرس 32 اصله نهال به مناسبت سي و دومين سالگرد پيروزي نمودند.

شايان ذكر اينكه، اهداي جايزه به بسيجياني كه به صورت مستمر در كوهپيمائي پايگان شهيد قندي شركت نموده بودند حسن ختام برنامه هفتگي اين پايگاه بود.

 

 

 

 


    رئيس جديد اداره بازرسي و پاسخگويي به شكايات مخابرات استان معرفي شد 1389/12/10
درحكمي كه از سوي مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد، محمد شطرنجي به مدت 4 سال به سمت رئيس اداره بازرسي و پاسخگويي به شكايات شركت مخابرات استان يزد منصوب شد.

مقوم در اين حكم اظهار اميدواري كرده تا شطرنجي در جهت تحقق اصول چهارگانه عدالت گستري، مهرورزي، خدمت به بندگان خدا و پيشرفت تعالي مادي و معنوي و همچنين نصب العين قراردادن تقواي الهي برابر چارچوب شرح وظايف محوله جديت و تلاش وافري ايفا نمايد.

گفتني است، پيش از اين محمود كلانتري رياست اداره بازرسي شركت مخابرات استان را برعهده داشت كه در حكمي از سوي مديرعامل شركت مخابرات استان يزد به رياست اداره مخابرات شهرستان اردكان درآمد.
 

 


    ايمني آنتن‌هاي تلفن‌همراه تضمين شد 1389/12/10
رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي گفت: استانداردهاي ايمني تشعشع در ايران 10برابر بيشتر از استانداردهاي تعيين شده است و ‌تحقيقات نشان داده هرچه ميزان تعداد ايستگاه‌هاي راديويي در كشور بيشتر باشد سلامت تشعشعي بالاتر مي‌رود.

محمد كرم‌پور در همايش بررسي ايمني تشعشع در شبكه‌هاي تلفن همراه اظهار داشت: استانداردهاي ايمني تشعشع در ايران 10 برابر بيشتر از استانداردهاي تعيين شده و ‌تحقيقات ما نشان داده است هرچه ميزان تعداد ايستگاه‌هاي راديويي در كشور بيشتر باشد سلامت تشعشعي بالاتر مي‌رود.

 وي ادامه داد: اين امر به دليل كاهش قدرت دستگاه‌هاي تلفن‌همراه است كه رگولاتوري، سازمان انرژي اتمي، وزارت بهداشت و سازمان محيط زيست با همكاري يكديگر تجهيزات مخابراتي وارد به كشور را كنترل مي‌كنند و در صورتي كه حد تشعشع آنها از استانداردهاي كشور كمتر باشند، تجهيزات پلمپ مي‌شوند.

رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباط راديويي با اشاره به وجود 5.3 ميليارد شماره در دنيا، خاطر نشان كرد: 5،3 ميليارد شماره در دنيا، 6 ميليارد و 100 ميليون پيام رد و بدل مي‌كنند كه با توجه به اين رقم ضروري است تا شبكه‌هاي ارتباطي استانداردهاي لازم را داشته باشند.
وي افزود: ضريب نفوذ تلفن همراه در كشور 71 درصد است و شبكه ارتباطي ايران يكي از بزرگترين شبكه‌هاي ارتباطي در خاورميانه است كه به دليل سعت شبكه بايد استانداردهاي لازم را داشته باشد؛ زيرا در غير اين صورت عملكرد لازم را نخواهند داشت و ارتباطات لازم يا برقرار نمي‌شود يا ناقص برقرار خواهد شد.

كرم‌پور در بخشي ار سخنانش به گمانه زني هاي مهاجرت پرندگان از شهر تهران به دليل آنتن‌هاي موبايل اشاره كرد و گفت: اين صحبت‌ها اصلا صحت ندارد و آنتن‌هاي موبايل كشور به سمت تبديل شدن به آنتن‌هاي ميكرو حركت خواهند كرد كه در اين صورت تا حد بسياري از ميزان تشعشعات آنتن‌ها كاسته خواهد شد.

 


    پايگاه سلولي (نامي) شركت مخابرات استان يزد راه اندازي شد 1389/12/04
همزمان با ميلاد خاتم الانبياء محمد مصطفي (ص) پايگاه سلولي نامي شركت مخابرات استان يزد راه اندازي شد.

رئيس اداره روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد در گفتگويي از هدف راه اندازي اين پايگاه سخن به ميان آورد و افزود : هدف از راه اندازي اين پايگاه انتشار اخبار شركت مخابرات استان يزد از طريق پيام كوتاه به مديران استان، خبرنگاران، مسئولان پايگاههاي خبري اينترنتي، مسئولان نشريات استان و ... مي باشد.

وي افزود: عبارت نامي از متن نشر اخبار مخابرات يزد برگرفته شده است و در روز ميلاد با سعادت حضرت ختمي مرتبت محمد مصطفي(ص) با ارسال پيام تبريك اين روز به مسئولان استان، اين پايگاه به طور رسمي راه اندازي شد.

 


    90 درصد جاده يزد به طبس تحت پوشش تلفن همراه قرار گرفت 1389/12/04
روابط عمومي مخابرات شهرستان طبس اعلام كرد: با راه اندازي سامانه BTS جاده اي حضرت قائم (عج) در مسير جاده يزد به طبس، پوشش تلفن همراه اين مسير به 90 درصد رسيد.

اين روابط عمومي از راه اندازي سامانه BTS امام علي (ع) در آينده اي نزديك در اين مسير خبر دادو افزود: با راه اندازي سامانه BTS امام علی (ع) پوشش تلفن همراه جاده يزد به طبس به طور كامل محقق خواهد شد.

شايان ذكر اينكه،  با راه اندازي سامانه BTS جاده اي حضرت قائم (عج)، تعداد سامانه هاي BTS اين شهرستان به 43 رسيد.
 

 


    تقدير و تشكر معاون برنامه ريزي شركت ارتباطات زيرساخت از مديرعامل مخابرات استان يزد 1389/12/02
محمدعلي آريانيان معاون برنامه ريزي و نظارت راهبردي شركت ارتباطات زيرساخت در تقديرنامه اي از مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد تقدير وتشكر كرد.

آريانيان اين تقديرنامه را به جهت زحمات و تلاشهاي بي شائبه مقوم و كاركنان شركت مخابرات استان يزد كه منجر به كسب رتبه اول كيفيت نگهداري ارتباطات زيرساخت كشور در ارزيابي سال 88 گرديده ارسال نموده است.

وي در پايان اين تقديرنامه اظهار اميدواري كرده كه همكاران شركت مخابرات استان يزد در راه ارتقاي كيفيت ارتباطات كشور و خدمت رساني به اين ملت شريف گام برداشته و از درگاه احديت توفيق مقوم و تمامي شيفتگان خدمت به مردم ايران زمين را خواستار شده است.

 


    گلگشت خانوادگی کارکنان مخابرات بافق 1389/12/02
در آستانه سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، به منظور ترویج فرهنگ ورزش و ایجاد شور و نشاط در بین خانواده ها، روابط عمومی و پایگاه بسیج مخابرات بافق همایش یک روزه خانوادگی در شنزارهای روان حومه بافق برگزار نمود.

در این همایش که در مجتمع فرهنگی، تفریحی و ورزشی شهید برزگری صادق آباد بافق برگزار گردید برنامه های متنوعی چون پیاده روی روی تپه های شن، مسابقه طناب کشی و غیره به اجرا در آمد.

 در فصول پائیز، زمستان و بهار شنهای روان صادق آباد در 20 کیلومتری بافق پذیرای گردشگران داخلی و خارجی زیادی است.

 


    گلگشت خانوادگي كاركنان مخابرات استان يزد در ارتفاعات شيركوه 1389/12/02
در آستانه ولادت حضرت ختمي مرتبت محمد مصطفي(ص) و در آخرين آدينه بهمن ماه سال جاري كاركنان شركت مخابرات استان يزد به همراه خانواده هاي خود در ارتفاعات شيركوه اقدام گلگشت خانوادگي نمودند.

در اين گلگشت كه به همت باشگاه فرهنگي ورزشي پيام و اداره رفاه شركت برگزار شد، 140 نفر از كاركنان شركت مخابرات استان يزد در قالب 50 خانواده، ضمن پياده روي در ارتفاعات شيركوه، يك روز سرد زمستاني را در كنار كانون گرم خانواده خود سپري كردند.
 

 

 


 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟