استقبال همراه اول از زمستان 1390/09/30
همزمان با فرارسیدن طولانی ترین شب سال، همراه اول با راه اندازی سرویس های ویژه، مشترکان خود را به ضیافت یلدا دعوت می کند.

مشترکان همراه اول با ارسال کلمه yalda به شماره 7022 به عضویت سرویس های پیامک مناسبتی، چله ایرانی، کلام لسان الغیب، قصه های کوتاه و سرویس مسابقه در می آیند و درقرعه کشی بزرگ چله امسال شرکت داده می شوند. سکه های طلا، گوشیهای موبایل و حافظ های نفیس جوایز قرعه کشی یلدای امسال است. مشترکان همراه اول با عضویت در سرویسهای ویژه یلدا با هم به پیشواز چله زمستان می روند، پیامک های جدید برای تبریک فرارسیدن زمستان دریافت می کنند، در شب یلدا از لسان الغیب جواب می گیرند، داستان های کوتاه با موضوع زمستان و شب چله می خوانند، آئین های یلدا - این سنت اصیل ایرانی - را یاد می گیرند، باهم مسابقه می دهند و جایزه می گیرند. مشترکان همراه اول پس از شرکت در مسابقه یلدا و کسب امتیاز حد نصاب یک بار دیگر در فهرست قرعه کشی قرار می گیرند و می توانند بار دیگر جوایز نفیس دریافت کنند. مشترکان همراه اول در هر زمانی با ارسال کلمه کلیدی offYalda به شماره 7022 می توانند کلیه سرویس های ویژه یلدا را لغو کنند.
مشترکان همراه اول که تمایل دارند تنها از یکی از سرویس های ویژه یلدا استفاده کنند هم می توانند بطور مجزا عضو این سرویس ها شوند. مشترکانی که می خواهند فقط تبریک های یلدا را دریافت کنند کافی است کلمه payam را به 7022 ار سال کنند. فرستادن کلمه کلیدی dastanak به 7022 مشترکان را با قصه های کوتاه شب یلدا همراه می کند. fal کلمه کلیدی سرویس لسان الغیب است که همراه شاهد برای مشترکان ارسال می شود .cheleh کلمه ای است کلیدی که با ارسال به شماره 7022 چگونگی و چرایی آیین ها و سنت های شب یلدا را برای مشترکان بازگو می کند. دارندگان سیم کارتهای همراه اول با ارسال؟ به 7022 می توانند سوالات مسابقه یلدا را دریافت کنند و در صورت کسب امتیاز حدنصاب در قرعه کشی مسابقه شرکت می کنند. از سوی دیگر مشترکانی که تمایل دارند یکی از سرویس ها را به طور مجزا لغو کنند می توانند کلمه off را همراه واژه کلیدی سرویس موردنظر به 7022 ارسال نمایند. لازم به ذکر است هزینه دریافت هر پیامک 500 ریال بوده و فقط کسانی که عضو پنج سرویس ویژه یلدا هستند در قرعه کشی بزرگ چله شرکت داده می شوند.
 

 


    بازديد معاون اول رئيس جمهور از غرفه مخابرات يزد در نمايشگاه همايش دفاتر خدمات روستايي 1390/09/29
در پي حضور رحيمي معاون اول رئيس جمهور در آئين افتتاحيه سومين همايش دفاتر ICT روستايي، وي به همراه وريز ارتباطات و فناوري اطلاعات از غرفه شركت مخابرات استان يزد بازديد كرد.

معاون اول رئيس جمهور در آئين افتتاحيه اين همايش، حضور بعضي از نمايندگان مجلس شورای اسلامی و وزير ارتباطات در اين همايش را حاکی از اهمیت دفاتر ICTروستایی به عنوان پیشخوان دولت الکترونیک در روستاها دانست.

شايان ذكر اينكه، سومين همايش دفاتر ICT روستايي در روزهاي 28و29 آذرماه در هتل المپيك تهران و با حضور مديران عامل و مسئولان مخابرات استانهاي كشورو نمايندگان دفاتر ICT روستايي كشور برگزار مي شود .این همایش با هدف چگونگی گسترش کارآمدی دفاتر ICT روستایی کشور برگزار شده است.

 

 


    بازديد مشاور استانداريزد از مركز تلفن پاسخگويي 118 استان 1390/09/28
عبدالمجيد قائم محمدي مشاور استاندار يزد و رئيس روابط عمومي و امور بين الملل استانداري از مركز تلفن پاسخگويي 118 استان بازديد كرد

در این بازدید که جمعی از مسئولان شرکت قائم محمدی را همراهی می کردند،وی  ضمن گفتگو با كاركنان مركز تلفن پاسخگوي 118 استان، تلاش شبانه روزي آنان را ارج نهاد و از خدمات و شايسته آنها تقدير و تشكر كرد . همچنین وی در ادامه از قسمتهای مختلف مرکز تلفن شهید مطهری بازدید کرد.

گفتني است ، مركز تلفن پاسخگوي 118 استان با بيش از 100 پاسخگو، روزانه پاسخگوي پيش از 50 هزار تماس شهروندان و هموطنان است.

 

 

 


    ركورد شكني مركزآموزش علمي كاربردي مخابرات يزد در پذيرش دانشجو 1390/09/27
اداره آموزش و پژوهش شركت مخابرات استان يزد در گزارشي اعلام كرد: مركز آموش علمي كاربردي مخابرات استان يزد در اولين ترم پذيرش دانشجو، بيشترين آمار را در بين دانشكده هاي علمي كاربردي استان به خود اختصاص داد.

براساس اين گزارش، مركز علمي كاربردي مخابرات استان يزد در اقدامي شايسته و در سال تحصيلي جديد، اقدام به پذيرش بيش از 100 دانشجو در رشته هاي هاي ارتباطات و فناوري اطلاعات (ICT) و فناوري اطلاعات (IT) نموده است كه با توجه به اين تعداد ثبت نام، مركز مذكور را در جايگاه نخست استان در بين مراكز علمي و كاربردي استان نشانده است .

شايان ذكر اينكه، اين مركز در ترم دوم سال تحصيلي نيز اقدام به پذيرش دانشجو در رشته هاي ICT و IT مي نمايد.
 
 

 


    ثبت نام دومین دوره كاردانی پودمانی رشته هاي IT و ICT مركز آموزش علمي كاربردي مخابرات يزد آغاز میشود 1390/09/27
ثبت نام دومين دوره ی كاردانی پودمانی بدون آزمون رشته هاي «فناوري اطلاعات» و «ارتباطات و فناوري اطلاعات» مركز آموزش علمي كاربردي مخابرات يزد، از 27 دي ماه از طريق سايت اينترنتي سازمان سنجش كشور آغاز میشود.

سيد مهدي حكمتي مقدم سرپرست مركز علمي كاربردي مخابرات يزد در گزارشی ضمن اعلام اين مطلب اظهار داشت: بر اساس اعلام دانشگاه علمي كاربردي ، اين دوره از ثبت نام از 27 دي ماه آغاز و نتايج آن تا نيمه ي دوم بهمن ماه امسال اعلام مي‌گردد.

حكمتي مقدم خاطرنشان ساخت:  افزون بر اين دوره ي پودماني، مجوزهاي لازم براي برگزاري يك دوره ي ترمي نيز گرفته شده و زمان ثبت نام آن متعاقباً به اطلاع خواهد رسيد، ضمنا شماره تلفن هاي 03515247777 و 03515234000 آماده پاسخگويي و راهنمايي شهروندان و متقاضيان خواهد بود.
 

 


    در همايشي ، مسايل و مشكلات دفاتر ICT روستايي استان بررسي شد 1390/09/26
به اهتمام شركت مخابرات استان يزد وشركت پست و پست بانك استان همايش كارگزاران دفاتر ICT روستايي استان برگزار و در آن مسائل و مشكلات اين دفاتر بررسي شد.

همايش مذكور با حضور مديران و مسئولان شركت مخابرات، پست بانك، اداره كل پست استان و بيش از 200 نفر از كارگزاران دفاتر ICT روستايي استان در محل سالن اجتماعات رسالت برگزار شد و در آن مسائل و مشكلات اجرائي اين دفاتر مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

در ابتداي اين همايش ، دائمي عضو هيئت مديره شركت مخابرات استان يزد، عطارزاده مديركل پست استان و رضائي عرب مديركل پست بانك استان در سخناني برنامه و اهداف شركت ها و ادارات متبوع خود را در تعامل با ICT هاي روستايي تشريح و نكته هاي لازم را يادآوري كردند.

در ادامه مراسم،  سه نفر از كارگزاران ICT ها به نمايندگي از ساير همكارانشان به بيان مسائل و مشكلات خود و دفاتر ICT پرداختند و پس از آن با حضور مديران و مسئولان ياد شده، نشست پرسش و پاسخ با كارگزاران دفاتر ICT برگزار و به سئوالات و مسائل و مشكلات آنها پاسخ داده شد. ضمناً همايش آتي كارگزاران ICT در تاريخ 14 دي ماه برگزار خواهد شد.

گفتني است، درحال حاضر 156 دفتر ICT روستايي در سراسر استان اقدام به ارائه خدمات مخابراتي، پست و پست بانك به روستائيان مي نمايد.

 


    بیست و هشتمین سامانه BTS تلفن همراه میبد راه اندازی شد 1390/09/23
به همت متخصصان و کارشناسان شرکت مخابرات استان یزد،بیست و هشتمین سامانه BTS تلفن همراه شهرستان میبد با نام "سلیمان خاطر" راه اندازی شد.

سامانه مذکور باسرمایه گذاری بالغ بر یک میلیارد ریال نصب و راه اندازی شد که با راه اندازی آنف علاوه بر تقویت پوشش جاده ای سنتو،مناطق بارجین،شهرک شهداء و قسمتی از فیروزآباد را تحت پوشش قرار می دهد.

شایان ذکر اینکه،در حال حاضر 29هزار و769 شماره تلفن همراه با ضریب نفوذ 1/36 درصد در شهرستان میبد مشغول به کار است.ضمنا از این تعداد تلفن همراه 21 هزارو 27 شماره آن دائمی و 8742 شماره آن اعتباری است.

 


    برون سپاری 21 فعالیت مخابرات استان یزد به بخش خصوصی در آبان ماه سال جاری 1390/09/21
کمیسیون معاملات شرکت مخابرات استان یزد اعلام کرد:به منظور اشتغالزایی و برون سپاری بخشی از فعالیتهای شرکت مخابرات استان یزد به بخش خصوصی در آبان ماه سال جاری 21 فعالیت برون سپاری شد.

علی محمد صادقیان افزود:این فعالیت ها در قالب 16استعلام و 5 مناقصه برون سپاری شد که شامل نگهداری شبکه BSS ،نظارت بر نگهداری 580 سامانه BTS و آزمایش و تحویل سامانه های جدید،نگهداری شبکه کابل و هوایی شهید فلاح زاده و بهمن ابرکوه،نگهداری تلفن همگانی مهریز،احداث ساختمان کافو نوری مهر آزادگان مهریز و ... می شود.

 


    تقدير و تشكر مديركل راه آهن يزد از كاركنان شركت مخابرات استان 1390/09/21
محمد دهقانپور مدير كل راه آهن يزد در تقدير نامه اي از كاركنان شركت مخابرات استان يزد تقدير و تشكر كرد.

دهقانپور اين تقديرنامه را به جهت رفع خرابي لينك دورشوال اداره كل راه آهن يزد در ايستگاه بافق ارسال كرده است، كه در آن از زحمات كاركنان اين شركت تقدير و تشكر شده است.
 

 


    كد تلفن ثابت تمامي شهرستانهاي استان تهران همسان شد 1390/09/21
در تاريخ 17 آذر ماه سال جاري، كد تلفن ثابت تمامي شهرستانهاي استان تهران همسان و به كد 021 تغيير يافت.

اين عمليات در راستاي اجراي مصوبه دولت مبني بر همسان سازي كد تلفن ثابت در محدوده هر استان انجام شده است.

 


    هديه شركت ارتباطات سيار به مشتركان همراه اول دائمي:پرداخت زودتر ، پيامك رايگان بيشتر 1390/09/13
اداره امور مشتركين تلفن همراه شركت مخابرات استان يزد به نقل از شركت ارتباطات سيار اعلام كرد: تمامي مشتركان همراه اول دائمي كه قبوض تلفن همراه خود را زودتر از موعد مقرر پرداخت نمايند، پيامك رايگان به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد.

براساس اين گزارش مشتركاني كه قبوض تلفن همراه خود را تا بیست و پنجم ماههاي فرد پرداخت نمايندو مبلغ قبوض آنها تا سقف 20 هزار تومان باشد 150 پيامك فارسي رايگان،قبض تا سقف 100 هزار تومان 200 پيامك فارسي رايگان،قبض تا سقف 150 هزارتومان 250 پيامك فارسي رايگان و قبض 150 هزار تومان به بالا 300 پيامك فارسي رايگان بعنوان هديه مي توانند ارسال كنند .

گفتني است هديه پيامك مشتركاني كه ازبیست و پنجم ماههاي فرد به بعد پرداخت مي كنند مطابق جدول ذيل مي باشد. ضمناً اين هدايا ويژه قبوض دوره هاي چهارم و پنجم سال جاري مي باشد.

 


    کانکس BTS سیار در شهرستان تفت نصب و راه اندازی شد 1390/09/12
به منظور تسریع و تسهیل در امر برقراری ارتباط مشترکین همراه اول در ایام سوگواری ابا عبدا.. الحسین به خصوص در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی یک دستگاه کانکس BTS سیار در شهرستانت تفت نصب و راه اندازی شد.

شایان ذکر اینکه،این کانکس بنا به درخواست این اداره مخابرات تفت و مساعدت مدیر عامل شرکت، معاونت  توسعه و مهندسی و مدیر نصب و راه اندازی شد.

گفتنی است، سامانه مذکور در نزدیکی حسینیه امام (ره) واقع در مدرسه راهنمائی دخترانه معلم نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت.

شایان ذکر اینکه،در ماه محرم تعداد زیادی از همشهریان به جهت شرکت در مراسم عزا داری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) شهرستان تفت که با شور و هیجان خاصی برگزار می شود شرکت میکنند.

 


    مسير ريلي طبس بافق تحت پوشش تلفن همراه قرار گرفت 1390/09/09
به گزارش روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد، مصوبه پوشش تلفن همراه مسير ريلي طبس- بافق كه از مصوبات دور سوم سفر هيئت دولت به استان يزد بود محقق شد.

براساس اين گزاش، مصوبه پوشش تلفن همراه مسير 319 كيلومتري ريلي طبس – بافق آخرين مصوبه مخابراتي دور دوم سفر هيئت دولت به استان يزد بود كه تاكنون بيش از 265 كيلومتر آن تحت پوشش تلفن همراه قرار گرفته است.

شايان ذكر اينكه، در دومين دور سفر هيئت دولت به استان يزد 5 پروژه مربوط به طرحهاي مخابراتي مصوب و ابلاغ گرديد كه شامل  افزايش ظرفيت سوئيچ تلفن همراه به ميزان 400 هزار شماره، نصب و راه اندازي 60 سامانه BTS همراه در سطح استان، ايجاد زيرساخت اينترانت استاني، اجراي كابلكشي فيبرنوري به طول 300 كيلومتر و تامين پوشش تلفن همراه مسير ريلي طبس- بافق مي باشد كه پيش از اين 4 طرح آن به طور كامل محقق شده بود.

 


    سي و هفتمين سامانه BTS تلفن همراه شهرستان تفت راه اندازي شد 1390/09/09
به منظور رفاه حال همشهريان در محور مواصلاتي يزد به شهرستان تفت، بيست و هفتمين سامانه BTS تلفن همراه تفت راه اندازي شد.

شايان ذكر اينكه، سامانه مذكور به همت متخصصان و كارشناسان شركت مخابرات استان يزد و با سرمايه گذاري بيش از يك ميليارد ريال راه اندازي شد كه علاوه بر مشتركان تلفن همراه شهرستان تفت كليه مسافران اين محور نيز مي توانند از تلفن همراه خود استفاده بهينه ببرند.

گفتني است، در حال حاضر بيش از 17 هزار و 213 شماره تلفن همراه با ضريب نفوذ 64/39 در شهرستان تفت مشغول به كار است كه از اين تعداد 10 هزار و 576 شماره آن اعتباري و 6457 شماره آن دائمي است.

 


    حضور كاركنان مخابرات اردكان درگردهمائي بسيجيان اين شهرستان 1390/09/09
به مناسبت گراميداشت هفته بسيج، كاركنان مخابرات اردكان درگردهمائي بسيجيان اين شهرستان شركت كردند.

اين گردهمائي با حضور بسيجيان ادارات مخابرات شهرستان اردكان در مصلي بزرگ امام خميني (ره) برگزار شد كه درآن بارديگر بر وفاداري خود نسبت به آرمانهاي امام راحل و تجديد ميثاق با رهبر معظم انقلاب اسلامي و شهداي گرانقدر 8 سال دفاع مقدس تاكيد كردند.

 


    حلقه صالحين در مخابرات استان تشكيل شد 1390/09/09
به همت پايگاه شهيد قندي شركت مخابرات استان يزد حلقه صالحين در اين شركت تشكيل شد.

براساس گزارش پايگاه شهيد قندي شركت در حال حاضر حلقه صالحين در مركز شهداي هفتم تير با نام شهيد ملائيان و در مركز اداري شركت با نام شهيد روحپرور تشكيل شده است و در آينده اي نزديك 4 حلقه ديگر نيز تشيكل مي شود.

براساس اين گزارش، اعضاي اين حلقه ها را بسيجيان شركت تشكيل مي دهند که در روز اول تشكيل دو حلقه مذكور به مباحثي چون نحوه تشكيل و برنامه هاي حلقه، علل قيام امام حسين(ع) و صلح امام حسن(ع)، امر به معروف و نهي از منكر، شناخت گناهان كبيره، حقانيت مباني اسلام و .... پرداخته شد.

گفتني است، تمامي همكاران مايل به عضويت در حلقه صالحين شركت مي توانند از طريق پايگاه شهيد قندي اقدام نمايند.

 


    هديه ويژه مخابرات استان يزد به مشتركان اينترنت پرسرعت اين شركت 1390/09/02
به گزارش روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد: به مناسبت گراميداشت هفته بسيج، شركت مخابرات استان يزد به مشتركان اينترنت پرسرعت خود در سراسر استان هديه ويژه مي دهد.

اين گزارش مي افزايد: تمامي متقاضيان اينترنت پرسرعت (ADSL) استان كه از روز شنبه مورخ 5 آذرماه تا روز يكشنبه 20آذرماه مشترك اينترنت پرسرعت اين شركت شوند از هديه ويژه، استفاده رايگان به مدت يك ماه از سرويس مذکور برخوردار خواهند شد.

شايان ذكر اينكه، چندي پيش شركت مخابرات استان يزد به منظور دسترسي عموم مردم استان به شبكه ديتا و اينترنت پرسرعت اقدام به واگذاري اينترنت پرسرعت از طريق شركت سپنتا نمود و علاقمندان متقاضي اين سرويس مي توانند از طريق تماس با شماره تلفن 2030 و يا مراجعه به پايگاه اينترنتي WWW.YAZDTELECOM.IR ، نسبت به ثبت درخواست خود جهت اشتراك اقدام نمايند.

 


 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت مخابرات ایران منطقه یزد چیست؟