شماره سامانه اطلاع رساني همراه اول از «09990» به «9990» تغيير مي يابد 1390/11/05
روابط عمومي شركت مخابرات استان یزد به نقل ازارتباطات سيار ايران اعلام كرد: با توجه به الزام سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي به تخليه شماره «09990»، از روز شنبه 15 بهمن ماه، مشتركان اپراتور اول بايد جهت تماس با سامانه اطلاع رساني همراه اول (Call center) بجاي تماس با شماره «09990»، از طريق خطوط همراه اول با شماره «9990» و از تلفن هاي ثابت و خطوط ساير اپراتورهاي تلفن همراه با شماره «09129990» تماس بگيرند.

شايان ذكر است تماس با سامانه اطلاع رساني همراه اول رايگان بوده و مشتركان مي توانند جهت پيگيري مشكلات ارتباطي، پرداخت قبوض، استفاده از خدمات غيرحضوري، بررسي مشكلات آنتن دهي، آگاهي از اسامي برندگان طرح هاي تشويقي و ... با اين سامانه تماس بگيرند.
 

 


    تقدير و تشكر مديركل راه آهن يزد از عضو هيئت مديره و معاون توسعه و مهندسي مخابرات استان 1390/11/29
محمود دهقان پور مديركل راه آهن يزد در تقديرنامه اي از باقر حيدري عضو هيئت مديره و معاون توسعه و مهندسي شركت مخابرات استان يزد تقدير و تشكر كرد.

شايان ذكر اينكه، اين تقدير نامه به جهت پيگيري حيدري در نصب و راه اندازي سامانه BTS تلفن همراه در ايستگاه زرين بوده است كه در آن از مساعدتهاي حيدري تقدير و تشكر شده است.

 


    زيرساختهاي مخابراتي براي برگزاري انتخابات رايانه اي استان يزد مهياست 1390/11/25
مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد ، با اشاره به توسعه زيرساختهاي مخابراتي در نقاط مختلف استان گفت: زيرساختهاي مخابراتي براي برگزاري انتخابات رايانه اي نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در استان يزد مهياست.

اين مقام مسئول استان يزد، راه اندازي 131 سايت ديتا و 535 سامانهBTS تلفن همراه در استان يزد را از جمله عملكردهاي مخابرات استان دانست و افزود: در حال حاضر 24 شهر استان و تعدادي از روستاها  به شبكه تلفن سيار و ديتاي استان متصل هستند كه اين امر بيانگر آمادگي استان يزد جهت برگزاري انتخابات رايانه اي نهمين دور مجلس شوراي اسلامي است.

 


    نشست مطبوعاتي مدير عامل شركت مخابرات استان يزد با اصحاب رسانه 1390/11/18
در آستانه سي و سومين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران ، مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد در جمع اصحاب رسانه استان حضور يافت و به ايراد سخن پرداخت .

در ابتداي اين نشست مقوم ضمن تبريك فرا رسيدن ايام ا... دهه فجر و خيرمقدم به اصحاب رسانه استان پيرامون عملكرد مخابرات استان در شاخص های تلفن ثابت ، تلفن همراه ، ديتا و فناوري اطلاعات ، انتقال و ارتباطات روستائي به ايراد سخن پرداخت .

در شاخص تلفن ثابت  با اشاره به تعداد تلفنهاي مشغول به كار استان يزد گفت : در حال حاضر 474 هزار و 945 شماره تلفن ثابت با ضريب نفوذ 5/43 درصد در 171 مركز مخابراتي استان مشغول بكار است .

عملكرد مخابرات استان در زمينه تلفن همراه دومين شاخصي بود كه مقوم به آن پرداخت و با اشاره به جايگاه نخست ضريب نفوذ تلفن همراه استان در كشور افزود : در حال حاضر 856 هزار و 684 شماره تلفن همراه با ضريب نفوذ 4/78 درصد در استان يزد مشغول بكار است و در مجموع اين تعداد تلفن همراه تحت پوشش 535 سامانه BTS تلفن همراه قرار دارد .

برشمردن عملكرد شركت مخابرات استان يزد درزمینه ارتباطات ديتا از ديگر شاخص هایی  بود كه مقوم در اين نشست به آن اشاره كرد و افزود : در حاضر بيش از 30 هزار و 750 پورت ديتا در استان نصب شده كه از اين تعداد 11 هزار 967 پورت آن مشغول بكار است و از اين ميزان پورت دایر شده امکان اتصال بانكها ، مراكز بزرگ اقتصادي ، جايگاههاي سوخت ، مدارس استان ، فرمانداري ها و... به شبكه ديتاي استان فراهم شده است .

رئيس هيئت مديره شركت مخابرات استان يزد واگذاري اينترنت پرسرعت به همشهريان را ازخدمات خوب اين شركت دانست و افزود : مخابرات استان يزد با بسترسازي واگذاري ADSL به مشتركان تلفن ثابت استان ، آمادگي كامل خود را در ارائه اين سرويس به شهرستانها و برخي روستاهاي بزرگ استان را اعلام داشت .

شاخص انتقال چهارمين شاخص بود كه مقوم به آن در جمع اصحاب رسانه استان به آن اشاره كرد و افزود : در شاخص انتقال تاكنون 4800 كيلومتر كابلكشي فيبر نوري در استان انجام شده که ازطريق آن 146 مركز مخابراتي استان به شبكه ملي فيبر نوري متصل شده است .

مدير عامل شركت مخابرات استان يزد در ادامه از حذف كد بين شهري استان و يكسان سازي آن در آينده اي نزديك خبر داد و افزود به جهت رفاه حال همشهريان در برقراري ارتباطات تلفني تا اوايل سال آينده كدهاي بين شهري استان حذف و با كد استان يزد يكسان مي شود .

ارتباطات روستائي آخرين شاخص مخابراتي بود كه مقوم به وضعيت عملكرد آن در استان پرداخت وافزود از اقدامات خوب مخابرات استان در ارتباطات روستائي دايري 66 هزار و 613 شماره تلفن ثابت با ضريب نفوذ 7/40 درصد است، همچنين نصب و راه اندازي 87 سايت GSM روستائي با پوشش 350 روستا ، راه اندازي 156 دفتر ICT روستائي و ارتباط دهي به 1389 روستاي استان از ديگر خدمات مخابرات استان به روستائيان است .

اين مقام مسئول استان بهره برداري از 290 پروژه مخابراتي با سرمايه گذاري بالغ بر 211 ميليارد ريال در طول سال جاري را از ديگر عملكردهاي مخابرات استان برشمرد و با اشاره به مصوبات مخابراتي سفرهاي هيئت دولت به استان يزد افزود : در طول سه سفر هيئت دولت به استان يزد در مجموع 14 مصوبه مخابراتي به تصويب رسيد كه از اين تعداد 13 طرح آن به صورت كامل محقق شده و تنها مصوبه دايري 15 هزار پورت ADSL باقي مانده كه اين مهم تاكنون 34 درصد پيشرفت داشته و در آينده اي نزديك نیز به طور كامل محقق خواهد شد.

رئيس هيئت مديره شركت مخابرات استان يزد در پايان با اشاره به برنامه های شركت  مخابرات استان يزد در سال آينده گفت : دايري 20 هزار شماره تلفن ثابت و تحقق ضريب نفوذ 3/44 درصد ، دايري 50 هزار شماره تلفن همراه و تحقق ضريب نفوذ 5/81 درصد ، تكميل پوشش تلفن همراه در ساير جاده هاي ريلي باقيمانده از طريق راه اندازي 9 سامانهBTS ، ايجاد زيرساختهاي ارتباطي و اطلاعاتي از طريق واگذاري 10 هزار پورت اينترنت پرسرعت ، افزايش ظرفيت كانالهاي انتقال از طريق اجراي فيبر نوري ، تأمين زيرساختهاي پروژه هاي مسكن مهر از طريق اجراي شبكه كابل و سيستمهاي Access جهت 14 هزار واحد مسكوني از جمله برنامه هاي مخابرات استان يزد در سال 91 است . همچنين در اين نشست صميمي مقوم به سئوالات خبرنگاران حاضر در نشست پاسخ داد و در پايان به جهت همكاري صميمانه اصحاب رسانه استان با شركت مخابرات استان يزد تقدير و تشكر كرد.

 

 

 


    واگذاري اينترنت پرسرعت مخابرات بدون پيش پرداخت 1390/11/18
روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد: به منظور رفاه حال همشهريان در جهت دسترسي به اينترنت پرسرعت شركت مخابرات استان يزد، امكان دسترسي به اين سرويس بدون پيش پرداخت فراهم شد.

به گزارش اين روابط عمومي : متقاضيان سرويس اينترنت پرسرعت مخابرات بدون پيش پرداخت مي توانند با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني شركت مخابرات استان يزد به نشاني www.yazdtelecom.ir نسبت به شرايط ثبت نام و آگاهي از تعرفه هاي اين سرويس اقدام نمايند.

گفتني است،در سرويس اينترنت پرسرعت بدون پيش پرداخت ، مشترك بدون پرداخت هيچ هزينه ي قبلي از اين سرويس بهره مند خواهد شد. ضمناً هزينه استفاده از اين سرويس از طريق قبض شماره تلفني كه ADSL مخابرات بر روي آن داير شده است محاسبه و اعلام مي شود.
 

 


    تحقق پيش از موعد برنامه هاي سال جاري شركت مخابرات استان يزد 1390/11/16
به گزارش روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد: به اهتمام كاركنان شركت مخابرات استان يزد برنامه هاي اين شركت در سال جاري بيش از موعد تحقق يافت.

براساس اين گزارش : دايري 20 هزار شماره تلفن ثابت و تحقق ضريب نفوذ 4/43 درصد، دايري 50 هزار شماره تلفن همراه و تحقق ضريب نفوذ 4/72 درصد، تكميل پوشش تلفن همراه در جاده هاي اصلي بين فرمانداري، ريلي بافق – طبس و ريلي بافق – بندرعباس از طريق احداث 75 سامانه BTS ، طراحي و اجراي 13 هزار پورت سوئيچ مراكز تلفن و 17 هزار پورت كافو نوري، ايجاد زيرساختها ارتباطي و اطلاعاتي از طريق اجراي شبكه مترواترنت و ايجاد ظرفيت 20 هزار پورت اينترنت پرسرعت ، افزايش ظرفيت كانالهاي انتقالي از طريق اجراي 80 كيلومتر فيبرنوري و استقرار سيستمهاي جامع امورمشتركين ، مالي و اداري به منظور تسريع در ارائه خدمات به مردم در راستاي دولت الكترونيك از جمله برنامه هایي است كه شركت مخابرات استان يزد از ابتداي سال جاري در برنامه هاي خود قرارداد و در حال حاضر ضمن تحقق كامل اين برنامه ها ، يك گام نيز فراتر نهاده است.
 
 

 


    رتبه برتر مخابرات يزد در هماهنگي مناسب با كميسيون حفاريهاي استان 1390/11/15
در ارزيابي كميسيون هماهنگي حفاريهاي استان، از دستگاههاي استان در زمينه هماهنگي بااين كميسيون، مخابرات استان يزد حائز رتبه برتر شد.

بر همين اساس محمدرضا عظيمي زاده مديركل فني استانداري يزد در تقديرنامه اي از زحمات مديرعامل و كاركنان شركت مخابرات استان يزد تقدير و تشكر كرده است و در آن ابراز اميدواري كرده كه مقوم و همكارانش در مخابرات استان يزد با توكل به خداوند متعال همچنان در پيشبرد اهداف و رسالت سازماني موفق و مويد باشند.
 

 


    دو سامانه BTS تلفن همراه در شهرستان ميبد راه اندازي شد 1390/11/12
در آستانه سي و سومين سالگرد پيروزي انقلاب ا سلامي ايران، دو سامانه BTS تلفن همراه در شهرستان ميبد با سرمايه گذاري بالغ بر دو ميليارد ريال راه اندازي شد.

اين سامانه امام حسن مجتبي (ع) واقع در كمربندي شرقي ميبد و حسن آباد نام دارد كه با راه اندازي آنها تعداد سامانه هاي تلفن همراه اين شهرستان به 30 رسيد.

همچنين قرار است كه در آينده اي نزدكي پروژه هاي در دست اقدام اين شهرستان، نظير كافونوري مسكن مهر، كافونوري عشرت آباد، كابلكشي محدوده مركز تلفن آيت اله اعرافي (ره) ADSL مراكز تلفن شهري و روستايي و ديگر پروژه هاي نيمه تمام اين شهرستان به بهره برداري برسد.

شايان ذكر اينكه، در حال حاضر بيش از 29هزار و 800 شماره تلفن همراه در شهرستان ميبد بكار است كه شامل 21 هزار و 62 شماره شماره تلفن همراه دائمي و 8742 شماره تلفن همراه اعتباري مي شود.

 


    دسترسي 77 درصد جمعيت روستاهاي استان يزد به اينترنت پرسرعت 1390/11/12
به گزارش روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد : در ادامه سياستهاي شركت مخابرات يزد مبني بر ارائه خدمات مخابراتي به روستاييان ، امكان دسترسي 77 درصد جمعيت روستاهاي استان به اينترنت پرسرعت فراهم شد.

اين گزارش مي افزايد : شركت مخابرات استان يزد با نصب تجهيزات ADSL در مراكز مخابراتي خود در سطح استان، به ويژه روستاها، امكان دسترسي 77 درصد جمعيت روستاهاي استان يزد به اينترنت پرسرعت را فراهم نموده است.

شايان ذكر اينكه، روستائياني كه تجهيزات اينترنت پرسرعت در مراكز مخابراتيشان نصب شده مي توانند با مراجعه به اين مراكز نسبت به درخواست خود مبني بر بهره مندي از سرويس ADSL اقدام نمايند.

 


    در ده ماه گذشته بيش از 110 هزار تلفن همراه در استان يزد واگذار شده است 1390/11/11
رئيس روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد در گفتگويي با اعلام اين خبر افزود: بنا به درخواست متقاضيان تلفن همراه استان، در ده ماه گذشته 111 هزار و 491 شماره تلفن همراه در استان واگذار شده است .

عبدالمجيد معنوي با اشاره به ضريب نفوذ اين تعداد تلفن همراه واگذار شده در استان يزد گفت: با واگذاري اين تعداد تلفن همراه در ده ماه گذشته ضريب نفوذتلفن همراه در استان با رشدی فزاینده،بهرقم 3/78 درصد رسيده است كه اين عدد مخابرات استان را در حايگاه نخست كشوري در زمينه ضريب نفوذ تلفن همراه نشانده است.

مشغول بكارتلفن همراه استان يزد دیگر موضوعي بود كه رئيس روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد در اين گفتگو به آن پرداخت و گفت: در حال حاضر بيش از 854 هزار و 651 شماره تلفن همراه در استان يزد مشغول بكار است كه از اين تعداد، 558 هزار و 872 شماره آن اعتباري و 295 هزار و 824 شماره آن دائمي است.

 


    بستر واگذاري 12 هزار پورت اينترنت پرسرعت مخابرات استان به شهروندان يزدي مهياست 1390/11/09
روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد: بستر واگذاري 12 هزار پورت اينترنت پرسرعت شركت مخابرات استان يزد به شهروندان يزدي مهياست.

عبدالمجيد معنوي افزود: براساس ظرفيتهاي آماده شده مبني بر واگذاري اينترنت پرسرعت شركت مخابرات استان يزد، بانكها مدارس، موسسات پژوهش ، بيمارستانها، درمانگاهها ، اساتيد دانشگاهها و ... مي توانند با مراجعه از به يكي از مراكز مخابراتي استان نسبت به درخواست دايري اينترنت پرسرعت شركت مخابرات استان يزد اقدام نمايند.

وي با اشاره به مدت زمان واگذاري اين سرويس شركت مخابرات استان يزد افزود: شهروندان متقاضي اينترنت پرسرعت شركت مخابرات استان يزد پس از ثبت درخواست خود بعد از مدت زمان 2 تا 24 ساعت از اين سرويس مخابرات بهره مند می شوند.

رئيس روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد افزود: متقاضيان ADSL شركت مخابرات استان يزد مي توانند با مراجعه به پايگاه اينترنتي شركت مخابرات استان يزد به نشاني www.yazdtelecom.ir و يا مراكز مخابراتي سطح استان يزد نسبت به درخواست خود اقدام نمايند .

 


    جاده يزد – چوپانان تحت پوشش كامل تلفن همراه قرار گرفت 1390/11/08
به همت كارشناسان و متخصصان شركت مخابرات استان يزد و در جهت رفاه حال مسافران محور مواصلاتي جاده يزد – چوپانان اين جاده تحت پوشش تلفن همراه قرار گرفت.

شايان ذكر اينكه، اين جاده پس از راه اندازي 2 سامانه BTS تلفن همراه جديد با نامهاي ((خبرنگار)) و ((كلوت)) تحت پوشش كامل تلفن همراه قرار گرفت.

گفتني است در مجموع سه سامانه BTS تلفن همراه در جاده يزد- چوپانان نصب و راه اندازي شده است كه پيش از اين سامانه انرژي اتمي نصب و راه اندازي شده بود.
 

 


    كانكس BTS سيار در روستاي توت شهرستان اردكان نصب و راه اندازي شد 1390/11/03
به منظور تسريع و تسهيل در امر برقراري ارتباط مشتركان همراه اول در دهه آخر ماه صفر ،يك دستگاه كانكس BTS سيار در روستاي توت شهرستان اردكان نصب و راه اندازي شد.

اين كانكس بنا به درخواست اداره مخابرات اردكان و مساعدت مديرعامل شركت و معاونين توسعه و مهندسي و نگهداري شركت نصب و راه اندازي شد.

شايان ذكر اينكه، سامانه مذكور در نزديكي حسينيه روستاي توت شهرستان اردكان كه هر ساله پذيراي عزاداران خاندان عصمت و طهارت به ويژه در دهه آخر ماه صفر است نصب و راه اندازي شد.
 

گفتني است، قدمت حسينيه توت شهرستان اردكان به 150 تا 160 سال پيش برمي گردد و اين حسينيه به عنوان سومين اثر معنوي استان پس از آئين هاي عزاداري ندوشن و تفت به شماره 53 در فهرست آثار ملموس معنوي كشور به ثبت رسيده است.

 

 

 


    دکتر وفا غفاریان ، رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران به ملکوت اعلی پیوست 1390/11/01
او جویبار بود ؛ نجیبانه و مترّنم ، راه خویش را می پیمود و همه ی خستگان پیرامونش را با نغمه ای دل انگیز و قطراتی به زلالی هرچه راستی و پاکدامنی ، جانی دوباره می بخشید.

او ابر ـ بهاران بود ؛ سخاوتمندانه و گوهر بار و بی آنکه استثنایی قایل شود ، بر همگان فرو می بارید و برایشان طراوت و خرّمی به ارمغان می آورد.

او اقیانوس بود ؛ وسعت روح سترگش حتی برای کسانی که عمری را در کنارش سپری کرده بودند ، همچنان ناشناخته و کرانه هایش دست نیافتنی بود.

او کوه بود ؛ سرافراز و بشکوه ؛ با ستیغی فلک فرسا و تسخیرناپذیر که دردی جانکاه را سالیانی دراز بردبارانه بر دوش کشید و در استقامتی آسمانی هرگز لب به شکایت نگشود.

و سرانجام ؛ او جاویدان یاد « دکتر وفا غفاریان » بود. با انسانیتی حیرت انگیز و شرافتی مثال زدنی که یکچند چون خورشید بر عرصه ی ارتباطات ایران اسلامی درخشید و با غروب غم انگیز خویش ، اندوهی به راستی ابدی را بر دل های یکایک کسانی که حتی یک بار فرصت همنیشنی اش را یافته بودند ، نشاند.
 
مراسم تشییع جنازه ساعت 8 و نیم 2/11/90 از مقابل بیمارستان شهید هاشمی نژاد(بالاتر از میدان ونک )به سمت بهشت زهرا قطعه 224

مراسم سوم:دوشنبه3/11/90 ساعت 10 صبح مسجد نور دکتر فاطمی

مراسم هفتم:پنجشنبه 6/11/90 ساعت 14 مسجد جامع شهرک غربفمیدان صنعت بلوار شهید فرحزادی

 


    راه اندازی سرویس «توپ همراه» ویژه مشترکین فوتبال دوست همراه اول 1390/11/01
کلیه کاربران علاقه مند به فوتبال می توانند با ارسال یک پیامک بدون متن به شماره 7090 از سرویس های متنوع فوتبالی همراه اول بهره مند شوند .

روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: ارسال اخبار و حواشی مسابقات و بازی ها، نتایج همزمان مسابقات، برنامه هفتگی و نتایج بازی ها، اعلام هواداری کاربران به تیم های مورد علاقه خود، نظرسنجی های متنوع هفتگی، برنامه مسابقات مقدماتی جام جهانی 2014، برنامه پخش مسابقات فوتبال از طریق تلویزیون و ... از جمله ویژگی های سرویس «توپ همراه» است که توسط شرکت پیمانکار همراه اول ارائه شده است.
 

بر اساس این گزارش، پوشش لیگ برتر ایران و کلیه لیگ های معتبر جهان ( لالیگا، بوندس لیگا، لیگ برتر جزیره، سری آ ایتالیا، لوشامپیونه، لیگ قهرمانان اروپا و لیگ قهرمانان آسیا) از مهمترین اولویت های همراه اول برای ارائه سرویسی با کیفیت متمایز برای هواداران فوتبال است .

این گزارش می افزاید: کاربران می توانند با ارسال کد هر سرویس به شماره 7090 از خدمات ویژه همان بخش استفاده کنند.

طبق این گزارش سرویس های فوتبالی همراه اول از نوع ثبت نامی نبوده و مبتنی بر درخواست مشترک ارایه می شود .
علاقه مندان به این سرویس می توانند جهت اطلاع از تعرفه و کد هر سرویس و دریافت اطلاعات بیشتر به پرتال همراه اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

هزینه پیامک های ارسالی :

کد ها
قیمت سرویس ها
سرشماره ها
توضیح سرویس ها
irn
500 ریال
7091

اهم اخبار و حواشی لیگ ایران

esn
500 ریال
7091

اهم اخبار و حواشی لیگ اسپانیا

ukn
500 ریال
7091

اهم اخبار و حواشی لیگ برتر جزیره

itn
500 ریال
7091

اهم اخبار و حواشی لیگ ایتالیا

frn
500 ریال
7091

اهم اخبار و حواشی لیگ فرانسه

grn
500 ریال
7091

اهم اخبار و حواشی لیگ آلمان

eun
500 ریال
7091

اهم اخبار و حواشی لیگ قهرمانان اروپا

*.NN
500 ریال
7091

خبر بعدی و حواشی لیگ ها و باشگاه ها

irt
700 ریال
7092

جدول رده بندی لیگ ایران

est
700 ریال
7092

جدول رده بندی لیگ اسپانیا

ukt
700 ریال
7092

جدول رده بندی لیگ برتر جزیره

itt
700 ریال
7092

جدول رده بندی لیگ ایتالیا

frt
700 ریال
7092

جدول رده بندی لیگ فرانسه

grt
700 ریال
7092

جدول رده بندی لیگ آلمان

eut
700 ریال
7092

جدول رده بندی لیگ قهرمانان اروپا

fit
700 ریال
7092

جدول رده بندی جام جهانی گروه ایران

irp
700 ریال
7092

برنامه بازیهای لیگ برتر ایران

esp
700 ریال
7092

برنامه بازیهای لیگ اسپانیا

ukp
700 ریال
7092

برنامه بازیهای لیگ برتر جزیره

itp
700 ریال
7092

برنامه بازیهای لیگ ایتالیا

frp
700 ریال
7092

برنامه بازیهای لیگ فرانسه

grp
700 ریال
7092

برنامه بازیهای لیگ آلمان

fip
700 ریال
7092

برنامه بازیهای جام جهانی گروه ایران

Tv
700 ریال
7092

برنامه پخش زنده مسابقات از تلویزیون

Pl
رایگان
7090
نظرسنجی های دوره ای
Sp
700 ریال
7092

اخبار سایر رشته های ورزشی

irr
1000 ربال
7093

نتایج مسابقات لیگ برتر ایران 

esr
1000 ربال
7093

نتایج مسابقات لیگ برتر اسپانیا

ukr
1000 ربال
7093

نتایج مسابقات لیگ برتر جزیره

itr
1000 ربال
7093

نتایج مسابقات لیگ برترایتالیا

frr
1000 ربال
7093

نتایج مسابقات لیگ برتر فرانسه

grr
1000 ربال
7093

نتایج مسابقات لیگ برتر آلمان

eur
1000 ربال
7093

نتایج مسابقات لیگ قهرمانان اروپا

fir
1000 ربال
7093

نتایج مسابقات جام جهانی گروه ایران

EUPA
1000 ریال
7093

گروه بندی و نتایج لیگ قهرمانان اروپا

 


    بازدید مدیرعامل شركت مخابرات استان یزد از شهرستان طبس 1390/11/01
مدیرعامل شرکت مخابرات استان یزد به همراه تنی از معاونان اداره کل، از پروژه های در حال اجرای شرکت مخابرات استان یزد در شهرستان طبس بازدید کرد

مدیرعامل شرکت مخابرات استان یزد در حاشیه بازديد از طرح های مخابراتی در حال اجرای طبس و پروژه مسكن مهر اين شهرستان گفت: 1300 واحد مسکونی در حال اتمام مسکن مهر با حدود 2 میلیارد و 500 میلیون ریال بودجه از زیر ساخت های مخابراتی بهره مند شده اند.


"مهدی مقوم" از راه اندازی BTS تلفن همراه براي پروژه مسكن مهر طبس تا دهه فجر امسال خبر داد و گفت: در کنار کابل کشی مخابرات و استقرار سایت مستقل تلفن همراه برای این شهرک، در مورد انجام پروژه ی فیبر نوری از مرکز مخابرات تا محل پیش بینی شده در مسکن مهر طبس نیز برنامه ریزی لازم انجام گرفته است.


مدیرعامل شرکت مخابرات استان یزد با اشاره به واگذاری حجم زیادی از خطوط اینترنت پرسرعت در شهرستان طبس افزود: از 2886 کیلومتر پوششی جاده ای تلفن همراه استان یزد، حدود 600 کیلومتر آن به شهرستان طبس اختصاص دارد که امسال با سرمایه گذاری حدود 62 میلیارد ریال اعتبار و احداث 40 سایت تلفن همراه تحت پوشش قرار دادیم.

مهندس مقوم تصریح کرد: در مسیر مواصلاتی طبس - یزد به منظور استقرار سایت تلفن همراه، حدود 55 کیلومتر شبکه اختصاصی برق ایجاد نموده و در بعضی نقاط بدلیل مشکلات برق رسانی از 2 دستگاه دیزل تولید برق استفاده کرده ایم.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان یزد ضمن بازدید از وضعیت انتقال تلفن به مسکن مهر طبس، بر تسریع در پروژه های عمرانی و مخابراتی شهرستان تأکید کرد.

 


 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت مخابرات ایران منطقه یزد چیست؟