«صعود كوهنوردان ايثارگر شركت مخابرات استان يزد به قله سبلان» 1391/04/28
به مناسبت نيمه شعبان چهار نفر از كوهنوردان شركت مخابرات استان به همراه گروه كوهنوردي شركت مخابرات ايران به قله سبلان در اردبيل صعود كردند.

ششمين همايش وصعود سراسري كوهنوردان شركت هاي مخابرات ايران با حضور 200 نفر از كاركنان شركت مخابرات به ميزباني امور ايثارگران شركت مخابرات اردبيل برگزار گرديد.

در اين همايش و صعود سراسري  كه در تاريخ 19 تا 22 تير ماه در اردبيل برگزار شد از مخابرات استان يزد محمد حسن شاكري كارشناس تبليغات و انتشارات روابط عمومي، عباس عبدلي كارشناس رفاه، مجيد قاصد زاده كارشناس فناوري اطلاعات در اداره حراست و عباسعلي ميرعلي ناظر نگهداري شبكه كابل و هوايي شركت كردند.

لازم به ذكر است كه قله سبلان با ارتفاع 4812 متر در 25 كيلومتري مشكين شهر در استان اردبيل واقع گرديده است كه به خاطر آبگرم هاي طبيعي موجود در دامنه خود، مورد توجه گردشگران مي باشد./

 


    «مدير عامل شركت مخابرات استان يزد از كلاس هاي تابستانه فرزندان همكار بازديد كرد» 1391/04/28
مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان يزد از كلاسهاي تابستانه فرزندان همكار كه هرساله در باشگاه فرهنگي ورزشي پيام برگزار مي شود بازديد كرد.

در اين بازديد كه به همراهي محمد حسن غياثي مدير مجموعه باشگاه فرهنگي ورزشي پيام  انجام شد، مدير عامل شركت مخابرات از تشكيل اين كلاسها كه باعث نشاط و شادابي در بين فرزندان همكار و همچنين نهادينه كردن ورزش در بين خانواده هايشان مي شود ابراز رضايت كردو از برگزار كنندگان اين كلاسها تشكر كرد.

گفتني است اين كلاسها از 3 تير ماه شروع و در حال حاضر 151 نفر از فرزندان همكار در رشته هاي واليبال، فوتسال، شنا و اسكيت زير نظر مربيان باتجربه مشغول آموزش و يادگيري اين رشته ها مي باشند./

قابل ذكر است تعداد شركت كنندگان در كلاسهاي ورزشي سال گذشته 100 نفر بوده است كه امسال با استقبال بيشتري روبرو شده است.

 


    جلسه امور بيمه و ماليات پيمانكاران شركت مخابرات استان يزد برگزار شد 1391/04/28
با همكاري و تعامل اداره مالي و تداركاتي شركت مخابرات استان و اداره آموزش و پژوهش اولين نشست پيمانكاران شركت مخابرات با مبحث امور بيمه و ماليات در نمازخانه مجتمع امام حسين (ع) برگزار گرديد.

در ابتداي اين جلسه درّي كارشناس مسئول حسابرسي حوزه مديرعامل در مورد مسائل و امور مالياتي توضيحاتي را داد و گفت : ماليات هزينه اجتماعي است كه مردم به عنوان بهاي خدماتي كه دولت ارايه مي دهد، پرداخت مي كنند و اميد است با اجراي طرح جامع مالياتي،  جامعه به سوي عدالت اجتماعي سوق پيدا كند.

وي در ادامه سخنانش در مورد چگونگي ارائه صورتحساب فروشگاه و خدمات توسط پيمانكاران، تكاليف ماليات بر ارزش افزوده و بحث قانون كار براي پرسنل قراردادي توضيحاتي را ارائه داد.

در ادامه اين جلسه غياثي نژاد رئيس امور اداري سازمان تامين اجتماعي يزد، پيرامون حقوق كارفرمايان در قانون و مقررات تامين اجتماعي، چگونگي پرداخت حق بيمه كارگران با نحوه بسته بندي و ارسال ليست بيمه به سازمان تامين اجتماعي و ... توضيحاتي را ارايه داد و افزود: در آينده نزديك ارايه ليست حق بيمه كارگران از طريق اينترنت مهيا مي شود.

در پايان اين نشست پيمانكاران سوالات و مشكلات خود را عنوان كردند كه به آنها پاسخ داده شد.

 


    رئیس مجلس شورای اسلامی: مخابرات ،عرصه ای مناسب برای رشد صنعت گرایی وتولید داخلی است 1391/04/21
دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی درجمع اعضای اتحادیه های اسلامی وزارت ارتباطات وشرکت های تابعه ، عرصه فعالیت مخابرات را بستر مناسبی برای رشد صنعت گرایی وتولید داخلی دانست.

دكتر علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي با بيان مطلب فوق در سيزدهمين همايش اعضاي شوراي مركزي انجمن هاي اسلامي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات و شركت هاي تابعه كه در مجتمع مخابراتي شهيد يگانه تهران در حال برگزاري است گفت و اضافه كرد: اين توجه دلسوزانه در انجمن اسلامي مخابرات و پست از ابتداي انقلاب تا كنون به صورت خوب و قوي وجود داشته است.

لاريجاني ابراز اميدواري كرد: با توجه به نياز مبرم كشور در اين برهه زماني به تقويت بنيان توليد و خدمات ملي توسط نيروهاي ارتش و به خصوص انجمن اسلامي، اين مهم ادامه يافته و تقويت شود.

لاريجاني در اين مجمع با اشاره به اينكه لازم است با حمايت جدي نظام از متخصصان و مولدان و صنعتگران جامعه، فرصت تجربه و پيشرفت به ايشان داده شود.

رئيس مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينكه مخابرات و صنعت مخابرات وظيفه خطير را بر عهده دارد ابراز اميدواري كرد تا در اين عرصه رشد روز افزون توليد داخلي و خدمات مربوطه اش را هرچه بيشتر شاهد باشيم.

سخنران ديگر اين همايش آيت ا... سيد احمد خاتمي عضو مجلس خبرگان رهبري و امام جمعه تهران، با اشاره به برخي رهنمودهاي مقام معظم رهبري در برهه فعلي نظام اسلامي گفت: رعايت خط استقامت، دادن اميد به مردم و ضرورت حفظ وحدت ملي توسط مسئولان و مديران كشور رمز بقا و تداوم انقلاب اسلامي و استمرار حركت و رشد و پيشرفت اين نظام خواهد بود.

اضافه مي شود: در آغاز اين همايش دو روزه كه روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه  21 و 22 تير ماه به همت شوراي مركزي انجمن اسلامي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات و شركت هاي تابعه برگزار مي شود، مهندس روح اللهي عضو هيئت مديره شركت مخابرات ايران و مدير عامل شركت مخابرات استان تهران، ضمن خير مقدم به حاضران مجاهدت انجمن هاي اسلامي را ستون پيشرفت و دستاوردهاي مخابرات از اول انقلاب تا كنون ذكر كرد و شكر گذاري دستاوردهاي ارزنده فعلي را حفظ و استمرار آنچه كه گذشتگان براي ما بر جاي گذاشته اند دانست.

روح اللهي از اعضاي انجمن اسلامي سراسر كشور خواست با قدرت در جهت حفظ ارزش ها و رشد خدمات در سازمان كوشا و فعال باشند تا بتوانيم به اهداف اقتصادي و اجتماعي كه در جريان خصوصي سازي  پيش بيني شده است برسيم.

گفتني است، دكتر سيد هاشمي رئيس هيئت مديره شركت مخابرات ايران سخنران روز دوم اين همايش خواهد بود.

لازم به ذكر است كه اعضاي انجمن اسلامي شركت مخابرات استان يزد در اين همايش حضور دارند.

 


    « سيد ابوالقاسم ميرحسيني در مسابقات آمادگي جسماني مخابرات ايران موفق به كسب رتبه شد» 1391/04/19
كارشناس برنامه ريزي و هماهنگي ورزش شركت مخابرات استان يزد در مسابقات آمادگي جسماني مخابرات ايران مقام سوم انفرادي در رشته دو 4×9 متر را ازآن خود كرد.

مسابقات آمادگي جسماني شركت مخابرات ايران با هدف ايجاد انگيزه و نشاط در بين كاركنان شركت مخابرات ايران در 6 رده سني در استان زنجان برگزار شد كه مخابرات استان يزد در بخش انفرادي دو 4×9 متر موفق به كسب رتبه سوم شد.

گفتني است اين مسابقات در روزهاي 13 و 14 تير ماه سال جاري و با حضور 25 تيم از ورزشكاران شركت مخابرات استانها در مجموعه فرهنگي، ورزشي شركت مخابرت استان زنجان انجام شد.

شايان ذكر است از مخابرات استان يزد حميد آيت اللهي كارشناس طراحي ارتباطات راه دور، محمد بهزادي كارشناس مسئول نظارت و آزمايش و تحويل، سيد ابوالقاسم ميرحسيني كارشناس برنامه ريزي و هماهنگي و رمضان برزگر پور كارمند بازنشسته مخابرات استان در اين مسابقات شركت كردند./

 


    دومين نشست اعضاي ستادي مديريت مخابرات شهرستان يزد در سال جاري برگزار شد 1391/04/19
به مناسبت نيمه شعبان دومين نشست ستادي مخابرات شهرستان يزد در سال جاري در محل دفتر مدير مخابرات شهرستان يزد برگزار شد.

در اين نشست كه با حضور نظري مدير مخابرات شهرستان يزد و رؤساي مراكز و واحدهاي اين مديريت برگزار شد، پيرامون كاهش لاوصولي هاي مشتركين با كاركرد بالا، واگذاري تلفن به مسكن مهر و نصب و راه اندازي تجهيزات آن، بررسي و رفع مشكلات سامانه 117، به وجود آوردن شرايط ويژه براي مشتركين خوش حساب داراي كاركرد بالا و بررسي وضعيت دايري هاي ADSLاز نظر آماري از جمله موضوعاتي بود كه در اين نشست در مورد آن بحث و تبادل نظر شد.

 


    دبير جديد انجمن اسلامي كاركنان شركت مخابرات استان يزد معرفي شد 1391/04/19
حميدرضا خليليان رئيس اداره رفاه و خدمات اداري به عنوان دبير انجمن اسلامي كاركنان شركت مخابرات استان يزد برگزيده شد.

حميدرضا خليليان رئيس اداره رفاه و خدمات اداري به عنوان دبير انجمن اسلامي كاركنان شركت مخابرات استان يزد برگزيده شد.

در نشست انجمن اسلامي كه با حضور اعضا اين انجمن برگزار شد، ضمن تجليل از فعاليت هاي علي حاجي مهدئي دبير سابق انجمن اسلامي، حميدرضا خليليان بعنوان دبير جديد انجمن اسلامي انتخاب و معرفي شد.

همچنين در اين جلسه در مورد ضرورت كار انجمن اسلامي با وجود ريشه دار بودن اين تشكل در شركت مخابرات اشاره شد و مقرر گرديد، اعضا انجمن برنامه منسجمي را براي پيشبرد اهداف انجمن اسلامي تدوين نمايند.

در نشست ياد شده چگونگي مشاركت در سيزدهمين همايش سراسري انجمنهاي اسلامي سراسر كشور نيز مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

گفتني است اعضا انجمن اسلامي شركت مخابرات استان عبارتند از حميدرضا خليليان،سيد كمال حكيميان، محمد حسن غياثي، عباس ملازينلي وعلي محمد غني زاده مي باشند.

 


    «راه اندازي چهلمين سامانه BTS تلفن همراه شهرستان تفت» 1391/04/19
چهلمين سامانه BTS تلفن همراه شهرستان تفت به نام مسجد كبير التوبه راه اندازي شد.

اين سامانهBTSكه چهلمين آنتن تلفن همراه شهرستان تفت محسوب مي شود با سرمايه اي بالغ بر يك ميليارد ريال راه اندازي و مورد بهره برداري قرار گرفت.

شايان ذكر است اين سامانه BTSعلاوه بر پوشش كامل محله هاي گرمسير- سلطان آباد و شهرك هاي اطراف تفت نقاط كور منطقه را نيز زير پوشش قرار داده است.

 


    «تقدير وتشكر عضو هيأت مديره مخابرات ايران از مدير عامل شركت مخابرات استان» 1391/04/19
روح اللهي عضو هيأت مديره مخابرات ايران در تقدير نامه اي از مهدي مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان يزد تقدير و تشكر كرد

روح اللهي در اين تقديرنامه از مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان يزد به جهت دريافت گواهينامه اهتمام به كيفيت جايزه ملي كيفيت ارتباطات و فناوري اطلاعات تشكر و قدرداني كرد.

يادآور مي شود شركت مخابرات استان يزد در اولين دوره برگزاري جايزه ملي كيفيت ارتباطات و فناوري اطلاعات در زمينه ارائه خدمات تلفن ثابت ، تلفن همراه و ديتا مفتخر به دريافت گواهي اهتمام به كيفيت گرديد.

 


    «افتخار آفريني فرزند همكار مخابراتي در جهان» 1391/04/12
رضا آقايي فرزند همكارمان جواد آقايي مدير مالي و تداركاتي شركت مخابرات يزد، به همراه تيم رباتيك دانشگاه آزاد يزد موفق به كسب رتبه سوم در جهان شد.

تيم ربوكاپ دانشجويان دانشگاه آزاد يزد در هفدهمين دوره مسابقات ربوكاپ كه در ژوئن 2012 در كشور مكزيك با حضور 40 كشور برگزار شد، در شاخه ربوكاپ امدادگر كه 14 تيم از كشورهاي مختلف شركت داشتند براي نخستين بار رتبه سوم جهان را كسب كرد.

گفتني است اين مسابقات به منظور ارتقاء سطح روباتيك جهاني هرساله در يكي از كشورهاي جهان برگزار مي شود كه تيم 8 نفره دانشگاه آزاد يزد براي پنجمين بار به اين مسابقات راه يافت و با تيم كشورهاي آلمان، آمريكا، آفريقاي جنوبي، ژاپن، تايلند و مكزيك به رقابت پرداخت.

قابل توضيح است كه رضا آقايي دانشجوي ترم 6 رشته برق دانشگاه آزاد يزد با گرايش الكترونيك  مي باشد.

 


    «همكار مخابراتي استان يزد كارشناس برتر روابط عمومي كشور» 1391/04/11
در دومين جشنواره روابط عمومي هاي برتر شركت مخابرات ايران، عباس ملازينلي كارشناس و مسئول ارتباطات اجتماعي روابط عمومي مخابرات استان يزد به عنوان كارشناس برتر در سطح شركت هاي ارتباطات سيار و شركت هاي مخابراتي استاني معرفي شد.

در دومين جشنواره روابط عمومي هاي برتر شركت مخابرات ايران پس از بررسي آثار و مدارك ارسالي كارشناسان روابط عمومي هاي شركت هاي ارتباط سيار و مخابرات 30 استان، عباس ملازينلي كارشناس و مسئول ارتباطات اجتماعي روابط عمومي مخابرات استان يزد با كسب موفقيت هايي در طول مدت خدمت در عرصه روابط عمومي استان به عنوان كارشناس برتر مخابرات ايران معرفي شد كه با اهدا لوح تقدير و تنديس جشنواره از وي تقدير به عمل آمد.

شايان ذكر است هيئت داوران اين جشنواره تنها 3 نفر را به عنوان كارشناس برتر روابط عمومي مخابرات كشور انتخاب و معرفي كردند كه كارشناساني از استانهاي يزد، تهران و خراسان جنوبي موفق به كسب اين عنوان برتر شدند

گفتني است دومين جشنواره روابط عمومي هاي برتر به مدت دو روز در سالن ارديبهشت اصفهان و با حضور مدیران و برخی كارشناسان روابط عمومي سراسر كشور برگزار شد.

 


    «درخشش روابط عمومي شركت مخابرات استان در دومين جشنواره روابط عمومي هاي سراسر كشور» 1391/04/11
روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد موفق به كسب رتبه برتر در زمينه سرويس هاي جديد در دومين جشنواره روابط عمومي هاي شركت مخابرات ايران شد.

دومين جشنواره روابط عمومي هاي برتر شركت مخابرات ايران در روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه 7 و 8 تيرماه جاري در شهر تاريخي اصفهان و به ميزباني مخابرات اين استان برگزار شد.

در اين جشنواره كه با حضور جمعي از مقامات و مديران شركت مخابرات ايران و استان اصفهان برگزار شد، عنوان برتر در زمينه معرفي سرويس هاي جديد به اداره روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد رسيد كه با اهداي لوح تقدير و تنديس جشنواره به عبدالمجيد معنوي رئيس اين اداره، از وي و همكاران اين مجموعه تقدير شد.

شايان ذكر است در ارزيابي اين جشنواره، از سوي دفتر روابط عمومي و امور بين الملل شركت مخابرات ايران تمامي روابط عمومي هاي شركت ارتباطات سيار و مخابرات استانها به دوسطح الف و ب تقسيم بندي شده بودند كه روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد در سطح الف و در رقابت با شركت هاي ارتباطات سيار و شركت مخابرات استان تهران مورد ارزيابي قرار گرفته و موفق به كسب رتبه ياد شده، گرديد./

 


    برگزاري كارگاه آموزشي احياي قلبي و ريوي در شركت مخابرات استان يزد 1391/04/06
كارگاه آموزشي احيا قلبي و ريوي از سوي مركز مديريت حوادث و فوريتهاي پزشكي استان يزد در نمازخانه مجتمع امام حسين (ع)برگزار شد.

اين كارگاه آموزشي به همت اداره آموزش و پژوهش شركت مخابرات استان يزد و به منظور افزايش آگاهي و به روز رساني اطلاعات كاركنان شركت مخابرات از روش هاي جديد احيا قلبي و ريوي برگزار شد.

در اين كارگاه آموزشي دكتر عليشاهي مدير عامل مركز آموزش و طب استان يزد به تدريس روش هاي احيا قلبي و ريوي و نيز مراقبتهاي پس از احيا پرداخت.

گفتني است جلسه دوم كارگاه آموزشي احيا قلبي و ريوي شنبه هفته آينده 3 تيرماه در نمازخانه مجتمع امام حسين (ع) برگزار مي شود.

 


    «ديدار مدير عامل شركت مخابرات استان يزد با امام جمعه اردكان» 1391/04/06
به گزارش اداره روابط عمومي اداره مخابرات شهرستان اردكان:مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد به همراه كلانتري رئيس اداره مخابرات شهرستان اردكان با امام جمعه اين شهرستان ديدار و گفتگو كرد.

مقوم با حضور در دفتر حجت الاسلام والمسلمين حسيني امام جمعه شهرستان اردكان در خصوص برنامه هاي اجرا شده در سطح مخابرات اين شهرستان و نيز نصب تجهيزات در اولين شهر الكترونيك استان يزد وگزارش مبسوطي را ارائه كرد.

حجت الاسلام و المسلمين حسيني امام جمعه شهرستان اردكان، ضمن تقدير و تشكر از كليه پرسنل مخابرات استان يزد و اين شهرستان با اشاره به شهر الكترونيك شدن اردكان، خواستار ارائه خدمات و امكانات بهتر و بيشتر به اين شهرستان شد.

 


    بازديد معاون نگهداري و بهره برداري از مراكز كم ظرفيت مخابرات شهرستان تفت 1391/04/06
معاون نگهداري و بهره برداري شركت مخابرات استان يزد از مراكز كم ظرفيت شهرستان تفت بازديد بعمل آورد.

در بازديدي كه عاقبت خيري معاون نگهداري و بهره برداري شركت مخابرات استان يزد به همراه سيد محمد هاشمي پور رئيس اداره پشتيباني و نظارت بر نگهداري شبكه كابل و هوايي مراكز كم ظرفيت شهرستان تفت داشتند، از مشكلاتي كه در اثر مسايل زيست محيطي در شبكه كابل مراكز اين شهرستان  به وجود آمده بازديد كردند و نسبت به رفع آن دستورات و تمهيدات لازم ارايه شد.

 


    «سيم كارتهاي تابستانه همراه اول» 1391/04/06
همراه اول به منظور جلب رضايت هرچه بيشتر مشتركين اقدام به طراحي و ارائه سيم كارت اعتباري همراه با بسته هاي هديه تابستانه نموده است.

همراه اول براي تابستان سال جاري علاوه بر 50 هزار ريال اعتبار اوليه سيم كارت اعتباري سه بسته هديه فعالسازي براي مشتركين جديد در نظر گرفته است كه مشتركان ميتوانند با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطي بنا به سليقه و نياز خود اقدام به انتخاب يك بسته با اين مشخصات نمايند:

بسته اول:90 دقيقه مكالمه رايگان به مدت 3 ماه، 3 ماه سرويس آواي انتظار رايگان

بسته دوم:5/1 گيگابايت اينترنت رايگان به مدت 3 ماه، ارسال 30 پيام چندرسانه اي (MMS) رايگان به مدت 3 ماه، 3 ماه سرويس آواي انتظار رايگان

بسته سوم:60 دقيقه مكالمه رايگان به مدت 3 ماه، ارسال 150 پيامك به مدت 3 ماه، 3 ماه سرويس آواي انتظار رايگان

گفتني است مشتركان با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطي و ارائه اصل و تصوير كارت ملي يا شناسنامه ميتوانند نسبت به ثبت نام و فعالسازي سيم كارت تابستانه و دريافت هديه فعالسازي مربوطه اقدام نمايند./

متقاضيان مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر به پايگاه اينترنتي همراه اول به نشاني www.mci.ir مراجعه كنند.

 


    «كسب رتبه اول بازاريابي، فروش و خدمات مشتركين همراه اول توسط شركت مخابرات استان يزد» 1391/04/06
شركت مخابرات استان يزد، رتبه نخست در زمينه بازاريابي، فروش و خدمات مشتركين سيار كشور را از آن خود كرد

وحيد صدوقي مديرعامل شركت ارتباطات سيار ايران در دوازدهمين همايش سراسري شركت ارتباطات سيار ايران كه با حضور مديران اين شركت، رؤساي ادارات مشتركين ارتباطات سيار كشور و نيز مديران عامل شركت مخابرات استانها برگزار شد، با اهداي لوح تقدير به مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد كسب رتبه نخست بازاريابي، فروش و خدمات مشتركين سيار را به وي تبريك گفت.

 


 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت مخابرات ایران منطقه یزد چیست؟