تقدير و تشكر از مدير عامل شركت مخابرات استان يزد 1392/01/24
ستاندار و معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري استان يزد در تقدير نامه اي جداگانه از مقوم مدير عامل شركت مخابرات تقدير و تشكر كرد.

 محمد رضا فلاح زاده استاندار يزد در اين تقدير نامه از زحمات و تلاشهاي مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان در ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي و اجراي دستور العمل ابلاغي سال 92 و همچنين غلامحسين دشتي معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري در تقدير نامه ي ديگري از كوششهاي بي دريغ مهندس مقوم در برگزاري طرح آموزشي مطلع مهر قدرداني و تشكر نمودند.

 

گفتنی است طرح مطلع مهر بنا به در خواست امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و با موافقت مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به صورت دوره آموزشی وئدیوکنفرانسی در خصوص مباحث پزشکی، احکام و روانشناسی خانواده در سالن وئدیو کنفرانس شرکت مخابرات استان یزد برگزار شد.

 


    در ايام نوروز سال 92:استان يزد ميزبان خانواده هاي مخابراتي بود 1392/01/18
شركت مخابرات استان يزد در ايام نوروز، 3هزار و 670 نفر از همكاران مخابراتي و خانواده هايشان را در اماكن رفاهي اسكان داد.

اداره رفاه و خدمات اداري مخابرات اعلام كرد: از 25 اسفند ماه سال 91 تا 16 فروردين 92 ، 3هزار و 670 نفر از خانواده هاي مخابراتي مهمان شركت مخابرات استان يزد بودند كه از اين تعدا یک هزار و 741 نفر در مهمانسراي شهر يزد و بقيه مسافران در مهمانسراي شهرستان هاي اردكان، ميبد، مهريز، طبس و ابركوه اسكان داده شدند.

گفتني است براي 575 نفر از مسافراني كه اقامت موقت در استان داشتند تسهيلاتي در شهر زارچ و اداره آموزش مخابرات از سوي اداره رفاه در نظر گرفته شده بود.

لازم به ذكر است كه بيشترين آمار اسكان پس از مرکز استان، مربوط به شهرستان مهريز با 574 نفر بوده است.

 


    اهم برنامه های شركت مخابرات استان بيش از 100 درصد تحقق يافت 1392/01/18
دايري تلفن ثابت ،‌دايري پورتهاي ADSL، اجراي سايتهاي تلفن همراه و اجراي فيبرنوري از جمله برنامه هاي سال 91 بوده كه ميزان تحقق آن از 100 درصد گذشت.

 

مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد با اعلام اين خبر گفت : در زمينه تلفن همراه نيز با دايري

 142 هزار و 277 شماره ، 95 درصد از برنامه پیش بینی شده به تحقق رسيده است وی افزود: با این میزان دایری و رسیدن به ضريب نفوذ 7/93 درصد شرکت مخابرات استان توانست رتبه اول كشور را در سال 91 به خود اختصاص دهد.

مهندس مقوم از ديگر برنامه هاي اجرا شده  توسط شرکت مخابرات در سال 91 را جايگزيني و توسعه سوئيچ
مراكز ،‌تاسيس و توسعه سيستم هاي كافو نوري و دوره هاي آموزشي پرسنل شركت مخابرات اعلام كرد و گفت :
برنامه های سال 92 این شرکت نیز تدوین شده که تا چند روز آینده و پس از تصویب نهایی به آگاهی عموم خواهد رسید.

 


    با ارتقا و گسترش فعاليت‌ها:مركز علمي‌كاربردي مخابرات يزد در سال 92 دانشجوي كارشناسي مي‌پذيرد 1392/01/18
مركز علمي‌كاربردي مخابرات يزد در سال 92 دانشجوي كارشناسي مي‌پذيرد

 


با پذيرش دانشجوي مقطع كارشناسي در مهرماه سال 1392، فعاليت‌هاي آموزشي مركز آموزش علمي كاربردي مخابرات يزد ارتقا و گسترش مي‌يابد.

سيدمهدي حكمتي مقدم با بيان اين مطلب ضمن ارائه‌ي گزارشي از فعاليت‌هاي اين مركز اظهار داشت: هم‌اكنون 385 نفر دانشجوي كارداني در چهار رشته‌ي نظام جديد و فني مهارتي و دو رشته‌ي نظام قديم علمي كاربردي شامل 305 مرد و 80 زن به دو روش پودماني و ترمي در اين مركز مشغول به تحصيل هستند.

وي رشته‌هاي تخصصي اين مركز را در مقطع كارداني؛ ارتباطات و فناوري اطلاعات(ICT)، فناوري اطلاعات، شبكه‌هاي كامپيوتري، اينترنت و شبكه‌هاي گسترده و برنامه‌سازي كامپيوتر اعلام كرد و خاطرنشان ساخت: دانشجويان شاغل به تحصيل در اين دوره‌ها از شهريور ماه سال 1390 تا كنون طي چهار مرحله ثبت نام، پذيرش شده‌اند.

حكمتي مقدم افزود: مجوزهاي لازم براي پذيرش دانشجوي مقطع كارشناسي ناپيوسته به صورت ترمي اخذ شده و مراحل درخواست دوره با موفقيت طي شده و به ياري خداي دانا و توانا در مهرماه سال جاري (1392) ، پذيرش دانشجو در چهار رشته‌ي تخصصي مربوط به IT  و ICTرا در برنامه داريم.

وي گفت: رشته‌هاي تخصصي مقطع كارشناسي مركز علمي كاربردي مخابرات يزد عبارتند از مهندسي فناوري ارتباطات و اطلاعات (ICT) با گرايش‌هاي ديتا و مخابرات نوري و همچنين مهندسي فناوري اطلاعات با گرايش امنيت اطلاعات و مهندسي فناوري شبكه‌هاي كامپيوتري.

سرپرست مركز علمي كاربردي مخابرات يزد اظهار داشت: ثبت نام براي متقاضيان تحصيل در دوره‌هاي كارشناسي ناپيوسته ترمي در رشته‌هاي يادشده، در بهمن ماه سال گذشته صورت گرفته و آزمون اين دوره‌ها براي متقاضياني كه پيش از اين ثبت نام كرده‌اند در تاريخ بيستم ارديبهشت ماه امسال برگزار مي‌گردد.

وي افزود: مركز علمي كاربردي مخابرات يزد افزون بر دانشجوياني كه از ابتدا اين مركز را براي تحصيل انتخاب كرده‌اند پذيراي 47 دانشجوي انتقالي از ساير مراكز علمي كاربردي استان يزد نيز بوده است.

شايان ذكر است مركز آموزش علمي كاربردي مخابرات يزد به عنوان تنها مركز آموزش علمي كاربردي اختصاصي رشته‌ي ICTدر استان يزد، پس از اخذ مجوزهاي لازم از مراجع ذيربط در شهريورماه سال 1390 آغاز به كار كرده و مجهز به فضاهاي آموزشي، آزمايشگاهي و كارگاهي، سايت‌هاي رايانه و اينترنت و تجهيزات كمك آموزشي پيشرفته و محيط كاربيني و كارورزي بي‌نظير مي‌باشد.

 

 


    اعزام 44 نفر به اردوی راهیان نور 1392/01/17
کاروانی متشکل از کارکنان شرکت مخابرات در اردوی راهیان نور شرکت کردند.

 

 

به همت پایگاه شهید قندی شرکت مخابرات استان یزد و به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا ، 44 نفر از همکاران روز دوشنبه پنجم فروردین ماه در قالب اردوی راهیان نور عازم مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس شدند.

در این اردوی چهار روزه ، همکاران پس از استقرار در اردوگاه شهید عاصی زاده اهواز، از سرزمین های عملیاتی جنوب کشور از جمله طلائیه، شلمچه، شهدای هویزه، اروند کنار، شوش، فتح المبین و خرمشهر بازدید کردند.

اردوی راهیان نور شرکت مخابرات درتاریخ جمعه نهم فروردین ماه پایان یافت. 

 


    مهندس مقوم در نشست مسئولان ستادي:سياست شركت مخابرات به سمت تمركزگرايي است 1392/01/05
در اين نشست كه مديران و مسئولان و روساي اداره مخابرات شهرستان حضور داشتند مهندس مقوم به بررسي عملكرد حوزه هاي مختلف شركت كه توسط رییس اداره برنامه ریزی جمع بندی شده بود، پرداخت

 

مديرعامل شركت مخابرات در ادامه سخنان خود توضيحاتي پيرامون برنامه هاي پيش بيني شده سال 92 ارائه كرد و افزود : دايري 20 هزار تلفن ثابت ،‌دايري 20 هزار پورت اينترنت پرسرعت (ADSL) ، پوشش شبكه همراه تاليا در شهرستانهاي استان ، واگذاري تلفن ثابت اعتباري ،‌ احداث 106 سامانه BTSو جايگزيني 120 سامانه در فاز 5 تلفن همراه و همچنين واگذاري تلفنهاي ثابت مسكن مهر از جمله برنامه هاي پيش بيني شده در سال جديد مي باشد.

مهندس مقوم در ادامه گفت : دستيابي به رتبه اول كشور در ضريب نفوذ تلفن همراه و ديتا از جمله افتخارات شركت مخابرات استان در سال جاري است كه مديون تلاش و زحمات شبانه روزي مديران و كاركنان رسمي و بخش خصوصي شركت مي باشد و از زحمات ايشان تشكر و قدرداني نمود.

مهندس مقوم در مورد تغيير ساختار مخابرات ايران گفت : سياست شركت مخابرات ايران به سمت تمركزگرايي سوق پيدا كرده و استانها، مجري برنامه هاي تلفن ثابت و همراه هستند.

وي با اعلام خبر جدا شدن شهرستان طبس از استان يزد و الحاق به استان خراسان جنوبي گزارشي از عملكرد 11 ساله شرکت مخابرات استان در اين شهرستان ارائه كرد.

در ادامه این نشست برخی مدیران شرکت به ذکر پاره ای از مطالب مورد نظر خود پرداختند.

گفتنی است شهرستانهای بافق و خاتم و ابرکوه از طریق ویدیو کنفرانس در این نشست حضور داشتند.

 


    مراسم شادروان یحیی زاده 1392/01/21
در پی درگذشت شادروان، حجت الاسلام سیدجلال یحیی زاده نماینده مردم تفت و میبد، دیروز آیین تشییع پیکر پاک آن مرحوم با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محل پارلمان برگزار شد.

در این مراسم علی لاریجانی رئیس مجلس و فرزند مرحوم یحیی زاده سخنرانی کردند.

شادروان، یحیی زاده ۱۵ اسفند ۹۱ بر اثر سکته مغزی به کما رفت و از آن زمان در بیمارستان بستری بود.

پیکر حجت الاسلام یحیی زاده صبح روز امروز چهارشنبه 92/1/21  از ساعت ۸ تا 10 از میدان امام تفت تشییع خواهد شد.

مراسم تشیع  آن روحانی وارسته در میبد هم ساعت ۴ بعدازظهر چهارشنبه 92/1/21 از روضه رضوان به طرف امامزاده سید صدرالدین قنبر و سپس جهت خاکسپاری از مسیر خیابان سلمان فارسی به سمت گلزار شهدای فیروز آباد برگزار خواهد شد.

همچنین مراسمی از طرف حضرت آیت الله ناصری امام جمعه و نماینده محترم ولی فقیه در استان یزد، استاندار و روحانیت شهرستان یزد پنج شنبه 92/1/22  بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد روضه محمدیه یزد(مسجد حظیره) منعقد می باشد.

 کارکنان شرکت مخابرات استان یزد  این ضایعه بزرگ را به خانواده محترم آن شادروان، مردم شریف استان یزد، به ویژه مردم تفت و میبد، تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم مغفور، رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی را خواهانند.
 
در همین رابطه پیامی هم از طرف مدیر عامل و کارکنان شرکت مخابرات استان یزد صادر شده که در اختیار رسانه ها قرار گرفت. متن پیام مزبور، به این شرح است:
 

«هـو الحــيّ»

السلام عليك يا خليفه الورع و الزّهد

السلام عليك يا فاطمه الزهرا (س)

 

 سلام برتو اي (بانوي) هم پيمان با پارسايي (ساده زيستي) و زهد

 

در آستانه شهادت بزرگ بانوي مطهر و كوثر فياض امامت حضرت فاطمه الزهرا (س) متأثر و متأسفيم كه در فقدان فرزندي از سلاله پاك آن بانوي  مكرم، نشسته ايم.

درگذشت شادروان، سيد جلال يحیي زاده نماينده عالم، زاهد، ساده زيست، مردم دار و بسيجي مردم گرامي شهرستانهاي تفت و ميبد در مجلس شوراي اسلامي ثلمه اي جبران ناپذير براي مجموعه مديريت كشور، مجلس شوراي اسلامي و استان يزد بود.

او با سيره عملي و نه فقط در گفتار، نشان داد كه مي توان پاك زيست و پاك بود و صادقانه به همه مردم خدمت كرد و همچون مقتدايش علي (ع) غمخوار مردم بود.

بزرگي او آنقدر بود كه جاي خاليش، خيلي خيلي هويدا است. باشد كه نزد پروردگارش متنعّم بوده و همنشين با اَسلاف پاك و مطهرش باشد. انشاا...

روحش شاد و روانش آرام.

 اميد كه خانواده بزرگوار آن مرحوم و مردم خونگرم شهرستانهاي تفت و ميبد و همه مردم باوفا و قدرشناس استان يزد و همه نزديكان و دوستان و آشنايان او و همه مديران كشوري، لشكري و استاني، ضمن پذيرش تسليت ما و همكاران شركت مخابرات استان يزد، بتوانند در دوري و فقدان اين بزرگمرد خدايي، صبري الهي را پيشه سازند.

ان الله مع الصابرین

مدیر عامل و کارکنان شرکت مخابرات استان یزد

 

 


 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟