در كميته فرعي مديريت عملكرد، عملكرد دستگاههاي اجرايي استان با همكاري مخابرات ارزيابي مي شود 1392/03/22
عملكرد دستگاههاي اجرايي استان در زمينه ي شاخص مستندسازي و اصلاح فرايندهاي مورد عمل از محور مديريت كيفيت توسط مخابرات استان يزد ارزيابي مي شود.

 


به گزارش روابط عمومي شرکت مخابرات استان يزد فضل الله ساجدي رييس اداره سيستم ها و تحول سازماني اين شركت، ضمن اعلام اين خبر اظهار داشت: با درخواست استانداري يزد، بررسي و امتيازدهي و ارزيابي عملكرد سال 1391 دستگاههاي اجرايي استان يزد در زمينه ي شاخص مستندسازي و اصلاح فرايندهاي مورد عمل، از محور پنجم كه استقرار نظام جامع مديريت عملكرد و ارتقاي بهره وري مي باشد، توسط مخابرات استان يزد صورت مي گيرد.

وي افزود: براي اين منظور شيوه نامه ي امتيازدهي به شاخص ها از سوي مخابرات تهيه و تدوين گرديد و به استانداري ارائه شد كه اين شيوه نامه با هدف اطلاع رساني شفاف  به دستگاههاي اجرايي ارزيابي شونده ي استان ابلاغ شده است تا نسبت به نحوه ي تعيين دستگاههاي اجرايي استان موظفند اطلاعات و گزارش هاي مورد نياز را در سامانه ي مكانيزه ي مديريت عملكرد ارائه نمايند.

ساجدي در خصوص الگوي اين شيوه نامه ي امتياز دهي خاطرنشان ساخت: مبنا و الگوي استاندارد عملكرد در اقلام اطلاعاتي شاخص مورد ارزيابي، برخي اسناد حقوقي ملي نظير قانون مديريت خدمات كشوري، مصوبه ي شوراي عالي اداري با موضوع اصلاح سيستم ها و روش هاي انجام كار،  و همچنين اسناد برنامه اي استان مي باشد.

رييس اداره سيستم ها و تحول سازماني فرصت دستگاههاي اجرايي براي ارائه ي اطلاعات مربوط در سامانه ي مكانيزه ي مديريت عملكرد را 29 خرداد اعلام كرد و ابراز اميدواري كرد دستگاههاي اجرايي استان يزد با ارائه ي به موقع اطلاعات عملكردي خود در اين شاخص، مخابرات را در ارزيابي دقيق عملكرد آنان در شاخص مستندسازي و اصلاح فرايندهاي مورد عمل ياري رسانند و نتايج اين اقدام بتواند مديرت عملكرد و بهره وري را در استان يزد بهبود بخشد.

 


    برگزاري نشست پرسش و پاسخ كاركنان شركت مخابرات با مسئولان شركت بيمه ايران 1392/03/12
به منظور رفع مشكلات و مسائل بيمه تكميلي و هزينه هاي درماني كاركنان شركت مخابرات، جلسه پرسش و پاسخي در نمازخانه مجتمع مخابراتي امام حسين (ع) برگزار شد.

 


در اين نشست كه زارع ده آبادي عضو و نايب رئيس هيئت مديره، آقايي مدير مالي و تداركاتي ، خليليان رئيس اداره رفاه و خدمات اداري، مسئولان شركت بيمه ايران در استان يزد، مديرعامل كارگزار بيمه ايران(پارس رابين) و جمعي از كاركنان شركت مخابرات حضور داشتند، زارع ده آبادي ضمن بيان توضيحاتي در خصوص بيمه كاركنان مخابرات بعد از خصوصي سازي و همچنين نحوه بستن قرارداد با شركت پارس رابين گفت : اين نشست فرصتي را فراهم آورده كه كاركنان بتوانند حضوري سئوالات و مشكلات خود را با نمايندگان بيمه ايران مطرح نمايند.

زارع ده آبادي همچنين اظهار داشت : به منظور واريز سريع تر هزينه هاي درماني مقرر گرديده است حساب كاركنان مخابرات به حساب بانك صادرات متمركز شود و هر يك از كاركناني كه تاكنون مبادرت به افتتاح حساب در بانك مزبور نكرده اند نسبت به آن اقدام كرده و شماره حسابشان را به حوزه مالي اعلام نمايند.

پس از آن دهقاني زاده مديرعامل شركت پارس رابين در جواب مشكلات عمده كاركنان در مورد مشخص نبودن زمان پرداخت هزينه هاي درماني گفت : تا اين زمان هنوز تعرفه هاي بيمه در سال جديد اعلام نشده كه پس از دريافت تعرفه هاي جديد هزينه هاي درماني پرداخت خواهد شد. وي اعلام كرد : كاركنان شركت مخابرات مي توانند با مراجعه به سامانه www.parsri.com و وارد كردن كد ملي از ريز مبلغ فاكتور هاي پرداخت شده خود آگاهي يابند.

گفتني است از ديگر مسائل مطرح شده از سوي كاركنان عدم قبول كارت طلايي از طرف بيمارستانهاي خصوصي و مراكز طرف قرارداد  ، عدم پرداخت هزينه هاي دندانپزشكي طبق قرارداد بود كه شفيعي معاون فني بيمه ايران در استان يزد و دكتر آزادي رئيس اداره پزشكي بيمه ايران به اين سوالات پاسخ دادند.

ايشان بسياري از موانع خود را در رابطه با پرداخت هزينه پزشكي عدم اعلام تعرفه ها در سال جديد ،‌ تفاوت فاحش و متغير بودن تعرفه ها و نرخ هاي مراكز دولتي و غير دولتي و نرخ هاي داروها و ويزيت ها و موانع قانوني و دستورالعملي موجود ذكر كردند اين مسئولان با تاكيد بر اين كه پرداخت فرانشيز يكي از شاخص هاي عملكردي خوب شركت هاي بيمه ذكر كردند و گفتند در صورت رفع موانع قانوني موجود ونيز برنامه ريزي دولت در يكسان سازي تعرفه ها ،‌ما (شركت بيمه) مشتاق پرداخت هرنوع حق بيمه هستيم چرا كه شركت بيمه ايران دولتي است و پرداخت زياد يا كم به بيمه گذاران، توفيري براي مجموعه مديران و كاركنان بيمه نخواهد داشت.

گفتني است پرداخت ميزان درصد حق بيمه جانبازان و ايثارگران، چگونگي بيمه فرزندان پسر بالاي 25 سال كه مشغول تحصيل هستند، موضوع راه اندازي سامانه تمام مكانيزه براي رصد ميزان و چگونگي پرداختهاي بيمه اي، ‌تفاوت حق بيمه تهران نشين ها و كاركنان استان ها ،‌تخفيف بيمه هاي بدنه اتومبيل و . . . ساير مباحث و سوالاتي بود كه مطرح شد و از طرف مسئولان حاضر مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

 

گفتنی است مهندس مقوم مدیرعامل مخابرات استان از ابتدا تا انتهای این نشست در جمع کارکنان شرکت حضور داشت.

 


    بازنشستگان شركت مخابرات در ارتفاعات اسلاميه كوهپيمايي كردند 1392/03/12
به مناسب روز جهاني بدون دخانيات همايش كوهنوردي بازنشستگان مخابرات استان يزد درارتفاعات اسلاميه و چشمه تامهر برگزار شد.

 

باهمكاري اداره رفاه و باشگاه فرهنگي ورزشي مخابرات استان يزد 50 نفر از بازنشستگان شركت مخابرات روز جمعه 10 خرداد ماه در ارتفاعات اسلاميه كوهپيمايي كردند و يك روز خاطره انگيز را كنار چشمه تامهر براي خودشان رقم زدند.

 


    مديرعامل شركت مخابرات يزد عضو شوراي ورزش همگاني شد 1392/03/12
در ابلاغي از سوي فلاح زاده استاندار يزد، مقوم مديرعامل شركت مخابرات به عنوان عضوشوراي ورزش همگاني استان منصوب شد.

 

در اين حکم، فلاح زاده استاندار و رئيس شوراي ورزش همگاني استان يزد در خصوص توسعه ورزش همگاني و به منظور سياست گذاري و برنامه ريزي جهت ارتقاء سطح سلامت و نشاط آحاد جامعه و تشويق كليه اقشار جامعه جهت روي آوردن به ورزش همگاني و فرهنگ سازي لازم در اين مورد، مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات را به عنوان عضو شوراي ورزش همگاني استان معرفي نمود.

 


    نشست مدير كل تعاون استان يزد با تشكلهاي مخابراتي استان برگزار شد 1392/03/12
به منظور هم انديشي و آشنايي با مسائل و مشكلات تشكلهاي مخابراتي جلسه اي روزچهارشنبه 8 خرداد ماه در سالن ويدئو كنفرانس مجتمع مخابراتي امام حسين (ع) برگزارشد.

 

در اين جلسه كه فلاح زاده مدير كل تعاون،كار و رفاه اجتماعي استان يزد، معاونین اداره کل تعاون و مديرعامل شركت مخابرات و نمايندگان تشكل هاي مخابراتي حضور داشتند مقوم مدير عامل شركت مخابرات گزارشي از عملكرد اين شركت در سال 91 را ارائه داد.

فلاح زاده در سخناني با اشاره به بيان مقام معظم رهبري در خصوص اصل 44 قانون اساسي افزود : قدرت اقتصادي كه در دست دولت بوده است بايد خارج و به سمت خصوصي سازي حركت كند و در اين صورت زمينه فراهم آمدن امكانات و رفاه مردم بيشتر مهیا خواهد شد.

وي گفت : در سالي كه به نام حماسه سياسي و حماسه اقتصادي نام گذاري شده است لازم است كه زيرساخت هاي مخابراتي نيز بهبود يافته و امكان ارائه خدمات ارتباطي بيشتري فراهم گردد.

 در اين جلسه نمايندگان تشكلهای مخابراتي پس از معرفي مختصري از تشكل هاي مربوطه به بيان مسائل و مشكلات پيش روي خود پرداختند و خواستار كمك و همكاري در جهت رفع مسائل مالي و حقوقي و ارائه پيشنهادهايي درحوزه هاي مربوطه شدند.

گفتني است انجمن صنفي كاركنان ،‌كميته انضباط كار ،‌كميته طبقه بندي مشاغل ،‌كميته بهداشت كار، تعاوني مسكن و تعاوني مصرف كاركنان از جمله تشكل هاي شركت كننده در این جلسه بودند.

 

 


    از سوی نظام پیشنهادهای مخابرات استان یزد:اولویت های پیشنهاددهی سال 92 اعلام شد 1392/03/12
کمیته نظام پیشنهادهای شرکت مخابرات استان یزد اولویت های پیشنهاددهی سال 1392 رااعلام کرد

 

فضل الله ساجدی رئیس کمیته نظام پیشنهادهای مخابرات استان یزد ضمن بیان این مطلب  اظهار داشت: این کمیته پس از دریافت دیدگاه حوزه های مختلف شرکت و بحث و تبادل نظر پیرامون اولویت های مطرح شده ، با توجه به شرایط جدید ، هفت سرفصل موضوعی را به عنوان اولویت های پیشنهاددهی انتخاب کرده است.

وی افزود: اولویت های تعیین شده برای پیشنهاددهی به نظام پیشنهادها عبارتند از: 1- گسترش بازار و شناسایی بازارهای جدید

2- توسعه محصولات و سرویسهای ارزش افزوده و ارائه سرویسهای ICTبه مشتریان بزرگ و تجاری

3- راهکارهای افزایش رضایت ذینفعان شرکت(مشتریان،کارکنان،پیمانکاران و ...)

4- راهکارهای افزایش بهره وری

5- راهکارهای کاهش هزینه ها و افزایش درآمدها

6- راهکارهای افزایش انگیزش کارکنان و ارزیابی عملکرد فردی و بخشی

7- راهکارهای افزایش ضریب امنیت شبکه زیرساخت

ساجدی همچنین ضمن سپاسگزاری از همکاری و مشارکت کارکنان و مسئولان حوزه ها، خاطرنشان ساخت: مشارکت کارکنان آثار مثبتی بر بهبود فعالیت ها و عملکرد شرکت دارد و ما امیدواریم با گسترش این مشارکت، در روند فعالیتها شاهد بهبودی روزافزون باشیم.

وی افزود: در سال گذشته ، از سوی کارکنان مخابرات استان تعداد 118 پیشنهاد دریافت کردیم که پس از بررسی 139 پیشنهاد ، تعداد 18 پیشنهاد مصوب داشتیم و مبلغی حدود 27 میلیون و 700هزلر ریال به عنوان پاداش به تعداد 24 نفر از پیشنهادهندگان پرداخت شده است.

رییس کمیته نظام پیشنهادهای مخابرات استان یزد با تشکر از حمایت های مدیرعامل و همکاری اعضای کمیته های اصلی و کارشناسی و دبیرخانه نظام پیشنهادها، ابراز امیدواری کرد همکاران با توجه به محورهای موضوعی که به عنوان اولویت های پیشنهاددهی در سال 1392 تعیین گردیده، پیشنهادهای خود را به لحاظ کمی و کیفی ارتقا بخشیده و از طریق سامانه ی نظام پیشنهادها به دبیرخانه نظام پیشنهادها ارسال نمایند.

  شایان ذکر است نشانی اینترنتی سامانه نظام پیشنهادهای مخابرات     استانhttp:217.218.25.242NPMOKHABERATاعلام شده و کارکنان مخابرات می توانند با درج کد مستخدمی 8 رقمی خود به عنوان نام کاربری و عدد یک به عنوان رمز عبور، پیشنهادهای خود را ثبت و پیگیری نموده و از همین طریق از گردش کار و نتایج آن مطلع شوند.

گفتنی است شماره تماس دبیرخانه نظام پیشنهادها 03517333416 می باشد

 


    سرمايه گذاري عظيم شركت مخابرات ظرف يك سال گذشته در استان 1392/03/01
مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان با اشاره به تاسيس و راه اندازي 262 پروژه مخابراتي با سرمايه گذاري بيش از 471 ميليارد ريال ظرف يك سال گذشته در استان آن را نشان اهتمام جدي شركت مخابرات در امر توسعه و گسترش روز افزون اين شركت در سطح كشور دانست.

 


وي كه سخن را به مناسبت هفته ارتباطات و در نشستي با اصحاب رسانه و ارتباطات استان بيان كرد، در گزارش مبسوط عملكرد شركت مخابرات استان را به ويژه در يكسال گذشته را به نمايندگان رسانه ها ارايه كرد.

مدير عامل شركت مخابرات استان گفت: شركت مخابرات جزو اولين دستگاههايي بوده كه در استان مصوبات نوهاي استاني دولت محترم را به صورت 100 درصدي و در برخي موارد فراتر از مصوبات، اجرايي كرده است.

مهندس مقوم در پايان سخنانش با اشاره به رؤس اهداف و برنامه هاي كمي و كيفي شركت مخابرات استان در سال 1392

، چشم انداز آتي اين شركت را از لحاظ خدمات رساني به مردم و مشتركان خود، بسيار خوب و بهتر از گذشته ارزيابي كرد.

وي در پايان به سواالات خبرنگاران حاضر در اين نشست مطبوعاتي و راديو، تلوزيوني پاسخ گفت./

 


 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت مخابرات ایران منطقه یزد چیست؟