ایجاد تمهیداتی محسوس و نامحسوس برای دستگیری سارقاناحتمالی تجهیزات مخابراتی 1392/04/25
تعدادی از سارقان تجهیزات مخابراتی با هوشیاری اهالی محل دستگیر شدند.

طی حادثه ای که روز 4 فروردین ماه سال جاری در منطقه چرخاب استان یزد اتفاق افتاد تعدادی از سارقان در حین سرقت باطری سامانه BTS،‌با هوشیاری ساکنین این منطقه دستگیر و به دستگاه انتظامی تحویل داده شدند.

مدیر عامل شرکت مخابرات استان یزد در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان شرکت مخابرات از زحمات این عزیزان و هوشیاری آنها در جلوگیری از سرقت تجهیزات مخابراتی تقدیر و تشکر نمود.

همچنین در این مراسم مصطفی میرجلیلی رئیس اداره حراست مخابرات استان یزد در گزارشی به بیان راهکارهایی در جهت افزایش بیشتر امنیت تجهیزات مخابراتی مانند کافوهای نوری، سامانه های BTS، ‌ کابل های هوایی و زمینی، پرداخت و با ارائه راهکارهایی جدی برای ایجاد تمهیدات و تأسیساتی محسوس و نامحسوس در جهت جلوگیری از سرقت احتمالی تجهیزات مخابراتی،  اظهار امیدواری کرد که از وقوع چنین اتفاقی به حد مطلوب جلوگیری شود.

در ادامه‌، مقوم مدیر عامل شرکت مخابرات با اشاره به استفاده از تجربه های استانهای دیگر در زمینه جلوگیری از سرقت تجهیزات مخابراتی ، بر بالا بردن ضریب امنیت ارتباطات مردم و به دنبال آن کسب رضایت مشترکان تأکید نمود.

 


    فراخوان تصحیح سوره حمد و مسابقه اذان از طریق سامانه 235 1392/04/23
همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، فراخوان تصحیح سوره حمد و مسابقه اذان از طریق سامانه جامع اطلاع رسانی 235 امکان پذیر شد

بنابر اعلام روابط عمومی شرکت مخابرات استان یزد : به منظور رفع ایرادات احتمالی موجود در نحوه قرائت سوره حمد،ستاد اقامه نماز این استان با همکاری شرکت مخابرات استان تسهیلاتی برای تصحیح سوره حمد و پاسخ به مسائل شرعی هموطنان و مشترکان مخابرات استان یزد فراهم نموده است.

علاقه مندان می توانند از طریق تماس با سامانه 235 و انتخاب منوی شماره 6 سوره حمد را قرائت نمایند.

 پس از شنیده شدن آن توسط کارشناسان مذهبی، نسخه تصحیح شده پس از 24 ساعت از طریق همین سامانه قابل دریافت می باشد. بدیهی است برای دریافت آن باید کد پیگیری که قبلاً توسط سامانه دریافت کرده اند را وارد نمایند.

 لازم به ذکر است علاقه مندان به شرکت در مسابقه اذان نیز می توانند از طریق این سامانه و انتخاب منوی شماره 9 در این مسابقه معنوی شرکت و از جوایز ارزنده آن بهره مند شوند./

 


    اردكان، رتبه اول برگزاري انتخابات مكانيزه كشور را كسب كرد 1392/04/09
شهرستان اردكان رتبه اول در سامانه مكانيزه اخذ رأي كشور را در يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و چهارمين دوره شورا ها به خود اختصاص داد.

 


به گزارش فرمانداري شهرستان اردكان: كاركنان مخابرات اين شهرستان با همكاري شركت مخابرات استان يزد و نيز فرمانداري موفق شد رتبه اول كشور در زمينه پوشش تلفن همراه، ارتباط دهي و پشتيباني سامانه مكانيزه اخذ رأي را كسب نمايد./

 


    راه اندازي سامانه BTSتلفن همراه در شهرستان يزد 1392/04/09
سامانه BTSپارك اميرالمومنين آزادشهر با سرمايه گذاري بالغ بر يك ميليارد ريال نصب و راه اندازي شد.

 به همت كارشناسان حوزه توسعه مهندسي شركت مخابرات استان يزد و به منظور توسعه و تقويت شبكه ارتباطات سيار استان سامانه BTSپارك اميرالمومنين آزاد شهر راه اندازي و مورد بهره برداري قرار گرفت.

گفتني است اين سامانه چهارصد و نود و نهمين BTS تلفن همراه در استان يزد است كه بخشي از مناطق  آزاد شهر را زير پوشش قرار داده است./

 


    25 فعاليت مخابراتي در خرداد ماه سال 92 برون سپاري شد 1392/04/09
به منظور اشتغال زايي و تمركز زدايي، تعدادي از فعاليت هاي شركت مخابرات استان به پيمانكاران واگذار و یا تجدید واگذاری شد.

 

علي محمد صادقيان رئيس كميسيون معاملات مخابرات استان یزد گفت: به منظور اشتغال زايي و برون سپاري در خرداد ماه سال جاري 25 فعاليت شركت مخابرات در قالب 14 مناقصه و 11 استعلام به پيمانكاران واگذار و یا تجدید واگذاری شد./

 


    اردكان، رتبه اول برگزاري انتخابات مكانيزه كشور را كسب كرد 1392/04/05
شهرستان اردكان رتبه اول در سامانه مكانيزه اخذ رأي كشور را در يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و چهارمين دوره شورا ها به خود اختصاص داد.

 

به گزارش فرمانداري شهرستان اردكان: كاركنان مخابرات اين شهرستان با همكاري شركت مخابرات استان يزد و نيز فرمانداري موفق شد رتبه اول كشور در زمينه پوشش تلفن همراه، ارتباط دهي و پشتيباني سامانه مكانيزه اخذ رأي را كسب نمايد./

 


 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟