برپایی همایش دفاع مقدس و ایثارگران شرکت مخابرات 1392/06/27
در آستانه فرا رسیدن هفته دفاع مقدس همایش بزرگ ایثارگران مخابرات برگزار می شود.

به منظور هماهنگی برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس جلسه ای با حضور اعضای شورای پایگاه شهید قندی شرکت مخابرات برگزار شد و در مورد محورهای این مراسم و چگونگی انجام آن بحث و تبادل نظر شد.

یکی از برنامه های مهم مطرح شده ، برگزاری همایش بزرگ ایثارگران مخابرات بود که در کنار موضوعاتی دیگر از جمله فضا سازی بیرونی مراکز مخابرات در سطح استان و نصب نمایه های تبلیغی به همین مناسبت در آن مراکز ، مراسم خاطره گویی همکاران رزمنده ، برگزاری سخنرانی ، ارسال پیامک وصیت نامه شهدا و ... مورد تصمیم گیری قرار گرفت.

 


    افزایش 27درصدی پورتهای ADSLاستان در شش ماهه سال 92 1392/06/27
در زمينه واگذاري اينترنت پرسرعت شركت مخابرات استان يزد در ابتدای سال 92، 27درصد افزايش داشت.

به گزارش روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد پورتهاي منصوبه ADSLدر سال گذشته 32 هزار و 936 پورت بوده كه در سال جاري با نصب  9 هزار پورت، تعداد آنها به 41 هزار و 936 افزايش يافته است.

همچنين شركت مخابرات استان يزد توانست در سال جاري 8 هزار و 424 پورت ديتا داير نمايد كه با اين اقدام تعداد پورتهاي داير شده به 38 هزار و 869رسيد.

 


    گامهای کوهنوردان مخابرات استان یزد بر بام ایران 1392/06/27
به مناسبت دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع) و بنا به دعوت گروه کوهنوردان مخابرات استان تهران، 3 نفر از کوهنوردان مخابرات استان یزد در صعود مشترک به قله 5هزار و 671 متری دماوند شرکت کردند.

در این برنامه صعود که در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 20 و 21 شهریور ماه انجام شد و همکارانمان آقایان: عباس عبدلی، فضل ا... ساجدی و سید احمد حسینیان برای چندمین بار، بلندترین قله ایران را زیر گامهای خود در نور دیدند.

 

 

 

 


تعداد مطالعه 337 مرتبه بوده است.
 
 


    برندگان جوایز 250 میلیون ریالی خرید خودرو همراه اول در یزد 1392/06/19
با برگزاری مراسم قرعه کشی، برندگان طرح هزاران لبخند بهاری شرکت ارتباطات سیار مشخص شدند.

بنابر اعلام شرکت ارتباطات سیار اسامی برندگان طرح هزاران لبخند بهاری ویژه مشترکین سیم کارت های اعتباری و دائمی اعلام شد. در این طرح که به صورت فصلی از اول فروردین سال 92 تا پایان خرداد ماه ادامه داشت 70 نفر انتخاب شدند که از این تعداد 3 نفر از استان یزد جایزه کمک هزینه خرید خودرو به مبلغ 250 میلیون ریال را به خود اختصاص دادند.

اسامی برندگان به شرح زیر می باشد:

  • سید جواد گلزاری اشکذری
  • علیرضا ضیافتی صباغ
  • احمد جاهد دوست
 


    اهدای جوایز برندگان کمپین ADSLمخابرات استان یزد 1392/06/19
مراسم اهدای جوایز کمپین بهاره اینترنت پرسرعت (ADSL) شرکت مخابرات استان یزد برگزار شد.

به مناسبت فرارسیدن تولد حضرت معصومه (س) مراسم اهدای جوایز برندگان اینترنت پرسرعت مخابرات با حضور ابراهیمی قائم مقام مدیر عامل شرکت مخابرات ایران، مقوم مدیر عامل شرکت مخابرات استان یزد ، جمعی دیگر از مدیران این شرکت و برندگان این جشنواره در محل سالن ویدئو کنفرانس مجتمع اداری امام حسین (ع) برگزار گردید.

در این مراسم عاقبت خیری معاون نگهداری و بهره برداری مخابرات استان یزد گزارشی از عملکرد مخابرات استان در واگذاری اینترنت پرسرعت به مشترکان ارائه نمود و گفت : این جشنواره با هدف جذب مشتری و بازاریابی از تاریخ 12 اسفند 91 تا 6 اردیبهشت 92 برگزار شد که با استقبال قابل توجه مشترکان روبرو شد.

وی همچنین در مورد جشنواره تلفنی تماس مستقیم با مشتریان توضیحاتی را بیان نمود و گفت: این جشنواره به صورت پخش پیام صوتی برای تمامی مشترکین خوش حساب تلفن ثابت بوده است.

در ادامه مقوم در سخنانی به بیان اهمیت خدمات دیتا در کنار خدمات تلفن ثابت و همراه پرداخت و افزود : قبل از سال 91 اینترنت پرسرعت توسط شرکت های خصوصی (PAP)ارائه می شد که بر اساس سیاست های مالی شرکت مخابرات ایران، شرکت مخابرات استانها مستقیما وارد این عرصه شدند و اکنون مخابرات استان بیش از 40 هزار پورت اینترنت پرسرعت به مشترکین خود واگذار کرده است.

همچنین در این مراسم ابراهیمی قائم مقام مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به اهمیت نقش اینترنت پرسرعت در جوامع امروزی گفت : باید فرهنگ استفاده از ADSLدر جامعه نهادینه شود و مردم از امکانات اینترنت پرسرعت برای رفع نیازهای اولیه خود آگاه شوند و این کمک بزرگ برای کاهش اتلاف وقت، کاهش آلودگی و در نهایت آرامش و آسایش بیشتر آنها می باشد.

گفتنی است در این جشنواره یک هزار و 119 نفر ثبت نام کردند که از این تعداد 40 نفر به عنوان برندگان این جشنواره شناخته شدند که به هریک از آنها یک دستگاه تبلت اهدا شد.

 


    مراسم اختتامیه کلاس های تابستانی فرزندان کارکنان مخابرات استان برگزار شد 1392/06/19
اختتامیه کلاس های ورزشی تابستانی فرزندان کارکنان شرکت مخابرات استان یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان یزد: به منظور پرکردن اوقات فراغت فرزندان همکار در ایام تابستان باشگاه فرهنگی ورزشی مخابرات اقدام به برگزاری یک دوره کلاس های ورزشی در رشته های والیبال،‌ فوتسال، اسکیت و شنا برای فرزندان دختر و پسر نمود.

در آیین اختتامیه این مراسم که مدیر عامل شرکت مخابرات و جمعی از مسئولان و کارکنان مخابرات و خانواده هایشان حضور داشتند مقوم مدیر عامل مخابرات در سخنانی به اهمیت تکریم همکاران و خانواده هایشان برای استفاده از امکانات ورزشی اشاره کرد و افزود: رسالت بزرگ ما این است که در کنار فعالیت های اجرایی به فعالیت های فرهنگی و ورزشی جهت کمک به ارتقای سلامت جسمی و روحی فرزندان همکار و استعدادیابی فرزندان تحت نظر مربیان مجرب اقدام نماییم.

 


    برگزاری مسابقات قرآنی کارکنان مخابرات استان یزد 1392/06/16
در راستای ترویج و آشنایی و انس با مفاهیم قرآن کریم ، مسابقه قرآنی کارکنان شرکت مخابرات استان یزد برگزار شد.

این مسابقه که به همت شورای مرکزی امر به معروف و نهی از منکر شرکت مخابرات استان یزد در نمازخانه مجتمع اداری امام حسین (ع) برگزار گردید، 13 نفر از همکاران در رشته قرائت قرآن کریم با یکدیگر به رقابت پرداختند.

این دوره از مسابقات که توسط دو نفر از داوران رسمی سازمان تبلیغات اسلامی استان داوری شد، آقایان محمد امامی از حوزه ستادی ، علیرضا دهقان نائینی از حوزه نگهداری و محسن زارعیان از اداره ساختمان به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب نمودند و خانم طاهره دهقانی فیروزآبادی به عنوان تنها شرکت کننده خانم در رشته حفظ جزئی قرآن انتخاب شد.

لازم به ذکر است که نفر اول این مسابقه به مسابقات نهایی شرکت مخابرات ایران معرفی خواهد شد.

 


    با الحاق ندوشن به شهرستان میبد؛ مخابرات شهر ندوشن تحت نظر شهرستان میبد قرار گرفت 1392/06/05
با مصوبه رسمی فرمانداری شهرستان میبد فعالیتهای ادارات و سازمانهای ندوشن و توابع آن زیر نظر شهرستان میبد قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره مخابرات شهرستان میبد با این اقدام فعالیتهای مخابراتی ندوشن و توابع آن نیز به شهرستان میبد انتقال یافت.

 همچنین در بازدیدی که مسئولین شهرستان میبد به همراه رئیس اداره مخابرات این شهرستان از اداره مخابرات ندوشن داشتند مسائل و مشکلات این اداره مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با پیگیری های صورت گرفته تسریع در نصب3 سامانه BTS‌ تلفن همراه جهت پوشش کامل ارتباط جاده ای میبد به ندوشن مورد تاکید قرار گرفت.

 


    دفاتر برتر خدمات ارتباطی در هر فصل و پایان هر سال برگزیده می شوند 1392/06/02
به منظور هماهنگی و بررسی مسایل و مشکلات مردمی موجود در دفاتر خدمات ارتباطی، جلسه ای در محل دفتر رئیس اداره روابط عمومی برگزار شد.

در این نشست که علی اکبر رئیس زاده مدیر نگهداری پشتیبانی فنی ارتباطات دور، اولیا کارشناس و مسئول امور مشترکین و جلیلیان کارشناس نظارت بر دفاتر خدمات ارتباطی وشطرنجی رئیس اداره بازرسی و مسئولین اداره روابط عمومی حضور داشتند، معنوی رییس اداره روابط عمومی به بیان برخی ناهماهنگی های موجود در ارایه خدمات، نصب نمایه های خدماتی و تبلیغی و ... در دفاتر خدمات ارتباطی پرداخت و خواستار هماهنگی بیشتر شرکت، هم در بخش خدمات تلفن ثابت و هم در بخش خدمات تلفن همراه شد.

مدیر نگهداری و پشتیبانی فنی ارتباطات راه دور عمده مشکلات پاسخگویی دفاتر خدمات ارتباطی را منوط به گزینش و استخدام نیروهایی دانست که بتوانند با حقوق مکفی به صورت بلند مدت در دفاترمشغول بکار شوند و با کسب تجربه هرچه بیشتر در ارایه خدمات، کیفیت خدمات و پاسخگویی را افزایش دهند.

کارشناس نظارت بر دفاتر خدمات ارتباطی و رئیس اداره بازرسی نیز با تاکید بر این معضل بیان داشتند:  موارد نظارتی مغایر با اهداف تجاری و جلب مشتری است و اگر تمهیداتی در خصوص افزایش درآمد دفاتر پیش بینی شود، تخلفات احتمالی هم کاهش خواهد یافت.

در پایان این نشست پیشنهاداتی از سوی حاضرین در جلسه به شرح زیر مطرح شد:

بنا به پیشنهاد رییس اداره روابط عمومی قرار شد طرحی برای ارزیابی منفرد پاسخگویان و جمعی دفاتر تهیه شود تا ضمن ایجاد رقابتی سالم بین دفاتر، انگیزه مالی و معنوی هم برایشان صورت پذیرد.

ارزیابی خدمات همراه توسط ناظر تلفن همراه و ارزیابی خدمات تلفن ثابت توسط ناظر تلفن ثابت براساس فرم های تنظیم شده و موجود هر یک، انجام شده و در پایان هر فصل با جمع بندی صورت گرفته و 3 دفتر به عنوان دفتر برتر فصل معرفی شوند. این طرح ارزیابی قرار شد توسط اداره بازرسی، به شهرستان های تابعه نیز ابلاغ گردد.

 


 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟