راه اندازی پنجمین سامانه BTS ندوشن 1392/08/26
در راستای توسعه و تقویت شبکه ارتباطات سیار شهرستان میبد ، پنجمین سامانه تلفن همراه ندوشن نصب و راه اندازی شد.

یحیی کارگر رئیس اداره مخابرات شهرستان میبد با اعلام این خبر گفت: به همت کارشناسان حوزه توسعه و مهندسی شرکت مخابرات استان یزد و با راه اندازی این سامانه BTS در محل مرکز تلفن ندوشن ، تعداد سامانه های BTS شهرستان میبد به 32 سامانه رسید که پوشش صد در صدی جاده ای و شهری را برای مشترکین تلفن همراه فراهم نمود.

وی هزینه نصب وراه اندازی این سامانه را بالغ بر یک میلیارد ریال اعلام کرد.

وی همچنین اظهار داشت : علاوه بر این سامانه 2 سامانه BTS دیگر جهت پوشش جاده ای میبد به ندوشن در نظر گرفته شده که پروژه "ندوشن 1" با پیشرفت فیزیکی 70 درصد ، مراحل فوندانسیون و نصب دکل را طی کرده و پروژه "ندوشن 2 "و امورات اجرایی و خاکبرداری آن در دست اقدام می باشد.

 


    حفظ اقتدار مردان و ابراز محبت به زنان لازمه تداوم و تحکیم خانواده اسلامی است 1392/08/07
به مناسبت روز ملی خانواده مراسمی با حضور دکتر فلاح دکترای مشاوره روانشناسی و جمعی از کارکنان شرکت مخابرات در نماز خانه مجتمع مخابراتی امام حسین (ع) برگزار شد.

در این مراسم دکتر فلاح با اشاره به اینکه حفظ اقتدار، اولین نیاز مرد و توجه و محبت مهمترین نیاز زن در زندگی می باشد، گفت : با نادیده گرفتن این نکات، زمینه بسیاری از مشکلات در زندگی به وجود می آید .

وی اظهار داشت : اگر زنان در زندگی اقتدار همسران خود را حفظ کنند می توانند آثار مثبت آن را در زندگی مشترک مشاهده نمایند.

فلاح در ادامه سخنانش به ابراز محبت از سوی مرد به زن در زندگی خانوادگی اشاره کرد و افزود : اگر زنان در زندگی از محبت کافی برخوردار نباشند نمی توانند وظایف خود را به خوبی انجام دهند.

 


    امکان راه اندازی شبکه درون سازمانی با سیم کارت تالیا 1392/08/07
نشست توجیهی و هماهنگی واگذاری سیم کارت تالیا به همکاران شرکت مخابرات استان یزد برگزار شد.

در این نشست که با حضور باقر حیدری معاون توسعه مهندسی شرکت و مجری ارتباطات سیار پروژه تالیا و جمعی از مسئولان این شرکت برگزار شد، آرمان، مدیر فروش شرکت تالیا در مورد سیم کارت سازمانی توضیحاتی را بیان کرد و گفت: به درخواست هر سازمان، سیم کارتهای تالیا با شماره های مشخص در اختیار کارکنان آن سازمان قرار می گیرد و با نصب سخت افزار و نرم افزار مورد نیاز می توانند به عنوان  یک شبکه درون سازمانی تلفن همراه فعالیت و ارتباطی دو جانبه با سیم کارتهای خود داشته باشند .

وی همچنین در مورد تعرفه سیم کارت سازمانی گفت : تالیا به هر استان 2 هزار سیم کارت سازمانی اختصاص داده که کارکنان سازمان می توانند از تخفیف 30 درصدیدرون شبکه بدون محدودیت زمانی استفاده نمایند.

آرمان از دیگر مزایای سیم کارت سازمانی را قیمت مناسب آن دانست و افزود : پرسنل می توانند 3سیم کارت را به قیمت یک سیم کارت خریداری کنند. یعنی با پرداخت 340 هزار ریال که 20 هزار ریال شارژ رایگان دارد.

وی در ادامه سخنانش در مورد چگونگی فعال سازی سیم کارت ، برگزاری جشنواره سلام و ارائه خدمات ویژه به مشترکین تالیا و نیز روند توزیع این سیم کار ها توضیحاتی را ارایه کرد.

گفتنی است آنتن دهی تالیا در شهر یزد با نصب آنتن ها توسط خود شرکت تالیا و در شهرستانها و بیشتر روستاهای استان به جز شهر ابرکوه توسط شرکت مخابرات استان با نصب سامانه BTSمربوطه ، انجام می شود.

 


    کسب رتبه برتر نهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی کشور 1392/08/06
رساله علمی و تحقیقی محسن حسنی همکارمان در اداره روابط عمومی شرکت مخابرات استان توانست در نهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی کشور حایز رتبه برتر این دوره شود.

 

وی این رساله را که با موضوع ««عوامل موثر بر موفقیت روابط عمومی های شهرستان یزد »» تهیه کرده بود در افتتاحیه این آیین ارایه کرد و مورد استقبال شرکت کنندگان در این سمپوزیوم قرار گرفت.

سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی، چندین سال متوالی است که به همت انجمن متخصصان روابط عمومی ایران و با حمایت علمی و معنوی انجمن بین المللی روابط عمومی برگزار می شود. این دوره سمپوزیوم نیز در روز 30 مهر ماه با پیام آیت ا... هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و با حضور کریستوفر گینیستی دبیر انجمن بین المللی روابط عمومی ، جمع زیادی از اساتید حوزه ارتباطات ، مدیریت و روابط عمومی و تعداد زیادی از مدیران و کارشناسان بیش از 130 سازمان ، وزارتخانه ، نهاد و ادارات خصوصی و دولتی کشور در سالن همایش های صدا و سیما در تهران برگزار شد.

مفتخرانه و صمیمانه این موفقیت را به همکار تلاشگر و زحمتکشمان آقای محسن حسنی شادباش می گوییم.

 


 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت مخابرات ایران منطقه یزد چیست؟