با اقدام شرکت مخابرات : ساکنان شهرک صنعتی اردکان از تلفن ثابت بهره مند شدند 1392/09/09
در راستای رفع مشکلات واگذاری تلفن ثابت شهرک صنعتی اردکان ، نشستی به این منظور در محل شهرک صنعتی این شهرستان برگزار گردید.

 

در این نشست که باحضور مقوم مدیر عامل شرکت مخابرات استان یزد ، باقر حیدری معاون توسعه ومهندسی شرکت مخابرات و جمعی از مسئولان و کارمندان فنی مخابرات شهرستان اردکان برگزار شد، مقرر شد جهت رفع محدودیت های موجود در واگذاری تلفن ثابت با استفاده از پوشش صد در صدی GSMدر این منطقه ، تسهیلات واگذاری 90خط تلفن به متقاضیان این شهرک فراهم شود وهمچنین کلیه کارخانه ها می توانند با درخواست طرح اختصاصی از فیبرنوری استفاده نمایند.

مدیر عامل شرکت مخابرات استان یزد در ادامه برنامه خود دیداری با همکاران مراکز آیت ا... خاتمی و اداری داشت و پیرامون مشکلات همکاران اعم از کمبود نیرو در واحد ها به بحث و گفتگو پرداخت.

پس از آن مقوم مدیر عامل مخابرات از کریم زاده همکار مخابراتی این شهرستان که تحت عمل پیوند کلیه قرار گرفته بود عیادت کرد.

 


    کسب مقام سوم مسابقات المپیاد شنای بانوان شرکت مخابرات ایران 1392/09/06
کارمند اداره کمیسیون معاملات مخابرات استان یزد مقام سوم مسابقات شنای المپیاد ورزشی بانوان شرکت مخابرات ایران را از آن خود کرد.

به مناسبت گرامیداشت سالروز خصوصی سازی شرکت مخابرات ایران ، مسابقات ورزشی بانوان مخابرات کل کشور که با حضور 24 استان برگزار شد، خانم آسیه حیدری از پرسنل شاغل در اداره کمیسیون معاملات توانست مقام سوم رشته شنای این دوره از مسابقات را کسب نماید.

 

لازم به ذکر است این مسابقات سراسری شنا در رشته های قورباغه و کرال سینه به میزبانی شرکت مخابرات استان آذربایجان شرقی در روزهای  3 و 4 آذر ماه برگزار گردید.

 

 


    عیادت مدیرعامل مخابرات از مداح و روضه خوان حسینی (گزارش تصويري) 1392/09/03
مدیرعامل شرکت مخابرات استان یزد از حسین سعادتمند مداح و نوحه خوان حسینی عیادت کرد.

 

 همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدا... حسین (ع)، مدیرعامل شرکت مخابرات استان یزد به همراه چند نفر از مسئولان مخابرات از حسین سعادتمند مداح و مرثیه خوان حسینی که بیش از 30 سال در هیات فهادان به نوحه سرایی مشغول بوده و در حال حاضر تحت عمل جراحی حنجره قرار گرفته عیادت کرد.

حسین سعادتمند طی سالها مداحی با ارایه سبکی متفاوت آثار ارزشمندی را همچون نیزه شکسته ها، نهاد پای در فرات، عازم بود به میدان و ....از خود به یادگار گذاشته است.

گفتنی است این مداح از همکاران سابق شرکت مخابرات استان یزد بوده است./

 

 

 

 

 


    کاهش تعرفه سیم کارت های دائمی همراه اول 1392/09/02
مدیر کل خدمات مشتریان شرکت ارتباطات سیار، از تغییر تعرفه سیم کارتهای دائمی همراه اول خبر داد.

 علی حمیدی مدیر کل خدمات مشتریان شرکت ارتباطات سیار با اعلام این خبر گفت: در جلسه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تعرفه سیم کارت های دائمی 1 میلیون و 140 هزار ریال کاهش یافت. بر این اساس تعرفه این سیم کارتها از 2 میلیون و 572  هزار ریال به مبلغ 1 میلیون و 632 هزار ریال کاهش یافت.

گفتنی است تعرفه سیم کارت دائمی 910 نیز به مبلغ 1 میلیون و 272  هزار ریال کاهش پیدا کرد./

 


 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟