راه اندازی تلفن گویا 21162 1393/03/17
به منظور مشارکت انسان دوستانه در جمع آوری کمک های نقدی مردمی برای محرومان و نیازمندان، سامانه تلفنی 21162 راه اندازی شد.

سامانه تلفنی کمک های مردمی بهزیستی بر اساس تفاهم نامه دو جانبه بین شرکت مخابرات استان یزد و سازمان بهزیستی استان برای جمع آوری کمک های نقدی مشترکین از تاریخ 10 خرداد به مدت یک سال راه اندازی شد.

مشترکین تلفن ثابت می توانند با شماره گیری تلفن گویای 21162 و تایید هر یک از مبالغ پرداختی 1000 تا 10000 ریال در این امر خیرخواهانه شرکت نمایند.

لازم به ذکر است که این مبالغ در صورتحساب مشترکین محسوب شده و شرکت مخابرات استان با جمع آوری این مبالغ آن را به حساب مشارکتهای مردمی بهزیستی استان واریز می نماید.

 


    پیام تبریک امام جمعه میبد به مناسبت هفته ارتباطات 1393/03/13
امام جمعه شهرستان میبد و رئیس جامعه المصطفی العالمیه در پیامی هفته ارتباطات را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مخابرات میبد، آیت الله اعرافی امام جمعه شهرستان میبد در پیام دست نوشته خود ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل شرکت مخابرات استان و رئیس اداره مخابرات این شهرستان از زحمات ارزنده تمامی کارکنان مخابرات تقدیر کرد.

در قسمتی از این پیام آمده است: امیدواریم که با شتاب و اتقان،  مسیر توسعه مخابرات مانند گذشته پیموده شود و طرح های سال 1393 بخصوص در بخش ها و روستاهای ندوشن دنبال گردد و نیز زیرساخت های شهر الکترونیک و خدمات برتر با شتاب پایه ریزی و توسعه گردد./

 


    دیدار مسئولان یزد با خانواده شهدا اردکان 1393/03/12
به مناسبت سالروز حماسه فتح خرمشهر مسئولان استان یزد با خانواده شهدای اردکان دیدار و گفتگو کردند.

د این دیدار که روز پنجشنبه 8 خرداد ماه برگزار شد، مقوم مدیرعامل شرکت مخابرات استان یزد به همراه امام جمعه و نماینده ولی فقیه استان، استاندار، معاونین استاندار، فرمانده سپاه الغدیر و مدیران کل استان با خانواده معظم شهدای شهرستان اردکان دیدار و گفتگو کردند و در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفتند.

در این برنامه مسائل و مشکلات خانواده های شاهد اردکان مورد بررسی قرار گرفت و مسئولان استان برای رفع این مشکلات قول مساعددادند./

 

 


    آغاز يکسان سازي کدهاي تلفن ثابت در استان اصفهان از هفتم خرداد 1393/03/07
مدير عامل شرکت مخابرات اصفهان از آغاز يکسان سازي کدهاي تلفن ثابت در استان از هفتم خرداد امسال خبرداد.

حسين کشايي در جمع خبرنگاران با اشاره به اينکه با آغاز اجراي اين طرح از هفتم خرداد به مناسبت عيد مبعث پيامبر اسلام(ص) شماره هاي تلفن ثابت در استان هشت رقمي مي شود تصريح کرد: يک رقم به برخي شماره ها اضافه مي شود و برخي شماره ها نيز تغيير مي کند. وي با اعلام اينکه کد شماره تلفن هاي استان اصفهان از 0311 به 031 تغيير مي‌يابد،افزود: با اجراي اين طرح تعرفه مکالمه تلفن ثابت درون استان براي هر دقيقه 30 ريال و بين استاني ( بدون تفاوت براي دور يا نزديک بودن استان ها) براي هر دقيقه 330 ريال تعيين شده است.

 


    با انجام آزمایشات فنی: ایمن بودن تشعشعات آنتن های تلفن همراه اثبات شد 1393/03/03
عصر روز چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه سال جاری، با حضور نمایندگان سازمان انرژی اتمی کشور، انجمن حفاظت در برابر اشعه و از طریق سنجش تشعشعات آنتن های تلفن همراه با آخرین تجهیزات، ایمن بودن تشعشعات آنتن های تلفن همراه در یزد اثبات شد.
نمایندگان مذکور با حضور در محل دکل های تلفن همراه نصب شده در مراکز پرجمعیت شهری و مدارس، با استفاده از جدیدترین تجهیزات سنجش تشعشعات تلفن همراه، بر ایمن بودن تشعشعات آنتن های تلفن همراه و رعایت استاندارد توسط اپراتور های تلفن همراه به اتفاق نظر رسیدند.
 
پیش از این سنجش، همایشی با هدف جلب اطمینان مسئولان و رفع نگرانی در خصوص تاثیر نامطلوب تشعشع امواج آنتن های تلفن همراه، به همت اداره کل فناوری اطلاعات و با هممکاری سازمان انرژی اتمی ایران، انجمن حفاظت در برابر اشعه و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در محل هتل فرهنگیان یزد برگزار شد.
 
این همایش تخصصی تحت عنوان بررسی ایمنی تشعشع در شبکه های ارتباطی به همراه کارگاه آموزشی برگزار شد و در آن رضایی معاون توسعه و منابع انسانی استانداری یزد از برگزاری چنین همایشی در یزد تشکر کرد و بر رفع نگرانی مردم در خصوص تاثیر نامطلوب تشعشع امواج آنتن های تلفن همراه تاکید کرد.
 
همچنین در همایش مذکور مطالبی پیرامون مقررات ایمنی تشعشع، فناوری تلفن همراه، استاندارد حدود پرتو گیری و قانون و مقررات نقش سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در ایمنی تشعشعات آنتن های تلفن همراه، ارزیابی وضعیت تابش آنتن ایستگاههای سامانه های تلفن همراه در استان یزد و ... توسط نمایندگان سازمان انرژی اتمی ایران، سازمان تنظیم مقررات رادیویی، محققین و اعضای هیئت علمی دانشگاه و سازمان انرژی اتمی ارائه شد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت مخابرات ایران منطقه یزد چیست؟