اینترنت پرسرعت (ADSL)

ADSL یا همان اینترنت پرسرعت یک تکنولوژی ارتباطی باند پهن است که بدون اشغال کردن خط تلفن و برای اتصال به اینترنت استفاده می شود و بهترین و بیشترین سرعت را بدون نیاز به تدارک زیر ساخت های جدید ممکن ساخته و از لحاظ هزینه مقرون به صرفه است زیرا نیاز به هزینه کابل کشی مجدد ندارد.

مشترکین ADSL می توانند بدون هیچ وقفه ای از خط تلفن خود استفاده کنند و همزمان به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشند. دیگر هیچ نیازی به استفاده از اینترنت dial-upبا سرعت پایین و اشغال خط تلفن نیست.

شما می توانید از میان محصولات پیش پرداخت و پرداخت بعد از استفاده پیشنهاد شده با سرعت ها و حجم های دانلود متفاوت، محصول مناسب خود را انتخاب و مخارج خود را مدیریت کنید. کافی است یکی از محصولات پس پرداخت ما را خریداری کنید و دیگر نگران شارژ مجدد نباشید، زیرا هزینه ی سرویس اینترنت ADSL شما بر روی قبض تلفن محاسبه میگردد.پرداخت هزینه ADSL هرگز به این آسانی نبوده-است!

نصب یک سخت افزار در داخل پست مخابراتی هر منطقه و نصب سخت افزار دیگری در محل استفاده کننده، ارتباط را از طریق سیسم تلفن قبلی مشترک برقرار می سازد، بدون اینکه اختلالی در ارتباطات تلفنی بوجود آید. در صورتی که مودم همیشه به خط متصل باشد، ارتباط با اینترنت همیشه برقرا خواهد بود در عین حال این کار برای مکالمه های تلفنی مشکلی پیش نمی آورد.

ثبت نام سرویس ADSL  به دو روش :سایت اینترنتی شرکت www.adsl.yazdtelecom.ir و تماس با 2020  امکان پذیر است.

 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟